Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.11.16
6991 32 Друкувати

Внесено зміни до форми декларації акцизного податку

Наказом Міністерства фінансів України від 26.09.2016  № 841 внесено зміни до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку».

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (готується до публікації в "Офіційному віснику України" від 22.11.2016 року). 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • bundes
17.11.16 00:35

Да их там покусал что ли кто?Как ни день, так, блин, какие-нибудь змiни.

Відповісти
  • Шурик
17.11.16 03:36

bundes, Когда собаке нечего делать она яйца лижет, уроды тем же заняты.

Відповісти
  • Вася
17.11.16 08:57

Сейчас отменят 1-РА (и т.д.), а всё его содержимое впихнут в декларацию по акцизу. : ((( Шутка.

Відповісти
  • Лана
17.11.16 10:27

Вася, В каждой шутке есть доля шутки...))

Відповісти
  • Елена Е.
17.11.16 10:16

Вася, такого нельзя говорить в слух, они весь бред воплощают!!!!!!!!

Відповісти
  • Сонцe
17.11.16 09:43

Вася, а Ви оптиміст. Щe б знати коли будe “сeйчас” ....... Скільки б бухгалтeрів стали щасливішими.... Напeвно дозволили собі напитись з такоі радості

Відповісти
  • Rina
17.11.16 09:23

Вася, не подкидывайте идеи этим моральным уродам

Відповісти
  • Елена Е.
17.11.16 10:28

А что хоть поменялось?

Відповісти
  • СВ
17.11.16 11:53

Всё, что мы показываем в 1 - РА; 1 - РТ; обороты в единицах измерения перенесли в декларацию АП.

Відповісти
  • Александр
17.11.16 12:52

СВ, где вы это нашли? Розница будет подавать только 6-й додаток. А там все не так плохо.

Відповісти
  • Вопрос
17.11.16 12:26

Где прочитать конкретные изменения? По ссылкам старые документы

Відповісти
  • evka
17.11.16 12:56

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0105-15/page2Там все расписано. Как теперь надо будет заполнять додатки.

Відповісти
  • ффф
17.11.16 13:32

evka, по этой ссылке вверху написано - Документ z0105-15, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.01.2015. Это то что мы сейчас сдаем.

Відповісти
  • Вопрос
17.11.16 13:20

evka, уже нашла, спасибо

Відповісти
  • Наталья
17.11.16 13:17

Получается что 1-РА теперь сдавать не надо?

Відповісти
  • Алена
17.11.16 13:20

Я так поняла сдаем по новой форме с ноября или с октября, я уже сдала ее приняли.

Відповісти
  • ффф
17.11.16 13:31

вот честно, я не увидел по 6 додатку изменений. Вроде бы все как и было, общие суммы продаж . Или вы хотите сказать, что они добавят туда все те виды что в 1РА и 1РТ?

Відповісти
  • Вася
17.11.16 14:22

Алена, как с октября по новой форме? Наталья, где конктерно написано что 1-РА отменили?

Відповісти
  • Вася
17.11.16 14:26

НАКАЗ 26.09.2016 № 841Документ z1365-16, не набрав чинності, поточна редакція — Прийняття від 26.09.20163. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.В статье сказано, что "готується до публікації". Щас сердце встанет!!!

Відповісти
  • Вася
17.11.16 20:24

Вася,Ураховуючи невиконання Міністерством фінансів України рішення Державної регуляторної служби України у встановлений строк і неоскарження цього рішення відповідним органом виконавчої влади та виходячи зі змісту повноважень Державної регуляторної служби України, регламентованих частиною сьомою статті 28 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що дію форм звітів № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та порядків їх заповнення, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» зупинено з 05 вересня 2016 року. Версія для друкуFacebook78 Twitter

Відповісти
  • ффф
17.11.16 14:31

1Ра не отменили, новый акциз для розницы по алкоголю вот ссылка, там смотрите 6 додатокhttp://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1365-16/page2и вроде бы страшных изменений для розницы нет ... ну во всяком случае не нашел пока)

Відповісти
  • Наталья
17.11.16 14:49

ффф, додаток 6 - там понятно. Но для розничной торговли теперь есть еще и радел Д, вместо раздела І". Вот этот раздел Д и есть не что иное, как нынешний отчет 1-РА. Получается, что 1-РА не отменили и в декларацию добаили дубляж? Или я что-то не так вычитала?

Відповісти
  • Наталья
17.11.16 14:50

Вот, написано:Платник, який відповідно до підпункту 212.1.11 пункту 212.1 статті 212 розділу VI Кодексу є суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, заповнює та подає лише розділ Д та додаток 6 до Декларації.

Відповісти
  • Наталья
17.11.16 14:52

Правила заполнения раздела Д:7. Розділ Д «Податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» заповнюється в такому порядку:1) у рядках Д1.1-Д1.n у першій колонці зазначаються коди розділу та операцій з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, оподаткування яких передбачено розділом VI Кодексу.Коефіцієнт n - кількість рядків розділу Д, що має дорівнювати кількості додатків, поданих до Декларації. Наприклад, якщо додатків 6, n = 5, тобто останній рядок буде Д1.5;2) у рядках Д1.1-Д1.n у другій графі зазначається код КОАТУУ відповідного місця здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами;3) у рядках Д1.1-Д1.n у третій графі зазначається код показника додатка, що використовується для обчислення суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;4) у рядках Д1.1-Д1.n у четвертій графі зазначаються податкові зобов’язання з акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, розраховані окремо за кожним кодом за КОАТУУ, обчислені за формою згідно з додатком 6 до Декларації.

Відповісти
  • ффф
17.11.16 15:45

Наталья, код КОАТУУ это Класифікатор об’єктів адміністративно- територіального устрою України. ... КОАТУУ - мы этот код и в нынешней деке указываем, а в 1РА это коды УТК ЗЕД, о них там вроде бы нет речи. По крайней мере я на это надеюсь)

Відповісти
  • Вася
17.11.16 14:56

у графі 3 «Вартість (з податком на додану вартість та без урахування акцизного податку з реалізації...Т.е. опомнились и сформулировали запрос правильно, через два года, когда все и без них так указывали, т.к. все программы для подачи отчетости именно эту форму использовали.

Відповісти
  • охіреть
18.11.16 10:50

Щоб вони суки виздохли, так контролювати той алкоголь, або впилися ним до всрачки з своїми НОВШЕСТВАМИ!!!!

Відповісти
  • Галина
18.11.16 12:49

Не могу понять: если додаткiв 6, то почему n=5? Если 6 КОАТУУ, то по идее заполняются рядки с Д1.1.-Д1.6? И что такое код показника додатка?

Відповісти
  • Елена Р.
18.11.16 13:45

Если предприятие зарегистрировалось плательщиком акцизного налога,но деятельность пока не ведет-нужно ли сдавать пустые Декларации по акцизу? И на каком основании?Нас хотят оштрафовать за неподачу.

Відповісти
  • Наталья
22.11.16 15:18

Елена Р., Если вы зарегистрировались и не хотели подавать, надо было письмо в налоговую написать что временно подавать не будете, а без письма нужны пустые.

Відповісти
  • Виктория
18.11.16 14:06

Не вижу изменений ни по декларации, ни по додатку 6 в части алкоголя и табака...изменения здесь https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/39813

Відповісти
  • ***
18.11.16 18:28

Чтоб эти все писаки выздыхали под Новый год!!!! Сами праздновать будут, а мы - читать ихний бред.

Відповісти