Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


28.10.20
13884 10 Друкувати

ДПС запускає новий сервіс «infoTAX»

З листопада Державна податкова служба України запускає новий електронний сервіс – «infoTAX». Про це повідомив Голова ДПС Олексій Любченко під час спільного брифінгу з Віце-прем’єр-міністром – Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

На першому етапі роботи цього сервісу платники за допомогою месенджерів Telegram, Viber матимуть можливість отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків.

На другому етапі – передбачено предзаповнення звітності для платників єдиного податку, перехід до сплати податків у «два кліки», оповіщення про виникнення податкового боргу.

Доступ до нового сервісу буде надійно захищено та відбуватиметься через обов’язкову ідентифікацію особи за допомогою ID-банкінгу або кваліфікованого електронного підпису, який на сьогодні можна отримати не виходячи з дому.

В подальшому вказаний сервіс буде інтегровано з Порталом Дія.

За матеріалами ДПСУ
Коментарі
  • Юра Г
28.10.20 04:18

Вот и пришло время иметь два смартфона , один для себя, второй для их примочек, чтобы не сувались куда не попадя.

Відповісти
    Оцінити
  • 96
  • 0
  • Елена
28.10.20 08:43

Зачем зтот новый сервис??? доведите  Кабинет плательщика до ума.

Відповісти
    Оцінити
  • 179
  • 1
  • Павло
28.10.20 13:58

Елена,Щоб замінити показники позитивної податкової історії в Кабінеті згідно 1165 постанови .податківці плачуть що не має коштів.Зате знайшлись на зміну інтерфейсу Кабінету і вже знайшли для гаджетів.Це дає змогу блокувати ПН порушуючи 1165 постанову.

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 1
  • Елена
28.10.20 09:28

Елена, Так это же не их разработка - надо свою(((( И так каждый новый министр((((

Відповісти
    Оцінити
  • 45
  • 1
  • @@@
28.10.20 10:41

Елена, да какая разработка,  просто пилят бабло

Відповісти
    Оцінити
  • 58
  • 1
  • злой клоун
28.10.20 18:07

@@@,  да, тупое жадное ворье

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 1
  • Ирина
28.10.20 09:49

все делают для того, чтоб нам было быстрее и удобнее платить налоги, а для того чтоб работать и зарабатывать нам еще ничего не придумали

Відповісти
    Оцінити
  • 84
  • 1
  • *
28.10.20 13:40

Ирина, быстрее и удобнее платить налоги по накатанной, а не вечно находиться в состоянии судорожного изучения все новых удобств. Зато им удобно. Надо содержать и платить зарплату программерам, еще и бюджет попилить попутно. Процесс, к сожалению, бесконечный. 

Відповісти
    Оцінити
  • 51
  • 1
  • Шурик
28.10.20 11:09

Ирина,
Им оно не нужно. Как раз наоборот, им надо чтобы мы всегда во всём были виноваты. Бюджет пилить нужно и грабить нас ходить.

Відповісти
    Оцінити
  • 54
  • 0
  • Людмила
29.10.20 16:48

"квалифицированной электронной подписи, которую сегодня можно получить не выходя из дома."- Брехня! До окончания срока действующей ЕЦП - можно сгенерировать сертификат самостоятельно. А новую ЕЦП получить- нет! 

Відповісти