Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.08.20
6031 11 Друкувати

КСУ визнав неконституційним деякі обмеження карантину

Конституційний суд України визнав неконституційними деякі обмеження карантину на території країни через пандемію коронавірусу. Зокрема, Основному закону не відповідають обмеження на роботу громадського транспорту. Про це РБК-Україна повідомило джерело в суді.

За словами співрозмовника неконституційними визнали обмеження Кабміну щодо обмеження заробітних плат посадовців та суддів на час карантину, а також заборону на роботу закладів громадського харчування.

Крім того, народний депутат Данило Гетманцев у Facebook заявив, що сьогодні КСУ визнав неконституційним призупинення на час карантину можливості списання грошей з державного та місцевих бюджетів на підставі рішення суду.

Зазначимо, у березні 2020 року Кабмін запровадив на території України карантин, щоб запобігти поширенню коронавірусу в країні та підготуватися до пандемії. Спочатку обмеження було введено до 3 квітня, але неодноразово продовжувалися.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Я ФОП
30.08.20 14:22

Теперь должны чиновникам компенсировать упущенный доход в виде урезанной зарплаты?)))

Відповісти
  • Я ФОП
30.08.20 14:26

И по работе в карантин интересно получается. Аренду не платили так как не использовали помещение из-за ограничений, а положение признано неконституционным. Выходит арендодателям кабмин должен компенсировать упущенную аренду если по "чеснаку"))

Відповісти
  • Грустьпечальтоска
31.08.20 08:51

Конечно незаконно, как это так зп себе любимым ограничить!!!! Да они же от голода скоро на ветру качается будут, судьи так особенно. Сволочи, шо б они уже треснули((((

Відповісти
  • Грустьтоскапечаль
31.08.20 08:55

А оплату налогов в полном размере во время карантина они не хотят признать незаконной? А проверки Гоструда во время карантина законы? Во всем мире государство помогает бизнесу и гражданам. Наши же идиоты только и знают, дай дай дай, все никак не нажрутся

Відповісти
  • Бух
31.08.20 09:47

Як бистро розглянули закон про свою урізану зарплату! А те що, медичні послуги платні для пацієнтів хворих та з підозрою на коронавірус. А всім іншим до стаціонару на будь-яке лікування з свіжою довідкою про відсутність захворювання, яка теж платна, то це констутиційно! 

Відповісти
  • злой клоун
31.08.20 10:19

Бух,да, то что с медициной сделали - это страх и ужас.. то, что было бесплатное разрушили, страховую не ввели, а в частн. клиниках неподъемные расценки на мед. услуги. .. Тот кто закрывает больницы, будет открывать кладбища... Тот кто закрывает школы, будет строить тюрьмы. (с)

Відповісти
  • Наталія
31.08.20 10:12

Неконтитуційне обмеження зарплат посадовців та суддів підчас карантину. Ой-йой-йой, бідні ви наші. А що ж ви зробили хорошого. Ні хрена вам не буде. Ви ж не на мінімалці, як більшість українців. Багато чого можна ще написати, про виживання...   

Відповісти
  • Я ФОП
31.08.20 11:49

Наталія, ну если по чеснаку то большинство на минималка лишь на бумаге начисления делают для минимизации так сказать)) а по факту 6-8 тысяч получает большинство, что по сути та же минималка по сравнению с зп чиновников о которых идёт речь в данной статье

Відповісти
  • Шурик
31.08.20 15:44

Только личные зряплаты заметили (коррупция - использование должности в личных целях). То что в Раде ничего конституционного не принимали, не заметили. Любой ими принятый закон нарушает Конституцию Украины.

Відповісти
  • Оксана
31.08.20 15:54

Так кафе теперь работают и ночью??

Відповісти
  • Владимир
31.08.20 17:36

Оксана, не обольщайтесь. Если нарушите карантинные ограничения, то от своего админ штрафа не уйдете. Или же Вы думаете по наивности, что судьи признают Ваши нарушения неконституционными тоже?

Відповісти