Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.08.21
508 0 Друкувати

Чи є подання одноразовій (спеціальній) добровільній декларації фактом підтвердження переходу права на активи, які зазначаються у такій декларації?

Відповідно до п. 1 підрозділу 94 розділу ХХ ПКУ подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації не є окремим спеціальним порядком офіційного визнання або підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на активи, щодо яких подається така одноразова (спеціальна) добровільна декларація.

За матеріалами ДПСУ
Коментарі
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
42719 125
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти