Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.03.22
26041 13 Друкувати

Хто з підприємців звільняється від сплати ЄСВ у зв'язку з введенням воєнного стану?

Чи звільняються від сплати єдиного внеску підприємства та ФОП на час воєнного стану та протягом року після його завершення?

Уряд, на виконання доручення Президента Володимира Зеленського, сформував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес під час війни, зокрема:

► фізичні особи-підприємці першої та другої груп на час воєнного стану та протягом року після його завершення будуть звільнені від сплати ЄСВ;

► підприємства та фізичні особи-підприємці третьої групи будуть звільнені від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних Сил України, інших збройних формувань (в тому числі територіальної оборони).

ЄСВ буде сплачено за рахунок держави.

За матеріалами Категорія "ЗІР"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Раїса
14.03.22 07:48

За лютий 2022 сплачувати чи вже ні?

Відповісти
  • Тая
14.03.22 09:18

Так они приняли уже этот пакет или еще нет?

Відповісти
  • Михаил
14.03.22 09:29

Тая,не приняли, но если примут скорее всего будет действовать задним числом

Відповісти
  • Ірина
14.03.22 09:31

А як бути з 3 групою ФОП? Пішов в тероборону, не працює. Що робити з ЄСВ?

Відповісти
  • юлия
14.03.22 10:11

А бюджет откуда пополнять будут????

Відповісти
  • Світлана
14.03.22 10:57

Питання не по темі. Як і коли може бути доступ до сайту пенсійного фонду? Це пов'язано із лікарняними. Чи можна отримати хоч якусь інформацію? Наперед вдячна.

Відповісти
  • Михаил
14.03.22 14:58

Світлана,доступ к всем реестрам закрыт в целях безопасности, я тоже не могу оформить и получить паспорт в отделе ДМС

Відповісти
  • Анна
14.03.22 11:16

Світлана, да, мне тоже интересно. Больничные уже 4 неделю нет возможности начислить сотрудникам. Люди без денег сидят

Відповісти
  • Инна
14.03.22 11:34

вот не пойму, а чем 3 группа отличается, почему не освободили, мы на 3 группе тоже сидим не работаем.

Відповісти
  • Ярослава
14.03.22 19:24

Инна,отличается тем, что нет у вас дохода - не платите единый. А 1-2 группы от уплаты единого не освобождали. Баланс соблюден

Відповісти
  • Виктория
14.03.22 14:31

Инна, 1 2 группа ЕН платят

Відповісти
  • Лариса
14.03.22 17:59

Питання, ФОП-и усіх регіонів не сплачують? Чи тільки ті, що зоні активних дій. Наприклад: реєстрація Київ та реєєстрація Тернопіль.
Тернопіль платить ЄСВ чи ні? Адже, діяльність через ВС може бути припинена в обох.

Відповісти
  • Helen
17.03.22 15:25

фоп 2 група платить ЄСВ за найманих працівників?

Відповісти