Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.08.21
2590 10 Друкувати

Який штриховий код товару зазначати у чеку на алкогольні коктейлі?

Яка інформація зазначається у рядку 9 фіскального чеку у разі реалізації коктейлів, виготовлених із використанням алкогольних напоїв?

Відповідно до п. 3 розд. ІІ Положення про форму та зміст розрахункових документів / електронних розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. № 13 (далі – Положення № 13) рядки чека повторюються відповідно до кількості різних найменувань товарів (послуг), які оплачені за одним касовим чеком.

Законом України від 16.07.1999 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» визначено, що одним з обов’язкових реквізитів первинних документів є зміст, обсяг та одиниця виміру господарської операції. Для товарів це буде їх найменування, кількість та їх одиниця виміру.

Пунктом 11 ст. 3 Закона України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) встановлено обов’язок суб’єктів господарювання проводити розрахункові операції через РРО та/або програмні РРО (далі – ПРРО) для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості.

Отже, для підакцизної групи товарів встановлено особливий режим програмування, який не передбачає можливості використовувати назву однорідної групи (горілка, вино, сигарети, тощо), а вимагає зазначати в чеках РРО/ПРРО, які супроводжують продаж таких товарів, саме найменування конкретної одиниці підакцизного товару, з обов’язковим відображенням в таких чеках, окрім найменування, їх УКТ ЗЕД, ціни та кількості, у тому числі відображення реквізитів марки акцизного податку методом ручного введення (для РРО, що не можуть бути доопрацьовані або використовуються без сканеру) або сканування штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

При програмуванні алкогольної продукції, що використовується у приготуванні коктейлів, слід забезпечити введення даних/сканування марки для відображення її реквізитів у розрахунковому документі при її відкупорюванні, в межах отримання першої порції для приготування коктейлю або продажу на розлив.

За матеріалами Категорія 109.10 "ЗІР"
Коментарі
  • Денис
26.08.21 09:20

Как ...... ть єто реально долно происходить?......

Відповісти
  • Инга
26.08.21 09:35

Слов нет...

Відповісти
  • ИнессаС
26.08.21 10:07

Они хоть сами поняли, что написали?......................

Відповісти
  • Светлана
26.08.21 10:33

очередной перл долбодятлов

Відповісти
  • Алла
26.08.21 10:51

Ой не могу! Низкий поклон за такую консультацию. Что ж тут НЕ понятного: раскладываем на ингридиенты коктейль, делаем наценку, сканим каждую марочку бутылки из которой налили и всё зашибись! Где Вас таких растили умных и НЕ украли?

Відповісти
  • Алиса
26.08.21 12:57

Бред бредовый

Відповісти
  • Катерина
26.08.21 16:04

Сцуки

Відповісти
  • Оксана
26.08.21 18:59

Охренеть... понятно

Відповісти
  • Алла
12.09.21 18:54

1 октября не за горами. Хоть кто-нибудь нашел путь из этой тьмы тьмущей ? Как реально будет все?

Відповісти
  • Алиса
16.09.21 15:50

Нет слов ....

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
59352 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти