Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.10.20
3410 12 Друкувати

Викрито схему умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

Представниками ДПС спільно з оперативним та слідчим управліннями ГУ ДФС у Миколаївській області викрито схему умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на суму близько 41 млн грн при здійсненні експорту за межі митної території України продукції сільськогосподарського виробництва.

Встановлено, що упродовж 2019 року миколаївською компанією, яка була зареєстрована на підставну особу, при відсутності необхідного штату працівників, виробничих потужностей, складських приміщень та основних засобів здійснено експорт продукції сільськогосподарського виробництва невстановленого походження на суму близько 230 млн грн. Такими діями завдано збитків державі у вигляді несплати податків до бюджету на суму близько 41 млн гривень.

За вказаними матеріалами слідчим управлінням ГУ ДФС у Миколаївській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.3 ст. 212 КК України, та накладено арешт на майно на суму близько 60 млн гривень. Наразі тривають слідчі дії в рамках зазначеного кримінального провадження.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Del.Fin
07.10.20 02:32

Фирма зарегистрирована на подставное лицо, имущество у фирмы отсутствует, а налоговики наложили арест на имущество на сумму около 60 млн. грн.)))?!
Это как??? Что и у кого они арестовали?
Что курят налоговики при написании такой бредятины?

Відповісти
  • мытарь
07.10.20 08:44

Пишут с расчета на обывателя. И не факт, что в действительности именно то как написано.

Відповісти
  • *
07.10.20 10:50

мытарь, полностоью поддерживаю. У нас что, уже запретили экспорт торговым посредникам? Или логично, по мпнению налоговиков, возить буряки на склад, выгружать целой ротой и грузить обратно, вместо того, чтобы продавать на экспорт "с колес", как этого требует здравый смысл, и по факту так и есть. 

Відповісти
  • Светлана
07.10.20 08:49

они ничего нового не могут придумать как только делать такие приписки: "відсутності необхідного штату працівників, виробничих потужностей, складських приміщень та основних засобів здійснено".......Товарищи налоговики - надо думать ШИРШЕ и креативней

Відповісти
  • Cлучайный
07.10.20 09:55

Цікаво, яким чином була оформлена експортна операція.
Як складалася ВМД?  Питання до митниці -що ж експортували?

Відповісти
  • @@@
07.10.20 10:36

Cлучайный, а почему такое не возможно.? Закупаешь товар, оплачиваешь, доставку до таможни, зерно грузят корабль, оформляют ВМД

Відповісти
  • Игорь
07.10.20 10:26

Cлучайный, повітря. Відмінить ПДВ і схем не буде. 

Відповісти
  • *
07.10.20 10:57

Игорь, никакая это не схема. 

Відповісти
  • Абзац
07.10.20 10:48

 на митницю ж треба купа сертифікатів якості, відповідності.....я Як митниця пропустила? як зрозуміти продукція сільгоспвиробництва невстановленого походження??? у ВМД вказується ж код УКТ ЗЕД, то вантаж/товар кваліфікували якось же...?! справді абсурд, що вже говорити про арешт "голого" підприємства. Показуха про те як працюють податківці, а пов"язані і задіяні усі

Відповісти
  • Rina
07.10.20 11:47

Какая область еще по этому шаблону не пропиарилась?

Відповісти
  • грустьпечальтоска
07.10.20 12:31

Если у фирмы ничего нет, на что арест они наложили? На воздух? Уже если пишут полный бред, то хотя бы делали это красиво. Они хоть в курсе, как происходит экспорт сельхозпродукции и сколько подтверждающих доков под нее надо предоставить? Короче, кто-то продал с/х продукцию, деньги получил, обналичил, налоги не заплатил. И кто стоит за этой схемой? Депутат? Крупный госчиновник? Олигарх? Или все вместе? Попытка сделать видимость деятельности налоговой не засчитывается, двоечники

Відповісти
  • Трударь
07.10.20 13:18

А что, бывает НЕумышленное уклонение от налогов в особо крупных размерах?

Відповісти