Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


26.04.17
3818 2 Друкувати

Чи зобов’язаний пункт прийому металобрухту застосовувати РРО

Під час купівлі металобрухту, у разі видачі готівкових коштів за нього, підприємство зобов’язане дотримуватися вимог ст. 3 Закону про РРО.

Зокрема суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), під час надання послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму надання послуги через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

До того ж згідно зі ст. 1 Закону України «Про металобрухт» від 05.05.1999 р. № 619-XIV, операції з металобрухтом — заготівля, переробка, металургійна переробка брухту чорних і кольорових металів, що є провадженням діяльності у сфері послуг.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 29.03.2017 р. № 6736/10/26-15-14-04-06-13

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Коментарі
  • жорик
27.04.17 00:01

что-то я не пойму - как должен выглядеть кассовый чек, если деньги не принимаются, а выдаются человеку за металл?

Відповісти
  • для подальшого її переказу!!!
27.04.17 09:13

Стаття 3. Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані: { Абзац перший статті 3 в редакції Закону N 71-VIII ( 71-19 ) від 28.12.2014 }

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Об’єднаний звіт: правильна нумерація...
70700 180
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Додаток
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно