Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.07.20
29179 16 Друкувати

Індексуємо заробітну плату за липень 2020 року

Індексацію заробітної плати повинні проводити усі роботодавці.

Увага! Сьогодні розповімо, як індексувати зарплату за майбутній місяць — липень 2020 року.

Для майбутнього місяця — липня 2020 року пропонуємо скористатися таблицею Індексів для проведення індексації заробітної плати в 2020 р. за посиланням.

На липневу індексацію впливає індекс інфляції за травень 2020 року. Він склав 100,3 %.

Нагадаємо, що зарплату індексують у межах прожиткового мінімуму для працездатної особи. У липні 2020 року цей показник складає 2197 грн. Тобто індексації підлягає зарплата в межах 2197 грн. Суму, що перевищує цю межу, не індексують.

Зауважимо! У разі неповного робочого часу або ж не повністю відпрацьованого місяця індексацію слід виплачувати пропорційно відпрацьованому часу.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
02.07.20 09:29

Вы уверены, что индексируется?

Відповісти
  • Оксана
02.07.20 11:32

Li, спасибо. Сбило то, что пропущены месяцы. 

Відповісти
  • Тетяна
02.07.20 10:12

Светлана, в статье вверху есть ссылка на таблицу в которой видно...что ничего индексировать не нужно

Відповісти
  • Li
02.07.20 10:51

Тетяна, ні, так не можна стверджувати. Це залежить від базового місяця.

Відповісти
  • Кудряшова
02.07.20 10:01

Если индекс инфляции 100,3, разве надо индексировать?

Відповісти
  • Li
02.07.20 10:53

Кудряшова,дивіться по базовому місяцю по кожній посаді. 

Відповісти
  • Юлія
02.07.20 10:24

Не надо, порог же индексации 103,00

Відповісти
  • Li
02.07.20 10:53

Юлія, та не тільки ж в індексі інфляції справа. 

Відповісти
  • Оксана
02.07.20 10:36

Интересно, а если у нас было последнее повышение в июле 2019 года, то не индексируется??? Какая-то странная табличка, нет % с апреля по июль, а сразу за август.

Відповісти
  • *
02.07.20 12:02

Задолбали с этими копейками, которые с логарифмами надо считать. Очередной повод для штрафов, а человеку и на мороженое не хватить. 

Відповісти
  • Алена
02.07.20 14:48

Если повысили оклады в январе 2020, получается индексировать не надо?

Відповісти
  • Оксана
02.07.20 14:52

Алена, не надо

Відповісти
  • Лариса
02.07.20 16:00

Интересно, "ТАМ" видят эту сумму идексации или нет

Відповісти
  • Татьяна
03.07.20 08:03

Лариса, видят по отчетам, если размер зарплаты один и тот же постоянно, то есть повод проверить предприятие на начисление зп и впаять штрафы, но, есть выход, повышать периодически оклад, сдвигая тем самым базовый месяц и тогда индексировать не надо

Відповісти
  • Виктория
30.07.20 15:50

Татьяна,а как вы потом будете считать отпускные, зарплату за каждый месяц пересчитывать с учетом коэффициента повышения?

Відповісти
  • наталья
03.07.20 10:59

Татьяна а на основании чего повысить з/п?

Відповісти