Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.12.16
4169 35 Друкувати

Новий глава ПриватБанку заявив про успішну стабілізацію банку

У банку заявили, що вже сьогодні обсяги отримання готівки в банкоматній мережі банку повернулися до середніх по 2016 році показників, повідомив  УНІАН.

ПриватБанк працює в звичайному режимі, платежі здійснюються без обмежень. Про це заявив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак у зверненні до клієнтів та працівників банку.

Він зазначив, що банк успішно виконав завдання щодо стабілізації.

"Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку.

“Хочу подякувати представникам фонду гарантування, Національного банку, співробітників і топ-менеджменту ПриватБанку за завершення цього перехідного періоду в такі стислі терміни, це була непроста задача і унікальний проект навіть за світовими мірками, з яким ми успішно впоралися, - відзначив Олександр Шлапак.  - І найголовніше, велике спасибі нашим клієнтам за довіру, витримку і терпіння. Вибачте, якщо доставили вам незручності - ми зробили все, щоб процес зміни власників банку пройшов безболісно для клієнтів”.

Як відзначається у зверненні голови правління ПриватБанку, держава з самого початку процесу націоналізації активно підтримало банк.

"У нас є можливість оперативно поповнювати готівку в банкоматній мережі і касах банку по всій Україні. Вчора Верховна рада прийняла закон про додаткові гарантії вкладникам Приватбанку. І вже сьогодні цифри і статистика роботи банку говорять про те, що ситуація стабілізувалася і понадлімітна підтримка банку з боку власників і регулятора, маю надію, в майбутньому не знадобиться. Вже сьогодні обсяги отримання готівки в банкоматній мережі банку повернулися до середніх по 2016 році показників трохи більше 1 млрд грн на добу, тільки за останню добу в банку оформлено понад 2 000 нових депозитів, не лише гривневих. ПриватБанк був і залишається першим банком України за рівнем довіри громадян", - сказав Шлапак.

Шлапак впевнений, що інноваційність банку це одне з головних надбань не тільки банку, але і всієї України. Він зазначив, що електронний банк Приват24, інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними клієнтам. Він наголосив, що банк не буде знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшить можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ.

Раніше, глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявляла, що процес стабілізації націоналізованого "Приватбанку" може зайняти від одного до трьох років.

"Я думаю, що цей банк ("ПриватБанк" – ред.) матиме вартість, і його можна буде продати. Я думаю, що 9 місяців – дуже оптимістичний прогноз. Я думаю, що (це займе – ред.) не менше року, але не більше трьох років", – повідомила Гонтарева. Глава НБУ також сказала, що до складу наглядової ради "Приватбанку" увійдуть зарубіжні менеджери.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ева
22.12.16 07:58

Ах, как красиво написали, что оформлено более 2 000 новых депозитов! Да никакие это не новые, а старые у которых закончился срок, а выдавать нечем. Вот и уболтали людей переоформить на новый срок. Знаем, проходили и в "Надра" и "Финансы и Кредит".

Відповісти
  • Гарри К.
22.12.16 11:47

Ева, ..кроме того: до сих пор НЕ РАЗМОРОЖЕНЫ средства на депо до востребования юр.лиц - нет возможности совершать текущие платежи в пользу контрагентов в норм.режиме!!... так что пусть не свистят про "все ОК"!!!.. с этим государством в честные игры играть , что против ветра писать!...

Відповісти
  • Shadow
22.12.16 18:47

Гарри К., эти платежи нормализовались еще 21.12.16. во всяком случае у меня нормально и принимались и отправлялись

Відповісти
  • Бухгалтер
22.12.16 08:46

Подскажите, пожалуйста, разморозили остатки на счетах предприятий и ФЛП по состоянию на 19 декабря или нет?

Відповісти
  • ЛЛЛ
22.12.16 12:39

У меня все платежи уходят, аванс выплатили, деньги на карты моментально пришли. Харьков

Відповісти
  • Ольга
22.12.16 10:31

С основного уходят. Текущие депозиты заморожены. Что делать??? Хелп, плиз!!

Відповісти
  • Маша
22.12.16 15:19

Ольга, может поможетhttps://strana.ua/articles/analysis/46316-chto-delat-esli-v-privatbanke-zavisli-dengi.html

Відповісти
  • Александр
22.12.16 10:34

Ольга, а что остается делать? Надеяться и ждать.....

Відповісти
  • Оля
22.12.16 08:51

Да, разморозили

Відповісти
  • Александр
22.12.16 09:14

Текущие депозиты верните, клоуны!!! Стабильно у них все работает!!! Уроды! А то что деньги заморозили, это нормально!!!

Відповісти
  • Luda
22.12.16 09:16

Да....все хорошо...но депозиты по сроку не возвращают.....и текущие тоже не работают??????

Відповісти
  • Александр
22.12.16 09:27

Luda, да, и текущие депозиты не работают. Запрещен дебет по счету 2600. У нас люди без аванса сидят и не можем рассчитаться ни с кем, на носу НГ. А у них все стабильно!

Відповісти
  • Лара
22.12.16 12:31

Александр, выдумывайте!! Я сегодня отправляла з\п по 2-ум предприятиям. Деньга на карты зашли в течение 10-15 мин.

Відповісти
  • Александр
22.12.16 13:40

Лара, а как нам перевести налоги и з/п на карточки работникам, если все средства заморожены на ТЕКУЩЕМ ДЕПОЗИТЕ??? На основном счете денег НЕТ. Текущие депозиты ЗАМОРОЖЕНЫ!!!!

Відповісти
  • Світлана
22.12.16 09:27

Ну і де обіцяна інформація про розблокування поточних депозитів? Схоже, що все стабільно тільки у них. Знову чуда не сталось, а так хотілось вірити в хороше.

Відповісти
  • Ирина
22.12.16 09:44

А у нас есть уже сегодня доступ в деозит предприятия и все кредиті вернулись. И все платежи и зп проходят.

Відповісти
  • Александр
22.12.16 09:46

Ирина, какой город, если не секрет?

Відповісти
  • Світлана
22.12.16 10:03

Ирина, не томите, скажите какой город. Проходят ли платежи за счет депозитных денег кроме налогов и з/пл.

Відповісти
  • 11
22.12.16 10:41

Ирина Вы наверное из Винницы.

Відповісти
  • Марина
22.12.16 11:40

У нас тоже вернули депозит еще 20.12. Но у моей подруги до сих пор не вернули. Днепр

Відповісти
  • Александр
22.12.16 11:59

Марина, мы тоже с Днепра, ничего не вернули. Работники нам офис разнесут к ешкиной матери!

Відповісти
  • Ирина 2
22.12.16 11:54

У нас тоже вернули все кредитные лимиты. отправила платежи за счет кредитных денег. Всё провели. но теперь вопрос дошли ли деньги к адресату))

Відповісти
  • ЯЯЯ
22.12.16 12:04

Я вчера выплатила аванс, пополнила счет НДС, заплатила поставщикам. Все платежи ушли мгновенно, все деньги поступили получателям. Это Днепр.

Відповісти
  • Лара
22.12.16 12:32

ЯЯЯ, поддерживаю 100%

Відповісти
  • Марта
22.12.16 14:25

Лара, вам повезло. Только вот если у других не работает а у вас работает, не боитесь таких качелей? Вы уверены, что через минуту и у Вас счет перестанет работать?

Відповісти
  • Марта
22.12.16 14:17

Лара, а у нас по сей час депозит заморожен. Все ден. средства были там. В результате за аренду платить нечем, зарплату- нечем, закупать материалы для производства не на что. Если не разморозят депозит- мы банкроты. Ездили в банк. Обещали, что депозиты заработают в 12 часов. По сей час- счет заморожен. Это так стабилизировали банк?

Відповісти
  • Киев
22.12.16 12:23

Поточные счета ФОПов работают в обычном режиме, без проблем.

Відповісти
  • Марта
22.12.16 14:52

Киев, я рада за ФОПов. Пусть все заработает как раньше. А то у одних работает а у других нет- не возвращают депозиты юрлиц. Завтра нам включат а у вас отключат- ВЕСЕЛУХА)))

Відповісти
  • Бухгалтер
22.12.16 13:34

От национализации банка-банкрота КБ "Приватбанк" потеряет и государство, и все украинцы, сообщил заместитель главы Национального банка Украины Олег Чурий. "К сожалению, это было плохое решение, но лучшее из возможных. Государство проиграло. Она потратит 116 млрд грн на капитализацию за счет увеличения своего госдолга", - сказал Чурий в интервью "Укринформу" и UA|TV. По его словам, подсчеты экономистов показали, что сумма долга в расчете на каждого украинца увеличилась на 3 тыс. грн. "Каждому национализация стоит 3 тысячи", - добавил заместитель главы НБУ . Больше читайте здесь: http://zn.ua/ECONOMICS/nacionalizaciya-privatbanka-budet-stoit-kazhdomu-ukraincu-3-tys-grn-nbu-234003_.html

Відповісти
  • Бухгалтер
22.12.16 13:36

а когда продавать будут ПриВатбанк делиться будут?

Відповісти
  • Татьяна_Днепр
22.12.16 14:50

Ура, заработала!!! Депозиты разблокировали, все платежи прошли успешно.

Відповісти
  • Світлана
22.12.16 14:57

Народ, депозити запрацювали. Вміють ощасливити, паразити.

Відповісти
  • Ela
22.12.16 17:49

"только за последние сутки в банке оформлено более 2 000 новых депозитов" - сколько можно врать, сегодня родители хотели продлить закончившийся депозит - сказали "новых ставок по депозитам нет, приходите в понедельник"

Відповісти
  • с/х бух
22.12.16 18:14

А нам до сих пор так и не разморозили депозиты. Одесса

Відповісти
  • Олег
22.12.16 20:41

Із кишень платників податків витягнуть 150 ярдів і покриють афери бєні і петі.

Відповісти