Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.10.22
17258 28 Друкувати

Що робити у разі блокування ПН/РК: поради від ДПС

ДПСУ пропонує алгоритм подання Таблиці даних платника ПДВ при зупиненні реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юрий
31.10.22 07:53

Уявляю іноземних інвесторів, якім українськи бухгалтери та директори намагаються донести увесь цей жах англійською мовою :)

Відповісти
  • Елена
31.10.22 08:54

МАСОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ОБСТРІЛИ РАКЕТАМИ ІНФРОСТРУКТУРИ - ЯКІ БЛОКУВАННЯ????????? ЩЕ Й МАСОВЕ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ? ГАНЬБА КЕРІВНИЦТВУ ПОДАТКОВОЇ СТРУКТУРИ!!!!!!!

Відповісти
  • Мария
31.10.22 09:07

Елена, а они в другой стране по-ходу живут и им по цимбалах, як то кажуть

Відповісти
  • Елена
31.10.22 10:29

Мария, походу так, не реагують...їх не обстрілюють

Відповісти
  • Татьяна
31.10.22 09:08

Таблиці не принімають, відмові смішні і нелогічні.Треба займатися тільки розблокуванням  на інше не хватає часу.

Відповісти
  • Мария
31.10.22 09:15

Пока руководители-собственники не возмутятся. Заметьте не бухгалтера возмутятся, а именно собственники и руководители бизнеса!!! с нас кровушку бут пить литрами!!! 

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 13:07

Добрий день. В мене з 8 пн заблокували 7 за першу частину жовтня. В когось, ще блокують чи тільки мені так пощастило?

Відповісти
  • Ірина
31.10.22 13:26

Наталья, Заблоковано 35 п/н з 44. Подали і таблицю , І Повідомлення з додатками поясненнями...... Прийняли таблицю. А на Повідомленя такий бред написали...щоб відмовити і не прийняти((

Відповісти
  • nfif
31.10.22 14:20

Ірина, вам повезло) я подавала таблицю чотири рази,  три рази відповідь була "основні засоби не відповідають виду діяльності" ..Надавала повний опис процесу переробки , де і в який час використовуюється певне обладнання - відповідь таж!!!! АБСУРД!!! підключили знайомого, щоб узнав в чому причина ... І знаєте що виявилося? - у нас мінімальна зарплата була))))) у мене вже майже істерика... Підвищили - подавала знову - тепер хочуть перелік контрагентів ... А може й ще щось хочуть .. не знаю...  більше не подаю, тому що не вспіваю подавати пояснення на заблоковані.....

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 17:22

У податковому обліку ОЗ можуть вважатися тільки матеріальні активи. У бухобліку до ОЗ можуть потрапити також лише матеріальні активи. Тож із цим жодних непорозумінь бути не повинно

Відповісти
  • Елена
31.10.22 16:26

nfif,це суцільний жах.....

Відповісти
  • Світлана
31.10.22 13:23

Наталья,
Блокують і видані і вхідні ПН, буд.послуги, не разу до цього не блокували вихідні ПН, код один і той самий ОСНОВНИЙ ВИД з місяця в місяць, слів немає, одні матюки, під час відключення світла та ракетних обстрілів, я маю подавати таблиці і повідомлення і доказувати що????????????? сволоти!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Татьяна
31.10.22 13:14

Наталья, усі виробники мають таке "щастья". З 17.10.2022

Відповісти
  • Елена
31.10.22 13:25

Татьяна,Вам пощастило тільки з 17.10 нас блокують з 25.05.2022 усе підряд, навіть 36 грн ПДВ

Відповісти
  • Ирина
21.11.22 11:19

Елена, проверьте свой статус на РИЗИКОВІСТЬ

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 13:18

Татьяна, ми не виробники, придбали та продали

Відповісти
  • Інна
31.10.22 14:23

Наталья, Блокують коли ви своїм покупцям реєструєте, а постачальники вам ще не зареєстрували.

Відповісти
  • Татьяна
31.10.22 13:25

Наталья, тоді у Вас може націнка велика?

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 17:29

Татьяна,Націнку робити потрібно на товари, які маловідомі споживачеві, адже найчастіше купуючи щось, людина порівнює ціни з продуктами в інших магазинах і намагається купити найдешевше

Відповісти
  • Светлана
31.10.22 14:18

Татьяна, поясніть, будь-ласка, чому велика націнка - це погано? А якщо в мене дефіцитний товар?

Відповісти
  • Татьяна
31.10.22 15:10

Светлана, це не я придумала.Читайте тут статтю "Масове блокування ПН.У чому справа?"

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 17:42

Татьяна, Не сподобляйтеся політикам, котрі говорять загальновідомі банальності. Загальні розмірковування на будь-яку тему це добре для Фейсбуку, але це не стаття. «Размишлізми» на наш вибір. Взагалі, кожне речення і слово повинні вжиті виправдано

Відповісти
  • Татьяна
31.10.22 15:08

Светлана, в поставнові було коеф.1,5

Відповісти
  • Tetiana
31.10.22 13:27

Оптові продажі - блоків більше 20 за перший напівмісяць ((( До цих змін все було прекрасно - коди одні і ті ж на вхід/вихід ...

Відповісти
  • Наталья
31.10.22 17:25

Tetiana,Оптові продажі коли вони вид економічної діяльності, при якому купівля-продаж товарів відбувається партіями як з метою забезпечення діяльності компанії-покупця, так і з метою подальшого роздрібного перепродажу кінцевим покупцям

Відповісти
  • Світлана
31.10.22 14:57

 Підписуйте петиції
https://petition.president.gov.ua/petition/167520
https://petition.president.gov.ua/petition/165654
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061

Відповісти
  • Антонина
31.10.22 15:18

Отправили 6 таблиц по 2 кода в каждой.
Сегодня Из 6 таблиц по 5 пришле решение про вразування, по одной - комиссия будет смотреть.
По тему кодам , что "вразовано" кинули на пробу одну НН - заблокировали.
Так что до .... эти все таблицы

Відповісти
  • Аліса
01.11.22 14:17

 у меня этих кодов до 500,а наименований до 5000 ,блок идет почти все налоговые,у нас мелкий опт и не государству указывать нам про наценку,еле работаем .

Відповісти