Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.03.17
15297 99 Друкувати

І знову про допомогу при народженні дитини

Ми вже писали, що у Парламенті зареєстровано три законопроекти стосовно перегляду розміру допомоги при народженні дитини (більш детально у матеріалі Допомога при народженні дитини: хто запропонує більше?).

Але 27 лютого 2017 року було зареєстровано ще один (альтернативний) проект Закону № 6063-1, яким пропонується:

1. Надання допомоги при народженні дитини встановити у такому розмірі:

- на першу дитину - 50 розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років,

- на другу дитину - 70 розмірів ПМ,

- на третю і кожну наступну дитину - 120 розмірів ПМ.

Виплату допомоги передбачається здійснювати одноразово при народженні: першої дитини - 15 ПМ, другої дитини - 25 ПМ, третьої і наступних - 40 ПМ; Решту суми допомоги - протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

2. Поновлення права на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Передбачається, що за бажанням жінки або інших осіб, які отримують цю допомогу, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.

Також пропонується визначити умови призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства (установи, організації); особам, зареєстрованим у державній службі зайнятості як безробітні, тощо.

3. Додаткові зміни до Закону України "Про загальну середню освіту", які передбачають обов’язок місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування забезпечувати безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, та учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

4. При розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям встановити величину збільшення розміру допомоги на кожну дитину віком до 13 років на 500 гривень, на кожну дитину віком від 13 до 18 років - на 1000 гривень.

5. Передбачити організацію безкоштовного харчування учнів із малозабезпечених сімей у професійно-технічних навчальних закладах.

6. Встановити на законодавчому рівні можливість позаконкурсного вступу до державних і комунальних вищих навчальних закладів у випадках, коли це передбачено законом.

7. Відновити гарантовані з боку держави пільгові умови для вступу до державних та комунальних професійно-технічних, вищих навчальних закладів дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних сімей, у складі яких є п'ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки.

8. Відновити скасоване право позаконкурсного вступу до державних і комунальних вищих навчальних закладів членів збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах, а також чемпіонів і призерів Олімпійських і Паралімпійських ігор - за спеціальностями в галузі фізичної культури та спорту.

9. Перенести із закону "Про охорону дитинства" до закону "Про вищу освіту" положення про повне утримання державою студентів вищих навчальних закладів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та про можливість призначення соціальної стипендії та надання додаткової соціальної і матеріальної допомоги студентам, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I - III групи, студентам із малозабезпечених і багатодітних сімей, оскільки це є предметом регулювання законодавства про освіту.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • SCV
07.03.17 08:06

Даешь помощь многодетным!!! незнаю как оин вобще выживают!! страна вымирает, рожать молодежь боится! Так будет хоть какое-то подспорье молодым семьям!

Відповісти
  • Кузя
07.03.17 16:33

SCV, ну-ну. Боится рожать молодежь с мозгами. Безмозглые же рожают одного за одним не задумываясь о своих возможностях и последствиях. Лично я, как налогоплательщик, против оплаты бесконтрольного размножения безмозглых субъектов. Лучше деньги в образование и детскую медицину вкладывать (или помощь целевая именно в этом направлении должна выделяться и не деньгами), что нормальных людей стимульнет рожать без страха. Нам не количество, а качество поколения нужно при умножении населения. У дурных родителей чаще рождаются дурные дети, которые сначала по интернатам распихиваются как только помощь социальную перерастут, потом не работают, сидят по тюрьмам и т.д. Опять же за счет налогоплательщиков. Кому это нужно?

Відповісти
  • Ева
07.03.17 08:24

Тема уже неоднократно обсуждалась на этом форуме. И подавляющим большинством пришли у выводу, что помощь должна быть только на первого ребенка (что называется "помощь на старте"), а дальше семья должна трезво оценить свои возможности по воспитанию и образованию второго, третьего и т.д. ребенка. Уже сейчас на этом делают "бизнес" неблагополучные семьи, поощрять это нельзя.

Відповісти
  • ***
07.03.17 14:54

Посмотрите на рождаемость и многодетные семьи по регионам и поймете, что для многих безработных папаш "кнур-производитель" стало оплачиваемой должностью. На свою голову мы взростили дебилов, теперь они записались на оплачиваемые должности активистов.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 11:59

Ева, хто саме дійшов до такого висновку? Шановна, це ж абсурд. У нас що, населення як в Китаї? Ще раз повторюю, нація старіє. Смертність у нас вища, ніж народжуваність частково саме тому, що молодь боїться народжувати, поки не стане на ноги. А от чи стане і коли при нинішніх умовах в країні?! Тоді ми дуже швидко вимремо усі на...ен. А асоціальних сімей не так вже і багато. Єдине, що має бути, і я вже це пропонувала, жорсткий контроль з боку держави за тим, куди і на що витрачаються дитячі кошти.

Відповісти
  • 0123456
10.03.17 13:19

Ольга1989, это доказывать бесполезно. Здешние комментаторы увидели пару-тройку неблагополучных - и поставили крест на всей молодежи. Но, заметьте, когда желаешь их детям такой помощи от государства (вернее, ее отсутствия), то почему-то сразу обижаются. Да что там, в прошлый раз они умудрились мамочек обозвать бездельницами. Лично я верю, что это боты тут нагнетают обстановку...хочу в это верить. В моей жизни я вижу очень много нормальных родителей и единиц неблогополучных, но они не могут стать поводом для закрытия этой госпрограммы.

Відповісти
  • Порто
07.03.17 13:49

Ольга1989, Я абсолютно не проти виплат на другу, третю і т.д. дитину. Але громадяни циганської народності зробили на цьому бізнес. Їм навіть працювати немає необхідності - народжуй і радій. Державі треба продумати сам принцип підходу до мат. забезпечення.

Відповісти
  • Oleg7
07.03.17 14:18

Порто, якщо ви вважаєте, що цигани на цьому "бізнес" роблять, то поясніть, чому українці не займаються таким бізнесом? Я думаю, тому що це не бізнес. Люди в Україні в більшості свідомі, і саме тому потрібна нормальна фінансова підтримка. Вважаю, що саме фінансова, тому що "безкоштовну медицину" (в лапках) ми вже маємо.

Відповісти
  • Лиля
07.03.17 09:18

Ева, если мы будем рожать только по одному ребенку, нас скоро захватят вьетнамцы, корейцы, китайцы и т.д. Вот они рожать не боятся. Живу недалеко от шмоточного рынка. Поверьте, иногда выходишь с ребенком на детскую площадку, и складывается ощущение, что ты не в Украине

Відповісти
  • Кузя
07.03.17 16:37

Лиля, да, конечно , они не боятся. Потому что помощь не получают, а вкалывают 24 часа в сутке на базарах. За свои деньги чего же им бояться? Зарабатывают - рожают себе на радость. И много вы среди них, китайцев этих украинских, аклашни и гопников видали?

Відповісти
  • Офигения
07.03.17 11:26

Лиля, "...китайцы и т.д. Вот они рожать не боятся". Сразу виден "эксперт"...

Відповісти
  • ***
07.03.17 09:10

Ева, совершенно верно, после предыдущих комментариев, были и противоположные отзыввы, но стала после этого обращать внимание в "надзвичайних новинах" по ICTV КАЖДЫЙ день!!! показывают про многодетных неблагополучных (родители напились и ушли, а дети в нетопленой хате замерзли, или сгорели, или прибили родители, или от голода умерли, или....!!!) Поэтому на первого 120 ПМ, а не на 5-го -10го.

Відповісти
  • Oleg7
07.03.17 14:24

***, А Ви часто телеящик дивидесь? Саме неблагополучні вам і будуть показувати. Ви колись порівнювали, скільки по телебаченню позитивних і негативних новин? Там майже завжди показують те, що десь трапилось нехороше. А коли все ок, то там і показувати нема що. Встановити контроль можна не лише щляхом позбавлення батьківства, але й позбавлення права на подальші такі виплати. Але це не привід залишати без фінансового забезпечення інші сім’ї !

Відповісти
  • ***
07.03.17 18:07

Oleg7, ну читайте внимательнее.... это как раз в подтверждение тех комментариев, где люди высказываются, что такая градация помощи, ведет к увеличению рождаемости в асоциальных семьях, если их таковыми можно назвать!!!

Відповісти
  • Злата
07.03.17 09:18

Помощь на первого ребенка это правильно. А вот помощь на второго выше чем на первого, я считаю помощь если и должна быть, то ниже. Если пара решается на второго они должны думать чем детей кормить и как дать им образование. Если и давать помощь то гораздо ниже. А помощь на третьего ребенка вообще не должна быть, это уже идет поощрение неблагополучных семей. Не каждый сможет дать достойное образование двум детям в нынешних реалиях, мы например одному смогли бы, двоим с большой натяжкой и экономией, а троим не потянули бы, тем более хорошее образование нынче дорого. А такими размерами помощи выращивают будущих необразованных рабов, которые будут за копейки работать.

Відповісти
  • 777
07.03.17 10:04

Злата, то есть по -вашему, если один ребенок , то вырастет достойным членом общества, а если в семье трое детей - то рабы. Странно...

Відповісти
  • Тата
07.03.17 11:51

777, очень тяжело вырасти достойным членом общества, когда всю свою жизнь ходил в обносках, самое вкусное, что ел - пряник. Я видела, как другие дети не хотят играть с детьми из многодетных семей, относятся к ним пренебрежительно. Мы живём не в идеальном мире, дети судят по одежке.

Відповісти
  • Мира
07.03.17 15:04

Тата, простите, конечно, но в большинстве случаев именно от воспитания родителями своих детей, зависит их отношение к "неблагополучным детям".Эти "многодетные" дети порой ничем не хуже обычных. На эту тему можно долго общаться.В любой семье не без урода...К сожалению..

Відповісти
  • Oleg7
07.03.17 14:26

Тата, виховання залежить від батьків, які теж поділяюсь себе на багатих та інших. Тому і діти такі.

Відповісти
  • Злата
07.03.17 09:21

Знаю одну такую семью. она никогда не работала, наплодила детей, жила за счет пособий всегда. Дети пугливые, как жить будут после 18 лет не представляю, жалко их. Об образовании хоть каком-то даже речи не идет. Слава богу большинство нормальные.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 12:06

Злата, не рівняйте всіх під одну гребінку. Сходіть в перинатальне відділення і подивіться, скільки там нормальних матусь. І, слідуючи вашій логіці, от вже лікарі зароблять на абортах, а скільки жінок може загинути від абортів в домашніх умовах, адже не усі зможуть піти до лікаря. Це в ситуації, коли другу чи третю дитину батьки вже потягнути не зможуть. Чи, може, стерилізуватися відразу після перших родів?

Відповісти
  • ***
07.03.17 17:22

Ольга1989, чего вы вечно в бредни залазите? Не надо Ганса Христиана Андерсена включать....

Відповісти
  • ***
07.03.17 14:58

Так може нацюцюрники з бюджету роздавати, а не гроші безвідповідальним батькам?

Відповісти
  • Жанна
07.03.17 10:28

Злата, из них вырастут не рабы, а бездельники, как и их родители. Согласна с тем, что на первого должна наибольшая помощь, а не наоборот, дабы не поощрять многодетность в наших трудных экономических условиях

Відповісти
  • Руфіна
07.03.17 14:16

Жанна, поражаюся вашим думкам- в мене 4-ро діток ,всі вчаться в гімназії, відвідують хто басейн, а хто художню школу, при чому в мене 15 років робочого стажу(основна частина головним бухгалтером), дві вищі освіти...між іншим дільничий гінеколог мені пропонувала стерилізацію...пільгами особливо не користуюся.. то виходить я НАПЛОДЖУЮ..побійтеся Бога!

Відповісти
  • мимокрокодил
09.03.17 16:09

Руфіна, у вас четверо детей и вы растите их в заботе и любви, воспитываете, а есть люди, которые плодятся исключительно ради материальной помощи. Не все родители столь сознательны и Бога приплетать сюда не нужно.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 18:10

Руфіна, ніколи б не подумала, що у матерів може бути стільки ненависті в тому числі і до чужих дітей. Це я не про вас. Бажаю, щоб усі ваші дітки виросли гідними і були вашою опорою та гордістю. А це так і буде.

Відповісти
  • Марі
07.03.17 17:00

Руфіна, Ви розумничка!!! От до Вас питання: якби вам запропонували вибір, одноразова допомога у н-ній сумі, чи комплект одягу/харчування/ліжечко і т.д. за ціною, нижче ринкової, або оплата дитячого садка, що б Ви обрали?

Відповісти
  • Руфіна
07.03.17 17:35

Марі, дякую - цю одноразову(тобто коли прийняли в більших розмірах- я застала на 2-х діток)- ну думаю все-таки кошти, щодо регулювання і перевірка виплат - я тільки ЗА, бо реально є багато сімей, що дійсно пропивають...знаю одну 8-діток в 2016р. позбавили батьківських прав-старшій 16 років, отримували по "слухах" біля 28 тис щомісяця(це соціальна,одноразова, малозабезпечена)..батьки пропили і дітей, і державні гроші...

Відповісти
  • Кузя
07.03.17 16:46

Руфіна, к сожалению, таких семей как у вас я лично не знаю. Вы - молодец и дай вам Бог сил, здоровья и фин. возможностей. Ибо дети для нормальных людей - это безмерное счастье. Но вот других родителей, которые живут на пособие, рожая одного за другим пока могут и наплевав на детей, повидать пришлось. И их поболее чем таких вот благополучных многодетных семей. Вывод следующий - стимулировать рождение в семьях с нормальными условиями воспитания детей нужно. Через гранты на образование, медицинское обслуживание и т.п. Стимулировать всех подряд - преступление против нации и налогоплательщиков.

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 12:06

Кузя, А звідки у вас такі дані про те, що неблагополучних сімей більше, ніж нормальних багатодітних?

Відповісти
  • Ман
07.03.17 19:11

Кузя, в каком бомжатнике вы живете?

Відповісти
  • Кузя
09.03.17 14:37

Ман, пожалуй, вы бы тоже были бы не против жить в моем "бомжатнике", я полагаю)) . Но увы, даже самые хорошие условия проживания не дают возможности отгородиться от всех проблем социума. Потому что есть коллеги, родственники и прочие знакомые люди, с которыми приходится общаться и обращать внимания на их среду обитания и опыт общения с антисоциальными элементами. Мир не идеален.

Відповісти
  • Инна
07.03.17 09:45

Читаю комментарии и ужасаюсь! Лично у меня не очень много знакомых, но среди них есть три многодетные (по трое детей), и это благополучные счастливые семьи. И дети занимаются спортом, хорошо учатся в школе. А в том, что происходит в неблагополучных семьях, виновато и наше равнодушие.

Відповісти
  • Женя
07.03.17 11:44

Инна, "виновато и наше равнодушие. " т.е. отдавать свою ЗП, за них сдавать деньги на ремонт и тд., у меня такая живет на верхнем этаже. До бухгалтера я работала педагогам в училище, как выше написали - бездельники, шаровики и постоянно по поводу и без слышала: "ВЫ МНЕ ДОЛЖНЫ, МНЕ ГОСУДАРСТВО ДОЛЖНО..."

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 12:10

Женя, так ви ж педагог, от і пояснили б їм, що та як. Це також входило в ваші обов'язки, як педагога, адже, обравши таку професію, мали б розуміти, що виховання ввірених вам дітей також входить в ваші обов'язки нарівні з батьками.

Відповісти
  • Кузя
07.03.17 16:52

Ольга1989, ну да, ну да. Часто-густо результат таких нравоучений - разбитое "благодарными" родителями лицо у "педагога". Или полное безразличие и непонимание в пьяных глазах таких родителей. Или, еще пример, сектанты размножаться любят. А потом их дети мрут, так как медицина "от дьявола", и "Бог поможет". Деньгами нельзя давать помощь!!! Нельзя категорически! Только тем, что реально на пользу детям и в помощь родителям, решившимся на рождение нескольких деток.

Відповісти
  • Женя
07.03.17 12:23

Ольга1989, в мои обязанности входило научить их профессии, и то что вдалбивали 16 лет за 2 года не переучишь, тем более на шару

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 18:05

Женя, от, головне словосполучення "на шару". Зараз, нажаль, деякі вчителі не думають, як навчити та щось пояснити, а як заробити на тих самих додаткових заняттях, а проблемних дітей так взагалі, краще для них збути. Хто хоче з ними займатися? Нерви тратити, ще й задарма.

Відповісти
  • Тата
07.03.17 10:48

Инна, думаю Вашим знакомым не так уж важно получат они большую помощь на первого или на третьего ребёнка. А уж какая помощь на пятого, уверена им совсем безразлично. Но не все же такие... И не думаю, что Вы не понимаете о чём речь. Так это что троллинг?

Відповісти
  • 555
07.03.17 09:49

на такі обіцянки гроші знайдуть,а от на достойну пенсію нашим батькам- дідам грошей нема.Це батьки нас виростили,дали освіту нашому поколінню,яке працює і платить податки сумлінно.Не думаю,що зрощене на дармових грошах майбутнє покоління забезпечить мене і вас добробутом через певний час.Це виховує звичку отримувати від держави легкі гроші і надалі.Прикро,але більшість многодітних сімей неблагополучні.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 12:17

555, поки дитина виросте, виплати на неї вже припиняються. І багато дітей з таких сімей стають куди кращими батьками для своїх, ніж діти з тих сімей. де вони були єдиною дитиною. От такі і виростають егоїстами (не всі, звичайно), які звикли, що все робиться для них і за них.

Відповісти
  • Женя
07.03.17 16:09

Ольга1989, я одна у родителей, эгоистка ещё та, всё для меня - аж 5 работ для меня любимой на которых работаю по 14 часов в сутки:)))

Відповісти
  • Фу
07.03.17 13:57

Ольга1989, если не секрет, сколько детей у вас?

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 15:50

Фу, Поки що одна, хочу другу, проте поки не виходить.

Відповісти
  • Фу
07.03.17 18:51

Ольга1989, ваше решение иметь второго ребенка связано именно с тем, что на детей платят пособие? Думаю, нет. Я своих двоих родила в 90, когда не то, что помощь не раздавали, но даже купить что-то было проблематично. И вот теперь эти дети , рожденные нами в тот трудный период массово уезжают из страны. Вы говорите , что нация стареет, а что делает государство для того, чтобы эти молодые, полные сил молодые люди остались в стране. Они ей не нужны. Может создавать новые рабочие места , прилично оплачиваемые. Будем продолжать стимулировать рождаемость для пополнения рабочей силы соседей? https://news.mail.ru/politics/29000047/?frommail=1

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 12:14

Фу, ні, воно не пов'язане з виплатами на дітей. Я вже тут писала, що на державу якось не дуже сподіваюсь.Діти для мене сенс життя. Усе, що я роблю, заради сина і для сина, щоб він мав усе необхідне і дитинство щоб в нього було краще і забезпеченіше, ніж було в мене. Але так хоч буде якась мінімальна підтримка від держави не завадить. При нинішніх цінах.

Відповісти
  • Вик
08.03.17 21:26

Фу, Вот и мой уезжает. И внука забирает. Не нужны они тут

Відповісти
  • Кузя
07.03.17 20:20

вот в точку сказано!

Відповісти
  • Ирина
07.03.17 09:58

Они то дают помощь на каждого то забирают, а вот интересно с принятием этого закона, что делать тем кто родил второго, третьего ребенка до 01.03.2017 года и у них пособие как на одного. может хватит дергать "кота за хвост" и заниматься более насущными проблемами. например при повышении с 01.01.2017 года минимальной зарплаты ( благодаря которой цены взлетели выше крыши) пенсии у людей остались на прежнем уровне, они и так ели концы с концами сводили, а сейчас и говорить не приходиться, ведь им ничего не подняли кроме унижения. Подумайте об этом, ведь рано или поздно старость приходит ко всем и не надо с ними считаться как с отработанным материалом они этого не заслужили.

Відповісти
  • новенька
07.03.17 10:07

Не проти збільшить допомогу до 18 років на 1000гривень. Ні батьки ні діти ще нічого не зробили для країни. А пенсіонер відпрацював 40-60 років має чуть більше 1000гривень пенсії, - не доплати. Та й старість не молодість. Справедливості не було, немає і не буде. А ліниві роблять бізнес на дітях.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 13:30

новенька, я за те, щоб пенсіонери мали гідну пенсію, яку вони заслужили. Проте, зараз трішки кардинальне запитання і не дуже приємне: а в що краще інвестувати,в майбутнє чи в минуле? Я це до того, що діти можуть в майбутньому принести більше користі державі та країні. У них ще все попереду. Нехай вибачать мене старенькі, проте вони вже все, що могли, те для нас зробили. І тепер ми маємо про них дбати. Але разом з тим, ми маємо виростити наших дітей та гідно їх виховати, щоб у нашій старості було кому і про нас подбати. От таке замкнене коло виходить.

Відповісти
  • Женя
07.03.17 16:12

Ольга1989, не успеете оглянуться как и полтиник будет вам, с такими рассуждениями потомство лучше вообще не воспитывать

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 12:18

Женя, Ви не правильно мене зрозуміли. По перше. Я ЗА гідну пенсію для наших батьків та дідів з бабусями. Але незалежно від того, збільшать, зменшать чи взагалі відмінять дитдопомогу, на розмір пенсій це ніяк не вплине.

Відповісти
  • 111
07.03.17 10:26

Тоже не промолчу. Да, копейки от государства любой категории населения, конечно мало. Да, и на детей пособие при нынешних реалиях, тоже мало. Я, конечно, не знаю, как там в городах (может, ситуация и получше), но в селах детские деньги - это источник дохода, притом для родителей, которые работать не хотят ни при каком раскладе! Они привыкают, что им ВСЕ должны и ВСЕГДА! При этом семьи, которые ДУМАЮТ смогут ли они что-то в жизни дать своим детям (кроме самой жизни (читать - рождение)), ущемлены везде: и в школе (по питанию, поездкам), и при поступлении (если таковое таки наступает в этих семьях) и т.д. Я согласна, бываю исключения, как в любом правиле, но! Большинство именно такое! И очень не хочется иметь такое деградированное общество, даже при условии, что наше общество вымирает и некому будет нас кормить, я не уверена, что эти дети, вырасшие в таких реалиях будут работать, а соответсвенно, кормить нас. ИМХО

Відповісти
  • Как-то так
07.03.17 10:34

Мое мнение, что выплаты должны быть на каждого ребенка одинаковыми, но нужно подвязывать их хоть как-то под уровень инфляции.

Відповісти
  • Тата
07.03.17 10:55

Опять же, почему не привязать хоть как-то к зарплате мамочки или папочки. Пусть будет 30 средних маминых зарплат. Вот, например, мои знакомые многодетные ни дня нигде не работали и не собираются. Как должное принимают все подачки (детские вещи и т.д., и т.п.), и в глаза говорят: "что я дура, работать". Выходит, мы работающие - дуры.

Відповісти
  • ок
07.03.17 10:57

Тата, какие у Вас знакомые интересные. Интересно, что вас может связывать

Відповісти
  • ***
07.03.17 15:03

Связывает лестничная клетка

Відповісти
  • Марі
07.03.17 11:26

ок, Маю дві знайомі багатодітні сімї. Одні - чим тільки не займалися, і меблі робили, і опудала тварин робили, зараз тримають магазинчик оптової торгівлі кондитеркою. Років 10 тому взяли валютний кредит на квартиру, і , незважаючи на стрибок інфляціїї виплатили. І інша, де діти постійно в інтернаті, старші доньки вагітніють у 16-17 років, одна з доньок спить з вітчимом, 15-річного синка, здається, нарешті забрали до колонії, бо від нього стогне весь мікрорайон. От першим, я згодна на допомогу в будь-яких розмірах з пропонованих, а чому я маю утримувати ще і других?

Відповісти
  • Тата
07.03.17 11:10

ок, я рада, что у Вас таких нет. Меня с ними ничего не связывает, кроме того, что живём в одном городе и учились когда-то в одной школе.

Відповісти
  • Злата
07.03.17 11:36

777Если вы можете дать троим хорошее образование, то это прекрасно. Если я рожу одного, мне и мужу хватит сил и финансов обеспечить ребенка всем, если я рожу еще двоих, то мы не потянем высшее образование и достойную жизнь троим детям. Дав ребенку достойное образование у меня будет больше надежд что он сможет найти достойную работу. Я считаю рожать нужно столько детей, скольким вы сможете дать достойную жизнь, а не считать каждую копейку.

Відповісти
  • Ольга
07.03.17 12:15

Злата, как я сегодня могу знать как у меня сложится с работой через 16 лет, в нашей стране ты сегодня царь а завтра в жопе. Или копить деньги на ребенка годами, так пока ты накопишь уже и рожать не сможешь. я за то чтоб пособие достойное давали! Вот у меня например один ребенок, полноценная семья, муж нормально зарабатывает, я также до майдана мы отлично себя чувствовали в денежном плане, а сейчас на горшок работаем зар платы теже а цены другие, хочу давно второго но понимаю что останется 1 работающий муж, а одной его зарплатой прокормить, одеть четверых не возможно с такими ценами. Так скажите сегодня в такой ситуации второго накладно, а когда станет может не накладно уже родить не смогу??????? а так стабильная помощь уже будет, уже будет легче!!

Відповісти
  • Олена
07.03.17 12:17

Третій законопроект на опрацюванні, і ні одного в планах на розляді((

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 12:40

І таке запитання до усіх противників: Дай Бог, щоб наші діти жили добре і ні в чому собі не відмовляли, мали хорошу роботу та статки, але уявімо ситуацію. У вашої дитини, сина чи дочки, вже є одна дитина, дочка чи невістка завагітніли другою, але статки ПОКИ ЩО не такі великі, щоб утримувати двох дітей. Ви особисто візьмете за руку дочку чи невістку і поведете їх в лікарню вбивати вашого ще ненародженого внука чи внучку, бо їм дохід не дозволяє? Зараз дизлайків понаставляють та нехай. І хтось розумний сказав: "Хіба дитина винувата, що в неї мати дурнувата?" Повірте, такі асоціальні сім'ї як народжували, так і будуть народжувати незалежно від наявності дитячої допомоги. Адже вони навряд чи вміють думати та аналізувати. А алкоголіки та наркомани взагалі не думають про контрацепцію. От тільки ходитимуть по людях і попрошайничатимуть, мол: "Подайте бідній сім'ї! Хліба не маємо за що купити". Або викидатимуть своїх дітей на смітник, щоб ті замерзли. В кращому випадку такі діти потраплятимуть в інтернати та дитбудинки, де ми їх знову таки, як ви тут репетуєте, годуватимемо за свої податки. А те, чи збільшать дитдопомогу, чи зменшать, чи взагалі відмінять, на розмір пенсій ніяк не вплине, хоча б тому, що фінансуються ці виплати з різних організацій.

Відповісти
  • ЛЛЛ
13.03.17 09:46

Ольга1989, а про контрацепція дочка чи невістка чули?

Відповісти
  • Офигения
07.03.17 14:20

Ольга1989, "... І хтось розумний сказав: "Хіба дитина винувата, що в неї мати дурнувата?" ...ААА я под столом!!! Сердючка сказала С-Е-Р-Д-Ю-Ч-К-А. Ну вот собственно наглядная демонстрация "интеллекта" любителей государственных пособий. Таких же и детишек наплодят.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 16:08

Офигения, і у вас у самої хоч діти є? Не вчіть їх ненависті до інших. Вам же обернеться.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 16:05

Офигения, шановна, я на державу якось не дуже сподіваюсь, щоб відносити мене до "любителей государственных пособий". Це по-перше. По-друге: хто вам давав право мене принижувати та мою дитину тільки тому, що моя думка не співпадає з вашою? Це також рівень ВАШОГО інтелекту. Не дуже високий. По - третє: ситуація з моєю мамою. У моїх батьків троє дітей, я наймолодша. Мама має запалення яєчників. Коли вона була вагітна мною, сумнівалась, чи народжувати чи ні, от саме по тій причині, чи потягнуть вони трьох чи ні. Так аборт їй заборонив робити лікар, тому що був ризик для її здоров'я. До чого я? Скільки таких жінок при нинішній екології? Що, їм ризикувати життям, щоб позбавитись дитини? Засоби контрацепції не завжди дієві. Мої знайомі 18 років не використовували їх і нічого, а один раз використали презерватив, так тут і синочок з'явився. Наступне: я справно плачу податки державі. Чому я маю бути проти того, щоб держава хоч в чомусь мені допомогла? І не така вона вже й велика при нинішніх цінах. І НОРМАЛЬНИМ сім'ям ця підтримка аж ніяк не зайва. Не всі у нас мільйонери, подібні вам.

Відповісти
  • Тата
07.03.17 13:15

Ольга1989, Ви чи навмисно дискутуєте, чи дійсно не розумієте про що мова. Якщо моя дитина завагітніє втреттє, я бажаю, щоб на її рішення не впливав розмір допомоги від держави. Ви що не розумієте, що зараз тому і викидають на смітник ті, що народжували заради виплат. Дитина не винувата ні в тому, що мати дурнувата, ні в тому, що держава не зацікавлена в гідному населенні.

Відповісти
  • ***
07.03.17 18:10

Тата, точно провоцирует... в такие дебри залазит....

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 16:15

Тата, а ніхто з нормальних сімей і не планує дітей тільки заради допомоги. Я маю на увазі те, що вона в нинішній ситуації не буде зайвою. Зрозумійте, я не захищаю асоціальні сім'ї, які тільки заради дитдопомоги і народжують, а діти їм і нахрен не треба. Я вже тут писала, що має бути жорсткий контроль з боку держави за тим, на що йдуть ці виплати і з чіткою відповідальністю з певними наслідками за нецільове витрачання батьками цих коштів. А якщо у вашої дитини третя вагітність наступить незаплановано?

Відповісти
  • Тата
09.03.17 09:10

Ольга1989, тоді зрозумійте і Ви. Я не проти багатодітних сімей, я проти направлення допомоги держави на розвиток неблагополучних дітей. Не проти розумної допомоги, а проти того, що пропонується. Нормальній благополучній багатодітній сім'ї не має значення розмір допомоги більший на трєттю дитину, чи на першу. Бачила сім'ю в Туреччині відпочивали: батько з трьома синами, в кожного по айфону. Чи цього батька буде турбувати 50 мінімумов йому дадуть чи 120 на трєттього малюка. А сусідка з трьома дітьми без чоловіка ні дня ніде не працювала, шукає де б його завагітніти вчетверте, та грошики отримати.

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 12:24

Тата, не всі нормальні сім'ї багатодітні мають змогу їздити в Туреччину на відпочинок. У мене поки що одна дитина, проте і зараз я за кордон не їжджу відпочивати, не маю змоги. Чи в вашому розумінні нормальними багатодітними сім'ями можуть бути лише ті, у кого статки великі?

Відповісти
  • Марі
07.03.17 13:13

Ольга1989, Так та не так. Доки не було виплат у нашій лікарні у жіночій консультації таким горе-матусям безкоштовно ставили спіралі (щоб потім не робити аборти), і вони погоджувалися. Зараз - навряд чи. Краще ж народити, отримати допомогу а вже у віці 3-х років здати до інтарнату.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 16:38

Марі, вже унаш час подібній мамаші стерилізацію ПРИМУСОВО зробили, щоб не народжувала і не покидала своїх дітей. Що заважає такій горе-мамочці і далі спіралі ставити та стерилізувати її, якщо вона злісно не виконує своїх обов'язків відносно тих дітей, які в неї ВЖЕ Є і якщо тим паче вона вже позбавлена батьківських прав? Закрепити це законом. Не гуманно, проте справедливо.

Відповісти
  • Марі
07.03.17 16:49

Ольга1989Одній. Я говорю про систему. Керівництво лікарні створило і підтримувало це на систематичному рівні , так як простіше і дешевше поставити спіраль і забути про таку "маму" на 5-10 років, ніж щопівроку робити їй аборти. Але має бути згода самої жінки. Зараз не володію інформацією, але гадаю, що кількість згод зменшилася в рази.

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 17:00

Марі, це лише єдиний випадок, про який я знаю. Скільки їх було крім цього, мені не відомо.

Відповісти
  • ***
07.03.17 15:06

Марі, при таком раскладе титушки, активисты и просто пушечное мясо будут нарасхват.

Відповісти
  • 555
07.03.17 13:35

Страшно говорити, але при такій державній халяві дитина стає розмінною монетою у деяких батьків..Народити це одне,виховати громадянина друге.Маю сусідку (в селі у батьків),п,ятеро дітей від трьох чоловіків,на пенсію пішла в 50-мати-героїня,ніколи не працювала,бо в колгоспі самі дурні працюють,а хазяїн ледащих не любить.Діти виросли ніякі,молодша той рік в 16 заміж вийшла.Перед очима приклад матері,а якщо держава гроші дає,то.....ясно . Про себе: маємо двох дітей, працюють ,другу освіту здобувають,було важко, від держави не брали нічого.Нам за себе і за дітей не соромно.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 16:33

555, коли я завагітніла, раділа з приводу того, що у мене буде дитина, і ніяк не думала, скільки ж мені держава заплатить за мою дитину. Якби дитдопомоги не давали взагалі, я все одно не позбулася б цієї дитини, як би мені важко не було. Але так сталось, що її виплачували у розмірі 25 тисяч на першу дитину 4 роки тому. Я про те, що вона для мене зайвою не була, і витрачала я її виключно на потреби свого синочка.Звернення не особисто до вас, а до усіх оппонентів. Чому де-які з вас, такі як Офигения та ті, хто понаставлював лайків її комменту, раптом віднесли мене до категорії неблагополучних, з огляду її коментару?Мало того, ще й сина заділи!!!! А за нього я горло будь - кому перегризу. А щодо асоціальних, то я НЕ НА ЇХ СТОРОНІ!!!

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 13:42

І ще одне: діти - вони як пластилін, що з низ зліпиш, те і виросте. А ліплять їх не лише батьки, а й суспільство, яке їх оточує. Якщо дитина відчуває байдужість до себе від рідних, близьких та сусідів, не чекайте, що вона виросте доброю, чуйною та небайдужою до вас. Діти -це продукт нашого з вами виховання.

Відповісти
  • ***
07.03.17 15:09

На 80% гены, на 20% воспитание.Кошка воспитывает котят одинаково, но по характеру они разные. Замечали?

Відповісти
  • 555
07.03.17 13:42

Шановні мої колеги. Сьогодні так тепло ,сонячно.Завтра свято 8 березня.Мені все одно,хто і як його називає чи святкує.Бажаю всім нам щастя,здоров,я, кохання і любові своїх рідних і близьких.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 13:43

*з них.

Відповісти
  • Vera
07.03.17 14:46

Мне как мамочке в декрете обидно,почему я отработавши с 18 до 25 лет официально,оплачивая все налоги, ушла в декрет и получаю пособие 860 грн.,это просто абсурд, цены бешеные,а коммуналка????А мужа сестра, кума они не дня не проработали,мужья их тоже не официально работают и они мало обеспеченные,и получают в два раза больше!!! Значит наше государство поощряет тунеядство!?Вы не работайте,а мы вам за это еще платить будем!Так они еще и возмущаются,что мало платят,а вы хоть копейку в государство положили,хоть раз заплатили налог????Так же про пенсии,кто то пашит всю жизнь официально и получает минимален,а кто то работает нелегально и такую же пенсию получает!!!Обидно!!((

Відповісти
  • ***
07.03.17 15:11

Vera, Потому что Вы в официальном браке, а сейчас государство такими выплатами поощряет гражданские браки или просто безотцовщину.

Відповісти
  • Ольга1989
07.03.17 17:56

***, не зовсім. Тому що самому важче виховувати дитину, ніж в повній сім'ї, де є ще одні робочі руки. Це згідно закону. А те, що кожен спекулює на цьому, як хоче і може, то це вже питання не стільки до держави, скільки до нас самих.

Відповісти
  • ***
07.03.17 18:13

Ольга1989, умышленно не оформляют брак.... уже дискутировали ранее по поводу матерей одиночек с 1 по 5-го ребенка.

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 12:27

***, от я й кажу, що хто як може, так і спекулює на цьому.

Відповісти
  • Кузя
07.03.17 20:39

А знаете, коллеги, какой нам закон нужен. за каждого ребёнка существенно снижать налоги с ЗП. Не какую-то вонючую льготу, которую люди с белой ЗП и не видят, а реальное снижение удержаний. Т.е. Денег будет больше у семей с детьми. Но у кого? У того кто работает. Жена в декрете - у мужа не удерживают налоги. Чем выше ЗП -тем большая сумма остаётся в семье. Мы помогаем государству, государство помогает нам, когда мы нуждаемся. И побочным эффектом от такого подхода может быть обеление зарплат. Вопрос для работающих решится. Бюджет не пострадает. А для антисоциального элемента не деньги, а спирали бесплатно, как тут писали. И все. Это будет справедливо и полезно для общества.

Відповісти
  • Олеся
09.03.17 07:48

Кузя, гарна пропозиція. Щось схоже тут вже пропонувалося, виплачувати допомогу пропорційно офіційній зарплаті і допомагати дійсно саме платникам податків. Але мабуть це треба пропонувати десь в іншому місці, не на цьому форумі :)

Відповісти
  • Юлія
08.03.17 15:45

Навіть у роки війни люди народжували дітей, багато дітей....Ніякої допомоги від держави не отримували....і нічого....виживали....навіть щасливими були....Нікого не хочу образити, але саме українці (не тільки цигансьце суспільство) зробило бізнес з народжування дітей....на заході України дуже багато сімей і не знають, що таке працювати....через рік - півтора - у сім"ї поповненні, так вони і живуть....спочатку діти, потім внуки...Моя думка, допомога потрібна при народженні, але це питання потрібно удосконалювати....щонайменше - жорсткий контроль доцільності використання дитячих коштів!!! Пропозицію Кузі, щодо зменшення податків - теж схвалюю!

Відповісти
  • ***
09.03.17 09:25

Юлія, слово "выживали" в вашем контексте главное, я смотрю.... Но все ли хотят выживать, пора бы уже и просто жить, мы выживаем сейчас, а не живем и по другим общеизвестным причинам.

Відповісти
  • 11111
10.03.17 11:52

Читаєш їхні законопроекти і не розумієш, чи то вони всерйоз, чи піаряться. Тут Ольга1989 обурюється, що у нас населення не як в Китаї, а у нас що - економіка як нормальних розвинутих країнах? Країна, яка просить подачки в МВФ, просто не може собі дозволити утримувати отих тунеядців (маю на увазі "професійних" мамаш та їхніх співмешканців). Допомога на дітей однозначно повинна бути і на всіх одинакова. Хоч би ті самі 50 прожиткових мінімумів. Це повинна бути саме допомога, а не утримання. Моя бабуся за 37 років колгоспного стажу отримує близько 1400 грн пенсії. Проста арифметика 1355грн*120/1400=116 місяців пенсіі. І не говоріть, що ці виплати з різних фондів, бо коли в пенсійному фонді дефіцит, то латають дірки з бюджету. А щоб наповнити той бюджет, малий бізнес "ощасливили" мінімалкою в 3200. І не звинувачуйте в ненависті до матусь та дітей. В 2016 році народили дві знайомі. Так забезпечена , яка вдало вийшла заміж, а до того працювала і сама себе утримувала, положила гроші на депозит, а злидня собі і чоловіку купили найкрутіші телефони. І діти тут не при чому.

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 12:33

11111, відповім особисто вам. Я НЕ ЗА УТРИМАННЯ ТУНІЯДЦІВ. Складається таке враження, що усі ми тут говоримо і маємо на увазі одне і те ж, проте говоримо на різних мовах. Я маю на увазі в усіх своїх коментах саме підтримку держави НОРМАЛЬНИХ сімей, де дітей люблять, а не народжують заради грошей на випивку.

Відповісти
  • ***
10.03.17 12:57

Ольга1989, а кто будет оценивань "нормальность" семьи? Может еще и список критериев озвучите? А обратный пример, если семья обеспеченная, дети сыты и одеты, а их не любят и не уделяют им внимания и что тогда? В собезах сидят "курицы", которые в лучшем случае, по сигналу реагируют. И понятно и то, что, если детей больше, возникает необходимость увеличения жилищной площади, но эта помощь вряд-ли будет достаточной....

Відповісти
  • Ольга1989
10.03.17 16:57

***, "нормальність" сімей визначатиметься дуже просто. Жорсткий контроль, на що витрачається дитяча допомога. На потреби дітей чи виключно на потреби батьків. Про нашу соцслужбу, згодна. Вони не завжди і на сигнали реагують. Проте чому через горе-батьків мають страждати ті сім'ї, які піклуються про своїх дітей, при чому не всі вони мають хороші статки і подібна державна підтримка їм не зайва?

Відповісти
  • Анна
12.03.17 19:50

Я теж за те, щоб перша виплата була найбільша, хай навіть не 120 пм.

Відповісти