Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.05.22
14953 23 Друкувати

Влада обіцяє відновити реєстрацію податкових накладних найближчим часом

Данило Гетьманцев, голова податкового комітету ВРУ, наголошує, що він отримує дуже багато запитів від бізнесу щодо відшкодування ПДВ та реєстрації накладних.

У зв'язку з цим він повідомляє, що реєстрація накладних найближчим часом відновиться та стане обов'язковою. Все як у добрі старі мирні часи, тільки без скруток та фіктарів.

Нардеп попереджає, що контроль буде по-воєнному жорстким, а система по-воєнному безпечна.

За відшкодуванням - також. Комітет працює з Міністром фінансів Марченком над тим, щоб процес відновити. Також не відразу й із застереженнями, але цілком ефективно.

Йдучи на зустріч бізнесу, незважаючи на війну та зрозумілі загрози, в уряді відновлюють звичайний режим роботи податкової системи країни.

Звісно, ​​з винятками щодо районів бойових дій.

За матеріалами Данило Гетьманцев

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
05.05.22 11:00

Это не касается, тех кто перешел на спец. единый налог 2%?

Відповісти
  • Ия
05.05.22 11:39

Явно нагло врут. Ведь очень удобно получать одни ПЗ без ПК.
А кто-то сталкивался на практике, как будут сниматься лимиты при регистрации незарег. накладных, отраженных ранее в деке? С "перевищення" или с общего лимита и надо будет платить деньги еще раз? 

Відповісти
  • Ніна
05.05.22 12:08

Ия, у жовтні 2021 у нас знімали з перевищення.

Відповісти
  • Львица
05.05.22 11:45

А всё-таки новая форма будет НН или старая?

Відповісти
  • ЕленаНик
05.05.22 11:50

Львица, вот нашли что спросить. :) Они подумают над етим завтра (с).

Відповісти
  • Ірина
05.05.22 11:51

Саме ключове "багато запитів від бізнесу щодо відшкодування ПДВ".
Кажіть правду і не лукавте п.Гетьманцев. За кого ви більше переживаєте? Скасуйте пдв в принципі. А не в одних забираєте щоб іншим віддати. Даний податок для держави нічого корисного не приносить.

Відповісти
  • Ніна
05.05.22 12:10

як тільки стаття про Гетьманцева, так обов'язково, попереджає, погрожує. 

Відповісти
  • бурундук
07.05.22 13:16

Ніна, а он больше ничего и никак не умеет

Відповісти
  • Елена
05.05.22 12:31

давайте скорее регистрацию налоговых, а то за три месяца уже разгребать

Відповісти
  • Тетяна
05.05.22 13:25

 У Гетьманцева стиль роботи " а давайте зробимо, а потім подивимось". Я би дуже хотіла щоб у військовий час Гетьманцев був сапером!

Відповісти
  • Оксана
05.05.22 13:27

Я теж за скасування ПДВ для всіх. Достатньо було б єдиного податку 2-3% та митного збору на імпортні товари. Але нас не чують...

Відповісти
  • Антонина
05.05.22 17:12

По многочисленным просьбам бизнеса, возобновляем обязательную уплату налогов. Мои вы котики.

Відповісти
  • Лариса
05.05.22 17:16

Гетманцев  продолжит блокировку НН-это ему выгодно, чтоб вас, налговики, порвало

Відповісти
  • Лариса
05.05.22 19:24

Как быть тем, кто в зоне боевых действий и работать возможности не имеет? Будут штрафовать за нерегистрацию НН? Даже если штрафов не будет, то возникнут проблемы с покупателями. 

Відповісти
  • Анна
05.05.22 20:21

А як же п. 198,6 ПКУ порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні / розрахунки коригування до таких податкових накладних

Відповісти
  • Ния
06.05.22 10:01

Анна, сорри, не на то ответила, - право включать в НК появляется при регистрации поставщиком НН в пределах новых сроков по переходным положениям НКУ

Відповісти
  • Ния
06.05.22 09:57

Анна, по статье 69 раздела ХХ НКУ срок регистрации НН изменен, поэтому и штрафовать, по идее, имеют право в случаях не регистрации НН по новым срокам

Відповісти
  • Ия
06.05.22 08:54

Анна, мне тоже думается, что они об этом вспомнят. мало ли что они там в своих разъяснениях "по первичке" писали.

Відповісти
  • Сергей
05.05.22 21:44

Чувствую будут бизнес сейчас нагибать еще веселей!  

Відповісти
  • бурундук
07.05.22 13:17

Сергей,а то...греби больше, польше пока есть возможность

Відповісти
  • Лара
06.05.22 13:19

У меня вопрос: а по какой форме они собираются (условно) открыть регистрацию J1201013 или J1201012, потому что у меня в Сонате есть обе. 

Відповісти
  • Алла
06.05.22 17:57

Два місяці без ПДВ... Без валерьянкі 14-15  та 30-31. Я почала любити свою роботу.... Може поки на нас звертають увагу почати великий бухгалтерський рух "Країна без ПДВ- країна без хабарів"

Відповісти
  • Людмила
09.05.22 14:54

Так коли, все-таки, почнеться реєстрація ПН? Два місяці я ПН відправляла на реєстрацію, але квитанції не надходили. Як бути далі? Відправити іх повторно, коли почнеться реєстрація?

Відповісти