Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.12.13
873 11 Друкувати

Отражаем приложение 8 в отчетности по НДС

   Якщо продавець товарів чи послуг відмовився надати податкову накладну, порушив порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі, покупець має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника. Це передбачено п. 201.10 ст. 210 Податкового кодексу України. Таке подання буде підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.
   
   Обсяги придбання з ПДВ товарів/послуг з метою їх подальшого використання в межах господарської діяльності платника податку включаються до відповідного рядка Розділу ІІ «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ з відповідною позначкою («0110»/«0121»– «0123»/«0130»/«0140»).
   
   Так, у складі податкової декларації повинні подаватися, зокрема, розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ (Д5)) (далі – Розшифровка) та заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) (Д8) (до податкової декларації з ПДВ з відповідною позначкою «0110»/«0121 – «0123»/«0130»/«0140») (далі – Заява).
   
   У разі подання разом з податковою декларацією Заяви платник податку при заповненні реєстру виданих та отриманих податкових накладних у графі 5 Розділу ІІ обов’язково повинен зазначити «ЗП» та при заповненні Розшифровки повинен в графі 2 Розділу ІІ «Податковий кредит» вказати індивідуальний податковий номер постачальника, щодо якого подано Заяву, а в гр. 3 вказати період, у якому податкова накладна мала бути виписана постачальником та за який подано заяву до декларації.

За матеріалами Інформаційно–комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • nachfin
23.12.13 06:47

«0110»/«0121 – «0123»/«0130»/«0140» а шо ето такое?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бухгалтер
23.12.13 06:58

«0110»/«0121 – «0123»/«0130»/«0140» Прочитала и обалдела. Куда это ставить? Дайте ссылку на нормативку?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • наталия
23.12.13 07:24

0110»/«0121 – «0123»/«0130»/«0140» ЭТО в начале декл.по ПДВ= отметка на каком режиме налогообложения вы находитесь.например :0110-ЗАГАЛЬНА

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • tomassa
23.12.13 07:56

Из пустого да в порожнее.. Тернополь работает...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ****
23.12.13 08:00

tomassa - "Воны працюют" )) Незнание внутренних программ налоговой - не проблемы налоговой...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лара
25.12.13 11:34

С 20.12.13 перестали регистрироваться налоговые накладные в реестре. Приходит квитанция №1 не принято Помилка-місцезнаходження юридичної особи продавця . вказане у документі не відповідає інформації Єдиного державного реєстру 10 лет адрес не менялся. Были у госрегистратора - все нормально, все сходится Были в налоговой статус 0 - никаких претензий не имеют. Замкнутый круг. Кто сталкивался с подобной ситуацией?. куда стучать? Что делать?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мать-Перемать!
25.12.13 16:50

Может, звонок на налоговый бесплатный консульт. центр хотя бы подтолкнет к правильным действиям. Когда двоило по доходам ФОП-ов в 2013-м за 2012-й, мы заполняли в своей налоговой бланк запроса в Киев, может возможно оформить официальный запрос?!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лара
26.12.13 10:01

звонили и на Пульс, и во все консультации, оставляли жалобы, а в ответ тишина...........Написали жалобы и в Миндоходов и в свою налоговою. Никто ни за что не отвечает

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наташа Т
27.12.13 10:18

Вы сделали верный вывод - для налоговиков не предусмотрено никаких санкций за незаконные действия. Вы попали в черный список. Восстановить регистрацию НН очень сложно. Предприятию ставят разные условия, например, поднять среднюю зарплату, увеличить численность, уплачивать до 2% от оборота налогов и т.п. Только ничего не изменяется. Это сейчас массовое явление. Попробуйте подать на действия ГНИ в суд.

Відповісти