Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.01.22
53248 7 Друкувати

У Раді роз'яснили нові правила застосування РРО підприємцями

У Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики роз’яснюють найбільш поширені питання щодо застосування РРО/ПРРО підприємцями.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Фунт
04.01.22 07:54

У меня возникает только один вопрос: где все эти новогодние праздничные дни провёл товарищ Д.Гетманцев - на горячей линии налоговой отвечал на все вопросы предпринимателей или грел тело на тропических курортах !?

Відповісти
  • Марина
04.01.22 10:33

Это письмо ничего не стоит- надо вносить изменения в Закон об РРО

Відповісти
  • Світлана
04.01.22 15:03

Марина,лучше в состав ВР , ДПИ и т д и т п 

Відповісти
  • Ігорь
04.01.22 18:20

Млядь! Якщо це роз'яснення то іспанський льотчик! 

Відповісти
  • Лариса
04.01.22 21:47

Гетманцева нужно проверить на адекватность ...

Відповісти
  • Андрей
13.01.22 12:53

Ето дибили писали понятно сразу, как может страна жить с такими дебилами у власти.
*Цель введение рро платить налоги, увидеть плательщика денег и получателя, а не зайобоване людей, если тебе скинули на карту видно кто скинул и кому скину и какую суму квитанция есть у банка , все точка нафига чтото усугублять.

Відповісти
  • Светлана
06.04.22 01:40

в связи с военным положением приостановили обязательные кассовые аппараты для единщиков 2-ой группы (парикмахерские услуги) доход в год 250т.грн ???

Відповісти