Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.06.22
1534 0 Друкувати

Чи штрафують за РРО - порушення у період воєнного стану?

Податківці нагадують, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.

Норми передбачені п. 12 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону № 265.

За матеріалами ГУ ДПС у Дніпропетровській області
Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам