Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.12.21
8654 16 Друкувати

ДПС блокує менше 1 % податкових накладних

За січень – листопад 2021 ріку платниками ПДВ подано на реєстрацію майже 293,2 млн податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК) на загальну суму ПДВ понад 2 трлн гривень.

Із загальної кількості було зупинено реєстрацію 1,5 млн ПН/РК на суму ПДВ 23 млрд гривень. Це складає 0,51 % від загальної кількості поданих на реєстрацію ПН/РК (або 1,14 % від їх загальної суми ПДВ).

Протягом 2020 року платниками ПДВ було подано на реєстрацію 289,1 млн ПН/РК на загальну суму ПДВ майже 1,8 трлн гривень.

З них було зупинено реєстрацію 1,2 млн ПН/РК на суму 16,9 млрд грн. Це складає  0,42 % від загальної кількості (або 0,96 %  від загальної суми ПДВ) поданих на реєстрацію ПН/РК.

Нагадаємо, що у разі коли за результатами автоматизованого моніторингу платника податку, яким складено ПН/РК, що не відповідають ознакам безумовної реєстрації ПН/РК, встановлено його відповідність хоча б одному критерію ризиковості платника податку, визначеному порядком зупинення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165, реєстрація таких ПН/РК зупиняється.

До переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника ПДВ, протягом січня – листопада 2021 року були включені (та станом на 01.12.2021 залишались в переліку таких платників) 12 657 платників ПДВ.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Світлана
13.12.21 08:39

а у нас 2 /3  :) 

Відповісти
  • Володимир
13.12.21 10:47

Світлана,а нам у п'ятницю влупили 8 пункт. Все, алєс капут! Пишемо заяви на звільнення!

Відповісти
  • Фунт
13.12.21 09:16

Кто-то верит в эту статистику от смотрящих за скрутками НДС ?
Налоговую послушать - хоть до раны прикладывай.
По факту - сборище аморальных коррумпированных служащих !

Відповісти
  • Надежда
13.12.21 10:13

А статистика по ковиду; в воскресенье и понедельник второй год каждую неделю дают данные  за предыдущий день ( субботу и воскресенье) с невероятным спадом до 2-х раз случаев заболеваний и смертей. Это из-за выходных у врачей и анатомов резко перестают болеть и умирать? Так может к чёрту их ? 

Відповісти
  • Ирис
13.12.21 10:40

Надежда, а Вы не слушайте ее вовсе, все равно врут

Відповісти
  • Оксана
13.12.21 10:47

НЕ ВРИТЕ . У нас с мая месяца каждый месяц 2/3 блокируют. Налоговая тем самым шантажирует , чтобы з/плата была у работников не меньше 13000 грн.

Відповісти
  • *
13.12.21 13:09

Оксана, а при чем тут зарплата к НДС?

Відповісти
  • Татьяна
13.12.21 17:41

*, Очень даже причем.Все причем. И оформленные и з\пл .

Відповісти
  • Елена
13.12.21 10:53

Оксана,
У нас наоборот сказали хорошо себе платите, налоги по зп большие. Лучше платите меньше сотрудникам, а деньги на ндс и на прибіль отправляйте!!! Сказали хотим видеть коєф. 1.8, а то будем частіми гостями у вас

Відповісти
  • Оксана
13.12.21 11:16

Елена,не поверите НДС нагрузка очень большая 7 % .прибыль 5 %

Відповісти
  • Руслан
13.12.21 12:22

Гы:) У меня налоговую с признаком "14" покупка услуг у нерезидента- приостановили регистрацию. Смех и грех, оно же в ноль сворачивается, но подайте "таблицу". Очень жаль, что эти "хотелки" забирают годы жизни, лучше бы я погулять пошел, чем им пояснения давать "что ты не жираф". Терпения Вам коллеги.

Відповісти
  • Елена
13.12.21 12:45

Мы делили апельсин, много ВАС. а он один!!!
Потому не пиз***те дорогие наши налоговики....

Відповісти
  • Наталія
13.12.21 12:57

Ага, конечно, меньше 1%.

Відповісти
  • *
13.12.21 13:07

Стесняюсь спросить алгоритм действий, как попасть в остальные 99%. А то на оптовом торговом предприятии, где основных средств - свои помещения, столы, стулья, и ПК сверху, и в отчетном балансе сумма немалая видна, не принимают таблицу с формулировкой "недостаточно ОС". Правда, с такой формулировкой не принимают и у моих коллег, с кем общаюсь. Притом, производственников со своими ОС, и даже своим транспортом.  
Власти не могут понять одного. Если не только принимать противоречивые законы и подзаконные акты, потом плевать на их исполнение самой же властью, но и ВРАТЬ при этом, власть перестают воспринимать вообще. Экономика уходит в тень, по своим правилам. И никто не верит тому, что говорят сверху. Так начинается анархия. 

Відповісти
  • Мария
16.12.21 09:28

*,еще есть одна отмазка "ОС не соответствуют виду деятельности". Зашибись!!! 20 ОПП мы же сдали!!!! Какого перца еще нужно??? в 20 ОПП все по теме. Как определить достаточно или не достаточно ОС? Они там технологи, агрономы ?? А 14 дней?? Это вообще бред . По Закону о Защите прав потребителей этот срок для физических лиц. Но ведь не плательщиками НДМ могут быть и юрики и физики предприниматели.

Відповісти
  • павло
13.12.21 13:26

Це вже Вам скажу і не смішно. В якій країні вони живуть????? І що найгірше ВОНИ НЕ РОЗУМІЮТЬ н-і-ч-о-г-о. А велика біда починається з маленької брехні. Дякую.

Відповісти