Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.07.21
2764 4 Друкувати

Вода, кава, чай для працівників: що з оподаткуванням?

Згідно з п. п. «а» п.п. 164.2.17 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування,безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених ПКУ для оподаткування прибутку підприємств.

Однак, оподаткування доходів фізичних осіб, у тому числі одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку.

Таким чином, вода, кава, чай, придбані за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу, не може розглядатися як об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

За матеріалами ГУ ДПС у Тернопільській області
Теги:
Коментарі
  • Валерий
16.07.21 15:14

А если у меня стоят фотодатчики с видеофиксацией на куллере и на каждой баночке и коробочке? )А дозатор срабатывает только при предъявлении паспорта и ИНН

Відповісти
  • Елена
19.07.21 11:57

Валерий, лучше при принятии снимать отпечаток пальца, скан глаза, и оттиск прикуса - настройте аппарат воды / кофе и т.п - точно тогда не промахнетесь!

Відповісти
  • Елена
16.07.21 15:25

Валерий,тогда я вас поздравляю, удерживаете ПДФО с каждого работника, к отчету прикрепляете  фото.

Відповісти
  • Ihor
19.07.21 09:11

Елена, а якщо прикріпити посилання на відео, то можуть ще й ЄСВ заплатити.

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Мінзарплата з 01.12.2021: хапай в обидві жмені...
12164 17
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам