Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.10.20
9687 10 Друкувати

Держстат в листопаді буде проводити технічні роботи. Можливі обмеження в прийомі звітності

Держстат повідомляє, що в періоди з 6 по 8 листопада 2020 року та з 18 по 22 листопада 2020 року, у звязку з проведенням планових технічних робіт, приймальний шлюз системи електронної звітності органів державної статистики та сервіс "Кабінет респондента" можуть бути тимчасово недоступні для приймання та відправки електронної звітності.

Держстат просить завчасно подати звіти, які заплановано до приймання у листопаді 2020 року.

За матеріалами Держстат
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юльчик
27.10.20 14:54

5 числа зробити звіт з праці?! з штатом 350 чол...? надіюсь обмеження буде погодинним.. :)

Відповісти
  • Інна
27.10.20 16:35

думаю это связано с токинами

Відповісти
  • с-т
27.10.20 17:35

офигеть,у нас зп 7го числа-суббота,выплатим 6го.Отчет подается до 9го-понедельник.Значит,успеваем.Жаба давит платить 170грн за несвоевременную подачу.

Відповісти
  • буха
28.10.20 15:19

с-т, а разве есть какие-то штрафы в статистике??? никогда вовремя ничего не подавали... Забываем, вспоминаем, только когда позвонят

Відповісти
  • Елена
28.10.20 08:39

Коллеги, подскажите, пожалуйста - для регистрации в кабинете на сайте статистики нужны ключи на токенах? Я несколько раз пыталась зарегистрироваться с нашими ключами, с которыми мы отправляем отчеты и регим налоговые накладные в Медке (они не на токенах) - все время отказ и пишет, что незащищенные

Відповісти
  • Инесса
28.10.20 09:38

Елена,дело не в токенах, у Вас скорее всего ключи УСЦ без опции шифрования, поэтому кабинет респондента брыкается. Для отправки отчетов из медка они годятся, а для статистики -недостаточно секретности по их мнению. Для решения аналогичной проблемы медковцы предлагали мне докупить дополнительно ключ шифрования. Курицы из статистики в подобных тонкостях ничего не шарят и посоветовать не могут.

Відповісти
  • Джулия
28.10.20 08:59

Елена, позвоните в Медок может они Вам смогут помочь. У меня тоже Медок и не токенов, но отчет в статистику сдаю, 2 года назад оформила с ними договор, а вообще можна в любую статистику позвонить они может смогут Вам помочь

Відповісти
  • Елена
28.10.20 09:06

Джулия,Спасибо))

Відповісти
  • Леся
28.10.20 13:48

А як ПДВ здати?

Відповісти
  • Елена
28.10.20 14:05

Леся, это касается статистических отчетов.

Відповісти