Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.10.21
627 0 Друкувати

Сільськогосподарський товаровиробник здає частину будівлі в оренду. Чи потрібно йому сплачувати податок на нерухоме майно?

Згідно з підпунктом 266.2.1 ПКУ об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Так, відповідно до п.п. «ж» п.п. 266.2.2 ПКУ не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), віднесені до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства» (код 1271) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000 та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.

У разі, якщо сільськогосподарський товаровиробник (юридична та фізична особа) здійснює операцій з надання в оренду, лізинг, позичку частини будівлі, споруди, яка перебуває у його у власності та належить до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства» (код 1271) Класифікатора, такий с/г виробник обчислює податкові зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, по зазначених у відповідних договорах оренди, лізингу, позики частинах будівель, споруд.

За матеріалами ГУ ДПС в Івано-Франківській області
Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам