Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.08.21
3963 2 Друкувати

Чи може бути використаний РРО після 01.10.2021 р., якщо не може бути доопрацьований за технічними властивостями для відображення необхідних реквізитів касових чеків?

Виходячи з вимог Наказу № 306 та Наказу № 329, зареєстрований РРО за умови неможливості його технічного доопрацювання може бути використаний після 01.10.2021 р. до кінця терміну його експлуатації, встановленого законом.

Але, з метою виконання вимог законодавства пропонуємо платнику звернутись до постачальника РРО та/або сервісної організації з обслуговування РРО для підтвердження технічної можливості (або неможливості) його доопрацювання.

Олена ПУТЯТІНА, фахівець відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Харківській області.

За матеріалами ГУ ДПС у Харківській області
Коментарі
  • Оксана
30.08.21 15:04

Це достатньо буде листа від СЦ "..немає можливості вдосконалити..."і працюємо далі?? наприклад до травня 2022р закінчуеться срок експлуатації РРО

Відповісти
  • Inspector
30.08.21 21:42

Все написано в ст. 12 закона украины о рро

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
55684 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти