Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


15.04.14
2813 18 Друкувати

Обновление ПО Единое окно 1.4.0 от 15 апреля 2014 года

   15 апреля 2014 года опубликована новая версия ПО «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"».
   
   Обновление доступно на официальном сайте Миндоходов.

За матеріалами opz.org.ua
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • hpd56
16.04.14 07:28

Чи можна встановити нову версію як доповнення до попередньої (подібно до ОПЦ) .Поперені версії встановлювалися шляхом руйнування попередньої (тобто з 0)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Олег
16.04.14 08:25

Можно

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена
16.04.14 08:34

А як це зробити, Олег підкажіть, будь ласка.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена
16.04.14 08:35

І підкажіть , чому у мене не роздруковується нічого з Єдиного вікна пишезачекайте і все. З програи ОПЗ все роздруковується.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
16.04.14 08:42

У меня тоже с Єдиного вікна ничего не печатается, сохраняю в PDF и открываю без этого единооконного гемороя.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена
16.04.14 08:52

А як його зберегти в ПДФ, там воно відкривається пусте начебто , напишіь покроково, будь ласка .

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Nataly
16.04.14 09:40

Олег, если там новая форма 1-ДФ? Спасибо.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IT
16.04.14 10:30

Nataly Делайте в ОПЗ, не обращайте внимания на это сырое чудо... Лена Поставить виртуальный принтер pdf. Например этот _http://www.dopdf.com/ru/

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Игорь
16.04.14 10:37

вроде есть новая 1дф и обновляется нормально, без затирания предыдущих данных как было раньше http://opz.org.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=2490&start=315#p17501

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена
16.04.14 10:54

У мене немає 64 бита. тільки 32, може тому і не друкує і не показує в ПДФ файлі.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Nataly
16.04.14 11:25

Версию 4.0 можно устанавливать на 1.0 или нужно последовательно?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Nataly
16.04.14 12:06

Уже установила на 1.0. Есть новая 1-ДФ. Но заполнять еще не пробовала.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • *****
16.04.14 12:15

hpd56 16.04.2014 08:28:27 Чи можна встановити нову версію як доповнення до попередньої (подібно до ОПЦ) .Поперені версії встановлювалися шляхом руйнування попередньої (тобто з 0) Олег 16.04.2014 09:25:40 Можно Олег,подскажите пож-ста, как установить обновление без обнуления данных предыдущей версии, желательно по шагам)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Viki
16.04.14 12:56

Что бы правильно установить новую версию, укажите правильный предыдущий путь, т.е эта программа автоматически устанавливается на диск С, а у Вас может она стоит на диске Д надо внимательно указать и тогда ничего не собъется

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ната
16.04.14 13:01

Кто-то пробовал сдавать через эту програму отчеты в статистику? Получается?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена
16.04.14 13:24

Я пробувала, але всі бланки для здачі в Міндоходів, а не в статистку і у мене нічого не получилось.

Відповісти