Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.05.22
8644 10 Друкувати

Усі податки повернути: глава Мінфіну запропонував скасувати пільги, введені після початку війни

АВТОР: Олександр Білоус,  РБК-Україна.

Всі податкові пільги, введені з початку війни, необхідно скасувати. Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що для бізнесу зроблено достатньо.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Марченка під час телемарафону.

Він обґрунтував це тим, що уряд потребує грошей для фінансування армії.

"Вважаю, що треба повернути всі податки до довоєнного рівня. Бізнесу ми допомогли, тепер треба допомогти державі, яка фінансує армію", - заявив Марченко.

Як повідомляло РБК-Україна, Верховна рада дозволила перехід бізнесу з оборотом до 10 млрд гривень на єдиний податок за ставкою 2%. Крім того, були скасовані всі митні платежі, в тому числі для ввезення автомобілів громадянами.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Лена
25.05.22 12:39

Ідіот!

Відповісти
  • Наталія
25.05.22 13:01

Лена, а обосновать? Не? Может следует давать более развернутые комментарии, а не опускаться на уровень дешевого тролля?

Відповісти
  • Лена
25.05.22 15:10

Наталія, с википедииИдиот — в Древней Греции гражданин полиса, живущий в отрыве от общественной жизни, не участвующий в общем собрании граждан полиса и иных формах государственного и общественного демократического управления.Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).   Достаточное обоснование в условиях войны? 

Відповісти
  • Наталія
25.05.22 15:46

Лена, нет, не недосточное. Радует Ваше умение копипастить википедию.1.Мы не в Древней Греции.2.Вы врач, чтобы ставить мед.диагноз?

Відповісти
  • Лена
25.05.22 16:05

Наталія, что вы там писали про троллей ? :) Можете не отвечать. 

Відповісти
  • Дмитрий
25.05.22 15:00

Наталія,Лена права....нажаль це аксіома і вона не потребує доказу. 

Відповісти
  • Алех
25.05.22 12:55

В отставку этого клоуна! И прям сегодня, пусть одевает военную форму и на передовую

Відповісти
  • Татьяна
25.05.22 18:26

Які пільги? Земельний податок та нерухомість. по яким КМУ ніяк не затвердить перелік територій, на яких можна подавати уточнюючи декларації на зменшення зобов'язань

Відповісти
  • Раїса
25.05.22 20:24

Я теж не зрозуміла, які були пільги, на сміх курам.
Хто розібравсь у 2 %, то це ніяка не пільга

Відповісти
  • Інна
26.05.22 13:22

Пожирували і досить.

Відповісти