Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


01.04.14
1039 9 Друкувати

Подписывайте налоговые документы правильно

   Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що при поданні податкової звітності до органів Міндоходів підприємствами, звітність яких повинна оприлюднюватися, та бюджетними установами, податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації.
   
   Для всіх інших підприємств, у разі коли штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера, а ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації здійснюється безпосередньо керівником, то така податкова декларація може бути підписана лише керівником.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ха
02.04.14 08:00

Вот они Америку любят открывать

Відповісти
  • Mila
02.04.14 08:25

Ну хоть сказали. У нас нет по штату бухгалтера, так в ПФ, например, директор за буха подписывал.

Відповісти
  • Еще не вечер
02.04.14 09:29

И как это они догадались!!!!!!!

Відповісти
  • Mirra
02.04.14 09:44

Но подписывает декларацию руководитель и за себя и за главного бухгалтера, без подписи гл. бухгалтера декларацию не принимают.....

Відповісти
  • Irina
02.04.14 10:25

Mirra 02.04.2014 10:44:20 Но подписывает декларацию руководитель и за себя и за главного бухгалтера, без подписи гл. бухгалтера декларацию не принимают..... Принимают, если в графе подписи гл.буха написать "Не передбачено"

Відповісти
  • Алиби
02.04.14 14:20

Не ужели еще у бух. возникают вопросы для "счетоводов"?

Відповісти
  • Крымчанка
02.04.14 14:47

Irina Это у Вас, в нашей налоговой так не принимали никогда

Відповісти
  • Lolico
02.04.14 15:16

сколько себя помню принимали только если дир подписывал и за себя и за буха

Відповісти
  • Бухгалтер
08.04.14 16:27

Ви говорите про різні речі. ГУ Міндоходів має на увазі, що в організаціях, звітність яких ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ, бухгалтерський облік керівник не має права вести, згідно законодавства, а відповідно і підписувати за головного бухгалтера не може.

Відповісти