Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.10.22
20226 59 Друкувати

Не тільки петиції: відкритий лист до Президента щодо блокувань податкових накладних

Не внесення суттєвих змін Кабінетом міністрів до порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових серйозно вдарить український бізнес (№ 1154 від 12.10.2022 р.). Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лист бізнесмена Анатолія Юркевича до президента.

Зокрема, шкоду документа він проілюстрував на прикладі підприємства ТОВ "Роменський молочний комбінат", яке виробляє та експортує до ЄС олію та сири.

Збитки підприємству від військових дій з початку повномасштабного вторгнення Росії становили 4 млн гривень. Збитки від ухвалення зазначеної постанови Кабміну - лише з 1 липня 2022 року перевищили 15 млн гривень. Шкода від дій уряду в кілька разів перевищує наслідки російської військової агресії, додає бізнесмен.

На думку Юркевича, цими документами Кабмін свідомо завдає шкоди економіці та добробуту українського народу.

"В той час, коли військовослужбовці Збройних сил України, які прийняли присягу, віддають свої життя на фронті, особи, яких ви подали до Верховної ради для призначення на посаду, змінили даній ними присязі. Це означає, що ви помилилися у своїй кадровій політиці і повинні прийняти рішення", - йдеться у листі.

На його думку, ситуація стала черговим викликом для глави держави.

Нагадуємо, бізнес активно збирає підписи проти блокувань податкових накладних:

https://petition.president.gov.ua/petition/167520    

https://petition.president.gov.ua/petition/165654

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061

Коментарі
  • Тетяна
27.10.22 14:25

Підозрюю, що Роменському молочному комбінату варто чекати перевірку Прокуратури, ДПІ, УБЕП та БЕБ. Власне, готуватися, до банкрутсва, оскільки штрафів нарахують... 

Відповісти
  • ІринаКиїв
29.10.22 23:57

а за що штрафи,  за заблоковані податкові? чи за перевірку заблокованих?  чому повинна  бути зразу перевірка?  органів дуже багато розвелось,  абсолютно непортібних і недієвих,  тільки перевірки і знають. А приходять на перевірку до папірців і не дивляться, все готове їм подавай,  все роздруковане,  посортоване і росписане,  бо вони приходять перевіряти, а де шукати не знають і не вміють

Відповісти
  • Станис
28.10.22 09:02

Тетяна,
Хіба ми в тоталітарній державі існуємо??

Відповісти
  • Лора
01.11.22 10:16

Станис, дуже смішно

Відповісти
  • Анонім
27.10.22 15:16

Тетяна, Гетьманцева - геть!

Відповісти
  • Інна
27.10.22 14:28

Маємо теж вкотре тотальне блокування ,  здавання в оренду приміщень

Відповісти
  • Олена
27.10.22 14:44

Інна, Маємо теж вкотре тотальне блокування ,  здавання в оренду Автомобіля!

Відповісти
  • Вікторія
31.10.22 19:29

Олена, заправки принтеров. Сроедний ПДВ до 200 грн. Заблокировали 12 штук, в том числе 6 шт с ПДВ по 30 грн

Відповісти
  • Dopomoga
11.11.22 22:45

Вікторія, оооо це ще у вас великі суми,  у мене дві податкових 32 и 35грн з ПДВ!!!  це сміх  просто

Відповісти
  • Наталія
27.10.22 14:43

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061?page=1
Приєднуйтесь до підписання петиції

Відповісти
  • Наталія
22.11.22 19:07

Наталія, підписала

Відповісти
  • марина
28.10.22 13:31

не можу зареєструватися на сайті верховної ради
пише що така електронна адреса вже зареєстрована, натискаю відновити пароль - пише не знайдено електронну адресу
як проголосувати?

Відповісти
  • Ирина
28.10.22 15:04

марина, заведіть нову поштову скриньку і спробуйте зареєструватися знов

Відповісти
  • марина
01.11.22 11:34

підписала

Відповісти
  • Ірина
28.10.22 14:50

марина, я теж не можу зареєструватися, два дні пробую

Відповісти
  • Елена
27.10.22 15:04

Наталія,підписали. та ще й 1000 підписов немає - треба поширіти більш інформацію -не знаю тільки як

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 10:35

Елена, а це менталітет наших людей - почекати, поки інші зроблять. Не світитися зайвий раз. Не думаю, що не знають, думаю, що бояться.

Відповісти
  • Елена
28.10.22 17:09

Светлана, чого боятися - засвітити своє призвіще у підпису? Якби я могла, сто разів підписала би. Думаю, рядові податківці теж підпишуть-їм морочитися з цим розблокуванням мілких пн теж не до часу((

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 17:14

Елена,  я своє засвітила. А виходить, що в коментах всі обурюються, а як до діла, то, навіть бухи не можуть розібратися, як підписати.

Відповісти
  • бух
28.10.22 14:11

Светлана,разів 20 хотіла підписати,то одне не так,то інше,то зовсім викидає з сайту

Відповісти
  • ІринаКиїв
30.10.22 00:01

бух, заведить пошту gmail і все зареєструється і підпишеться і держіть телефон на зв"язку, можливо ви пропустили якийсь  етап, смс приходить на телефон, який вказуєте при реєстрації? авторизація реєстрація приходить на поштову с криньку, у вас все це є і не реєструю?

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 17:16

бух, було б бажання - розібралися. Ви ж бух, у вас по любому є навички працювати з електронними сервісами.

Відповісти
  • Ольга
27.10.22 14:56

як що по одному, нас всіх передушать... Але коли будемо активними і всі разом- то може і щось вийде

Відповісти
  • Елена
28.10.22 19:49

Ольга, не вийде (в нашем случае). Вспоминаем 2014-15 (не помню точно), сплошные блокировки, а потом перед Новым годом - царское благословение - все подайте заявки и мы разблокируем. Но это лирика - нашу петицию поддержали 1000 человек, а веганские сухпайки для ВСУ - 25500, можете проверить. Выводы делайте сами.

Відповісти
  • Алла
31.10.22 16:18

Елена, бо всі знають хто такі ВСУ, але звичайні люди не знають, що таке податкові накладні. Пояснюю своїм знайомим, і прошу, щоб підписали.

Відповісти
  • Алиса
27.10.22 15:02

молодец.хоть кто то не боится этой власти.

Відповісти
  • Ольга
27.10.22 15:04

у мене теж перше блокування за всю історію роботи, послуги спецтехніки

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 10:36

Ольга, ви не одинокі. Так само. І показник D=0.22, при можливих D=0.05

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 17:17

Светлана, D=22. Помилка в попередньому коменті.

Відповісти
  • OlaLa
28.10.22 14:52

Светлана,
а в нас- D=6,2823.Импортери, коди не змінюються роками, а блокують- нульові коригування(передоплата-видвантаження )...а на подану таблицю-відповідь-"податкові накладні з таким кодом не блокувалися".....

Відповісти
  • Тетяна
27.10.22 15:31

Заблокували й нас, виробників, ніколи ні з якими ямами не працювали, раніше з блокуванням не стикались, це жахиття, від тревоги до тревоги збирати всі доки, наче більше нічим зайнятись

Відповісти
  • абрам терц
27.10.22 15:42

а хде збирати  гроШИ??????????

Відповісти
  • Александр
27.10.22 16:42

Ссилка на іншу петицію на сайті президента https://petition.president.gov.ua/petition/167520.   По цій до обіду вже було 1400 підписів

Відповісти
  • Наталія
22.11.22 19:19

Александр, 17196 голосів. Мабудь є шанс, що збереться 25000.

Відповісти
  • Вікторія
31.10.22 19:33

Александр,+

Відповісти
  • Алла
28.10.22 10:26

Підписала. Якби ще  цим займались бізнесмени. А то таке враження, що блокування ПН шкодить тільки бухгалтерам.

Відповісти
  • Таня
27.10.22 16:52

Головне, щоб скарги надходили масово. А не від 1го підприємства.

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 10:37

Таня, ваше підприємство вже написало?

Відповісти
  • Наталия
27.10.22 18:38

Співчуваю Анатолію. І ,як вже писали,хочу подивитися на :1)відповідь президента,2) що з Анатолієм і підприємством буде через місяць-три...

Відповісти
  • Тетяна
28.10.22 12:34

Наталия,йому вже зараз потрібно релокацію до Польщі робити! Буде шанс щось вивезти з обладнання. Або, враховуючи його лист, він вже розуміє, що підприємство не реанімується після таких дій з боку держави. Агресора він ще якось міг "перемолоти", а от з власною державою та її представниками - навряд(

Відповісти
  • Лариса
01.11.22 19:05

Тетяна, так з нашої нетоталітарної держави для релокації ще вирватися треба.

Відповісти
  • Татьяна
28.10.22 10:33

Наталия, чогось хочеться вірити в світле. Руки опускаються,  а так якись безвихід.

Відповісти
  • Алиса
28.10.22 11:19

треба  дзвонити на гарячу лінію дпі  та скаржитися на блокування,зробіть поки хоч це.

Відповісти
  • Marusia
28.10.22 11:57

Я тільки ЗА "утилізацію" гетманцева.
Але питання до бізнесмена Анатолія Юркевича, хіба в Україні листи до президента мають писатись не державною мовою? 

Відповісти
  • Лариса
01.11.22 19:12

Marusia, знову мова..... Набридла все ця тема для галасу. Написано мовою, яку зрозуміють. Все. Українки вчаться вже у півсвіту різних мов. І нікого не турбує, на якій мові  спілкуватись.

Відповісти
  • Алексей
28.10.22 13:55

Після прийняття  Постанови Кабміну від 12 жовтня 2022 р. № 1154 в нас почали блокуватися ПН на окремі види товару Така ж картина відбувається по більшості підприємств України  Держава просто забирає останні гроші з працюючих фірм На сьогодняшній день  ми змушені зупинити продаж цілих груп  нашої продукції  
Благаю усіх доручитися та доручити знайомих та близьких  до підписання Петицій до Президента про скасування цієї злочинної Постанови   https://petition.president.gov.ua/petition/167520    https://petition.president.gov.ua/petition/165654https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061ОСЬ ТАКИЙ ТЕКСТ РОЗСИЛАЙТЕ ПО ДРУЗЯМ/ЗНАЙОМИМ !!! 

Відповісти
  • Марина
28.10.22 14:20

Також заблокували ПН на продукцію власного виробництва та надання послуг. Петиції підписала.

Відповісти
  • Катя
28.10.22 16:57

Будь ласка, більший репост по  петиціїї.Вже підписала сама та подруга.
Гуртом і Гетьманцева бити легше.

Відповісти
  • Тетяна
28.10.22 16:57

Заблокували податкову накладну на оренду причина - повна нісенітниця.Кожний місяць є сплата ПДВ. То що  і далі будемо терпіти цю некваліфіковану команду ?

Відповісти
  • Ирина
28.10.22 18:56

У нас заблокировали те налоговые, которые выписаны на плательщиков НДС, при том, что те, которые выписана на не плательщиков ндс зарегистрированы. Вывод один, не получат налоговый кредит, оплатят больше ндс.

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 17:17

Ирина,розрізнення за розміром є пізнішим додатком до основоположень атомізму

Відповісти
  • Вита
31.10.22 16:10

Ирина, В мене така ж ситуація. 

Відповісти
  • Злюка
29.10.22 12:20

Зайдіть на сайт з петиціями до президента.
Жодна з петицій про блокування накладних не набрала ще достатньо підписів. 
І от знов... петиція, створена 24.10.2022 на даний момент має всього 6415 голосів.
А ви скиглити, що президент має відповісти на лист однієї людини, до того-ж, написаний мовою агресора. 

Відповісти
  • Елена
29.10.22 14:00

Злюка, потому что этих петиций несколько штук. Мы это все помним - создаётся нормальная петиция, затем ещё несколько подобных, затем боты с одним и тем же именем бегают по форумам, предлагают подписать, каждый раз ссылка на другую, подобную. В итоге из шести петиций каждая набирает по 5-6 тыс голосов, но нужно-то 25тыс на одну, все шесть петиций уходят в архив. Все счастливы. Веганская для армии набрала за месяц 25тыс.

Відповісти
  • Злюка
29.10.22 15:20

Елена, до чого тут боти? Ви через соцмережі дізнаєтесь про свої проблеми?
Я - ні. Якщо мене щось не влаштовує, заходжу на сайт петицій, і якщо не знаходжу серед петицій того, що хвилює мене, створюю її сама. 
Зараз існує петиція з темою ЗНУЩАННЯ НАД БІЗНЕСОМ!!! 1. ВІДСУТНЯ МОЖЛИВІСТЬ НОРМАЛЬНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ, ЧЕРЕЗ ВІДКЛЮЧЕННЯ СЕРВЕРУ З 18-00 ТА ДО 8-00 РАНКУ І НА ВИХІДНІ! 2. БЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ РОЗВАЛЮЄ БІЗНЕС ВЗАГАЛІ! яка підписується дууже повільно.
Тому, що більшість воліє скиглити в чатах, замість того, щоб просто поставити свій підпис. 

Відповісти