Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


28.04.17
12308 7 Друкувати

Що зазначається у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо ФОП – платник ЄП здійснює діяльність з надання послуг у заздалегідь не визначених місцях?

Відповідно до п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.

Форма та порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджені наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 № 1675.

У заяві зазначаються обов’язкові відомості, зокрема місце провадження господарської діяльності (п. 298.3 ст. 298 ПКУ).

Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку (п. 299.1 ст. 299 ПКУ).

До реєстру платників єдиного податку вноситься, зокрема місце провадження господарської діяльності (п. 299.7 ст. 299 ПКУ).

Отже, фізична особа – підприємець, яка самостійно виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПКУ та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».

У разі здійснення діяльності з надання послуг у заздалегідь не визначених місцях, фізична особа – підприємець - платник єдиного податку у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначає: «Надання послуг на території України», або зазначає конкретну територію (місто або область) на якій таким платником єдиного податку будуть надаватись послуги.

За матеріалами Категорія 107.01 "ЗІР"
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ппп
28.04.17 07:53

а на территории всего мира можно?

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • 123
28.04.17 11:30

ппп, НЕТ. Упрощенная - в пределах. Меняйте систему налогообложения.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ника
28.04.17 17:21

123, где сказано, что "в пределах"?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • оа
28.04.17 11:00

ппп, попробуйте!!!!!! И без чека! Потом нам расскажете...

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • >@0
28.04.17 10:48

скажите, а почему эту заяву нельзя подать в електронном виде, подписать ключами и отправить?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Людмила
29.04.17 15:34

А транспортні послуги за межами України?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мирра
03.05.17 13:29

За адресою замовника

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
10753 15
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд