Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.12.22
3325 6 Друкувати

Чи продовжується на період війни термін реєстрації ПН?

Чи продовжуються на період воєнного стану на території України терміни реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН?

З урахуванням норм п. 102.9 та п.п. 69.9 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ  на період дії правового режиму воєнного стану перебіг строків, визначених ПКУ для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкових накладних/розрахунків коригування, не зупиняється.

За матеріалами Категорія 101.16 "ЗІР"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Львица
08.12.22 14:53

А какого хр..а сайты минюста не работают, чтоб контрагентов проверять? Ведь война не мешает для регистрации НН? Как и отключение эл.эн-ии не мешает. Да и вообще, бухгалтеров пули не берут... мы бесстрашные, бессмертные и всемогущие!

Відповісти
  • Олена
08.12.22 20:59

Мабуть буду не оригінальною, але все просто задовбало. електрику виключають по 6 годин в робочий час, інтернету немає. Блокування-розблокування. строки по виплаті зп, реєстрації, звітності.. ми просто якісь раби в системі. просвіту не бачу!

Відповісти
  • Вікторія
12.12.22 12:39

Олена, у нас наличие интернета и света уже третью неделю не совпадает :(

Відповісти
  • Inna
09.12.22 10:38

Люто плюсую коментарі колег, вперше за багато-багато років роботи зіткнулась з блокуванням. Це які телята при владі у війну вирішили просто знущатися над людьми, які  нікуди не виїхали і продовжують сумлінно платити податки? Заблокували всі  ПН на реалізацію продукції власного виробництва, подала документи на розблокування, отримала рішення про відмову з галочками про ненадання копій документів, які надала ???? І знову десять кіл аду зі скаргами і судами, та гори воно все....  

Відповісти
  • Олександра
09.12.22 20:29

А як бути з тими постачальниками, які зараз не мають змоги реєструвати ПН?Перебіг строків не зупиняється, право на подат.кредит з 01.01.22 складає 365 к.д.Тобто ще трохи,і почнемо втрачати ПК назавжди.Невже не можна повернути строки в 1095 днів на можливість включення в ПК.

Відповісти