Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


13.02.20
1976 7 Друкувати

Зменшено плату за обслуговування мереж при відсутності споживання газу

Ми захищаємо інтереси людей, знаходимо рішення як знизити навантаження платіжок на сімейні бюджети українців.

11 лютого на засіданні НКРЕКП схвалено проект рішення, який удосконалює механізм визначення плати за послуги розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

Так, середнє значення плати за розподіл природного газу по Україні для зазначених побутових споживачів складе:

  • 2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
  • 8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
  • 21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

Прийняття зазначеного проекту рішення НКРЕКП планується в найкоротші строки, що надалі дозволить зменшити фінансове навантаження на нових побутових споживачів та побутових споживачів, які не здійснювали споживання природного газу в минулому газовому році.

За матеріалами КМУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • бурундук
13.02.20 09:49

купи козу-продай козу

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Д
13.02.20 10:53

Потрясающе! У меня с 2017 года нет потребления газа.....газовщики приезжают по три раза в год фотографируют и снимают показания счетчика....все время ноль....ну не живет в доме никто, свет и вода отключены....но в квитанции пишет "заказанная мощность" ....блин...с того света кто-то заказал.....

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Инесса
13.02.20 12:37

Сначала надо создать проблему,хорошо не подумав. А потом с умным видом через заседания - героически решать ее.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • ^^^
13.02.20 13:03

С паршивой овцы хоть шерсти клок.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Анатолий
13.02.20 17:06

20 копеек содрали хитрецы но вечер это не будет думают что люди откажутсЯ от газа и они будут торговать перед Газпромом врятли что нибудь получится приедут трубу на металл!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анатолий
13.02.20 17:08

Ну суфлёр порежут трубу на металл!

Відповісти