Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.01.22
2337 2 Друкувати

Чи може ФОП – єдинник, який приймає від населення вторинну сировину та металобрухт, працювати без РРО?

Чи мають право не застосовувати РРО) та/або ПРРО СГ, у тому числі ФОП – платники ЄП другої – четвертої групи, які приймають від населення вторинну сировину та металобрухт?

Відповідно до п. 296.10 ПКУ РРО та/або програмні РРО (далі – ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Постановою КМУ  від 23.08.2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова № 1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або програмних РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

Згідно з п. 19 Переліку при прийманні від населення вторинної сировини та металобрухту суб’єктам господарювання дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Пунктом 2 Постанови № 1336 встановлено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених, зокрема, у п. 19 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

За матеріалами Категорія 109.06 «ЗІР»
Коментарі
  • прохожий
13.01.22 11:59

какую квитанцию приемщик должен выписать бомжу? он же не получает деньги, а наоборот - выдает

Відповісти
  • Валентина
13.01.22 13:36

Я теж диву даюся від цієї консультації! Де тут місце розрахункової операцій для цілей застосування РРО?!

Відповісти
фото автора У фокусі
Сергій Децюра Правила заповнення декларації з спецЄП...
3007 1
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам