Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.07.17
37616 126 Друкувати

Блокування реєстрації ПН/РК в ЄРПН. ДФС відповідає на запитання (2 частина)

Якщо платник подає карту платника, то блокування ПН не відбувається?

За результатами проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних / розрахунків коригування здійснюється оцінка ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (пункт 74.2 статті 74 розділу ІІ, підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 розділу V Податкового кодексу України).

Разом з цим, наказом Міністерства фінансів України  від 13.06.2017 №567 Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 754/30622 затверджено відповідні критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Критерії) та вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до яких здійснюється можливе зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Крім того, відповідно до пункту 3 та 4 Критеріїв платник податків у разі отримання квитанції про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН має право подати в електронному вигляді засобами електронного зв’язку(«Єдине вікно/електронний кабінет платника) Таблицю даних платника податків за встановленою наказом формою.

Як довести реальність операції? Щоб не подавати всі можливі і неможливі документи – «докази», як правильно сформувати пакет документів, достатній для ДФС, щоб розблокувати ПН?

Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 754/30622. Крім того, для відповідних Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначено конкретний перелік документів.

Нагадуємо, що для підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній платник має право подати визначені документи до ДФС протягом 365 календарних днів (п.п. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України), з дати виникнення податкового зобов’язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування. 

У який черговості розглядаються заяви бізнесу на розблокування? Умовно кажучи-хто перший подав, ту заявку й розглядають чи віддається перевага великим компаніям чи виробникам, чи компаніям, які мають позитивну податкову історію, чи податкове навантаження?

Платник має право подати документи та пояснення до ДФС протягом 365 календарних днів (п.п. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України), з дати виникнення податкового зобов’язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування. Всі надані платником податків пакети документів (вичерпний перелік яких затверджено наказом Міністерства фінансів України  від 13.06.2017 №567, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 754/30622) опрацьовуються щоденно в порядку отримання документів.

Відповідно до п. 21 Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України  від 13.06.2017 №566, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 752/30622, рішення Комісії про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації складається за формою згідно з додатком до цього Порядку. Це рішення підписується, реєструється та надсилається платнику податку на додану вартість у порядку, встановленому статтею 42 розділу ІІ Кодексу, протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до підпункту 201.16.2 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України.

 Виробники говорять про невідповідність кодів. На вході – сировина (один код), на виході – готова продукція (інший код). Як бути?

 Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків (далі – Таблиця) за встановленою формою, яка є додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621.

Чи є систематизований перелік документів для отримання позитивного рішення комісії ДФС, яка розглядає заяви на розблокування ПДВ?

Пунктом 74.2 статті 74 Кодексу запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування у ЄРПН (далі – СМКОР). Платник податку у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН подає на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН або відмову в такій реєстрації (далі – Комісія ДФС) вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, який затверджено наказом Міністерства фінансів України  від 13.06.2017 №567, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 754/30622.

Які критерії і яким чином можуть бути змінені і коли?

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Критерії), затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621 (далі – Наказ).

Відповідно до пункту 4 Наказу Державна фіскальна служба України щокварталу надає пропозиції щодо удосконалення Критеріїв Міністерству фінансів України.

 Чи блокуються ПН, виписані на залишки, невикористані минулого року? Те ж саме питання по послугам (транспортні, будівельні).

Якщо за результатами автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Моніторинг) визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає умовам, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Критерії), затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за №753/30621 (далі – наказ), реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податково кодексу України (далі – Кодексу).

З метою уникнення зупинки податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію до Єдиного реєстру податкових накладних та свідчать про постачання (виготовлення) товарів/послуг платником на постійній основі, такий платник відповідно до пункту 3 Критеріїв наказу має право надати інформацію за формою згідно з додатком до цих Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності окремо за кожним видом економічної діяльності (далі – Таблиця даних платника податку).

Моніторинг здійснюватиметься ДФС з урахуванням поданої Таблиці даних платника податку, якщо така таблиця буде врахована комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Блокування реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування. ДФС відповідає на запитання (частина 1)

За матеріалами ДФС
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анна
19.07.17 13:48

нет слов, одни маты!

Відповісти
  • достало
19.07.17 20:36

ссылка на петицию об отмене блокировок НН https://petition.president.gov.ua/petition/38230

Відповісти
  • Анна
19.07.17 13:49

статья ни о чем, тупо вода!

Відповісти
  • Елена
19.07.17 14:58

Анна, как будто с автоответчиком разговаривали

Відповісти
  • Квошка
19.07.17 13:56

бла-бла-бла. я оглянулся посмотреть...

Відповісти
  • Ляля Жемчужная
19.07.17 14:23

Квошка, повеселили ))))

Відповісти
  • Я
19.07.17 14:00

Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)пришел такой вот ответ, что это значит???? никто не может дать нормально ответ в ГНИ...

Відповісти
  • Я
20.07.17 21:52

Я,

Відповісти
  • ля
19.07.17 21:50

Я, ф5,ф6,ф4 нажимаете сдаете и все проходит

Відповісти
  • Наталия (Житомир)
19.07.17 15:24

Я, это значит что в какой-то строке стоит пробел. У меня такое вчера было в декларации по НДС. Почитайте внимательно в квитанции на какое поле ссылается ошибка. У меня стоял пробел в приложении.

Відповісти
  • Мария
19.07.17 14:38

Я, Скопируйте и отправьте снова

Відповісти
  • CBD
19.07.17 21:15

Мария, а номер меняли?

Відповісти
  • Нитокрис
19.07.17 14:37

У меня была такая ситуация. Скопировала и отправила снова. Все принято.

Відповісти
  • ВІКТОР
19.07.17 16:54

Відправив 4-и рази, не приймають!

Відповісти
  • Наталія
19.07.17 14:00

Конкретної допомоги дана стаття не надає, тільки загальні рекомендації

Відповісти
  • Елена
19.07.17 14:00

Согласна. Статья ни о чем!!!

Відповісти
  • Мирра
19.07.17 14:01

Они сами себе задают ТАКИЕ вопросы??????? А какой-нибудь по сути вопрос слабо?????????

Відповісти
  • Aks
19.07.17 15:03

Мирра, а зачем? цель ЭТОЙ "компании", выдрать побольше из нас денег и подольше из удержать в бюджете, другой цели у них нет,какая помощь- не обучены!

Відповісти
  • Буржуй
19.07.17 14:02

Плевать на законы, НКУ, презумпцию невиновности. Да здравствуют инструкции, таблицы и комисси!

Відповісти
  • Ирина
19.07.17 14:06

"Крім того, відповідно до пункту 3 та 4 Критеріїв платник податків у разі отримання квитанції про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН має право подати в електронному вигляді засобами електронного зв’язку(«Єдине вікно/електронний кабінет платника) Таблицю даних платника податків за встановленою наказом формою."Я понимаю,что можно подать таблицу и без блокировки.Хотя писали раньше,что только после бликировки налоговой накладной.

Відповісти
  • Вл
20.07.17 08:39

Ирина, От мене також цікавить цей нюанс, ми виробники і для нас доцільно було б подати таблицю з переліком кодів, шоб потім було менше гімарою...

Відповісти
  • Света
19.07.17 16:08

Ирина,

Відповісти
  • анна
19.07.17 14:07

Подскажите пожалуйста, если предприятие выписало нн ошибочно отправило на регистрацию и ее остановили, можно ли ее не включать в декларацию так как сделки не было, и что будет с этой накладной корректировку на нее не возможно кинуть, не будет ли через 365 дней штрафов что кинули на регистрацию и ничего не предоставили???

Відповісти
  • Нитокрис
19.07.17 14:40

анна, Насамперед зазначимо, що блокування податкової накладної не звільняє продавця від обов’язку показати податкові зобов’язання за такою податковою накладною в декларації з ПДВ (хіба що за винятком випадку, коли заблокована податкова накладна була складена помилково). На це прямо вказує п. 201.10 ПКУ.

Відповісти
  • Марина
19.07.17 14:09

Бред какой то, пока прочтешь всю нормативку, (а она одна и та же) на которую ссылается ДФС, и найдешь ответ после,,,,,,рехнутся можно. Знать бы еще автора этой статьи.

Відповісти
  • Катя
19.07.17 14:17

а как вам фраза "Відповідно до пункту 4 Наказу Державна фіскальна служба України щокварталу надає пропозиції щодо удосконалення Критеріїв Міністерству фінансів України." Это каждый квартал они нас будут иметь по-новому... Класс

Відповісти
  • Ляля Жемчужная
19.07.17 14:19

Ни одного конкретного ответа... масло масляное... Мозгов видимо не хватает ответить... работяги...

Відповісти
  • старий бух
19.07.17 14:26

На всі питання ( які вони самі собі написали- щоб на приставали!) у них абсолютно одна відповідь- перелік критеріїв, які ми вже знаємо напам"ять!!!Оце називається ДЕБІЛІЗМ !!!

Відповісти
  • Татьяна
19.07.17 14:29

В документе при наложении ЕЦП стоит оттиск круглой печати предприятия? У меня только ЕЦП и фамилия директора.

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
19.07.17 14:32

Мне вот тоже интересно. У меня приняли таблицу с кодами. Если я повторно сейчас ( до 31 июля) подам заблокированные НН ( скопирую, номер поменяю ) на регистрацию. Что мне грозит?

Відповісти
  • Ксенія
19.07.17 14:56

Світлана, Запоріжжя, у Вас задвоїться зобов'язання. У мене така ж ситуація.

Відповісти
  • Мара81
19.07.17 14:34

Скоты, чтоб они так мучились!!!

Відповісти
  • Т.М.
19.07.17 16:51

Мара81, И это в пору отпусков.

Відповісти
  • Валя
19.07.17 14:37

Мы им конкретные вопросы, они нам - бла-бла-бла-бла-бла. Пи..ец

Відповісти
  • Мара81
19.07.17 14:37

Куда звонить, писать, что делать? В полной прострации!!!

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 14:48

Мара81, а тут кричи, ори и мучайся, тебя все равно не услышит никто, кроме коллег. Я написала на ТВ: 1+1, СТБ, Интер, как можно репортаж об этом безобразии на ВСЮ СТРАНУ показать. Жду ответа. Киевляне, присоединяйтесь! УКРАИНА, БИЗНЕС, АУУУУУУУУУУ!!!!

Відповісти
  • Т.М.
19.07.17 16:49

бух2016, Такое впечатление, что этот безпредел касается только бухгалтеров. И что это1% заубленых налоговых только у НАС.

Відповісти
  • Ира
19.07.17 16:05

бух2016, в ООН не забудьте, ну и, для верности, в Госдеп. Весьмирснами!!!

Відповісти
  • Марі
19.07.17 17:11

Ира, Вам подобається пачками сканувати невідомо що і запихати невідомо куди, щоб довести, що Ви не верблюд? Чи читати як у них все чудово працює?

Відповісти
  • Ира
19.07.17 18:47

Марі, мне смешно читать о призывах выйти куда-то, и ТВ позвать.Вы, вероятно, думаете, что живете при кровавой панде? А скажите, чьи Интер и 1+1? А чего не 5 канал?

Відповісти
  • Наталія
19.07.17 14:45

Бухгалтери, які "виживуть" після чергових поправок, доповнень, змін в податковому законодавстві в нашій Країні - будуть занесені до Червоної книги!!! :)

Відповісти
  • Нинок
20.07.17 07:54

Наталія, це точно

Відповісти
  • Марина
19.07.17 14:56

А кто скажет, что делать : моя н/н заблокирована, я её в декларацию включила, лимит сразу списали, но если потом удастся разблокировать (хотя верится с трудом), то как ее регистрировать, если лимит уже списали, сумма не маленькая ?

Відповісти
  • бух
19.07.17 21:03

Марина, а чего лимит списали? лимит спишут, когда НН будет зарегина, а вот живіе деньги на НДС счету - да, спишут согласно задекларированнім к уплате обязательствам. а если у вас регистрационній лимит уменьшился (виртуальніе цифрі, которіе расчетнім путем віводятся да еще и добавляется "среднеарифметический" овердрафт), то по логике - у вас НН зарегині. У меня, например, на заблокированніе именно так происходит.

Відповісти
  • Ксюша
20.07.17 15:31

бух, А я тоже заметила что налоговая не зарегистрировалась f деньги списались . Это как .Они что в ручном режиме по чу-чуть списывают

Відповісти
  • Марина
19.07.17 21:45

бух, Если не вам не разблокируют до подачи декларации и вы, как положено, включите заблокированные н/н в НО, то тогда и увидите, как с лимита спишется сумма превышения заявленных НО над зарегиными.

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 15:35

Марина, у меня та же ситуация, поэтому и бью в набат.

Відповісти
  • Лариса
19.07.17 14:57

Подскажите, пожалуйста! Не могу понять!!! Если еще налоговые не заблокировали, но понимаю, что идет к этому, можно уже сейчас подать Таблицю даних платника податків, или это только после блокировки?

Відповісти
  • Оксік
20.07.17 11:07

Лариса, я подала до блокировки Таблицу даних платника податків, приняли и в налоговой сказали, что лучше подать до блокировки по каждому КВЕДу отдельно

Відповісти
  • Марина
19.07.17 16:28

Лариса, После блокировки только можете подать

Відповісти
  • Лу,Кривий Ріг
19.07.17 14:58

Подскажите у кого приняли таблицу.Таблицу с кодами как заполнять, если несколько видов деятельности?Допустим аренда: входят коды -вода, електроенергия ,газ, на выходе код аренды.Три строчки в таблице?И еще производство: входят разные виды железяк и т.д., на выходе код продукции. Столько строк сколько входящих?Или подавать отдельные таблицы на соответствующий вид после блокировки

Відповісти
  • бух
19.07.17 21:06

Лу,Кривий Ріг, в ЗИРЕ есть образец, как заполнять. там влеплено все в одну таблицу. Куча кодово на вход и на віход. И что самое интересное - - везде 4 знака, нигде нет многозначніх цифр... И в квитанциях на блокировку - тоже всего 4 цифрі...

Відповісти
  • Гав
19.07.17 16:25

Лу,Кривий Ріг, у меня такой же вопрос. Кто знает, отзовитесь

Відповісти
  • Марі
19.07.17 17:13

Гав, 4 рядочкиодночасно вхід вихід не може бути заповненим. КВЕД у всіх 4, 3 - з вхідними укд, і 4-а з вихідним

Відповісти
  • Светлана
19.07.17 15:04

А где, собственно, ответы?!

Відповісти
  • Мара81
19.07.17 15:06

бух2016 Я только ЗА!!! ДАВНО ПОРА!!! БЕСПРЕДЕЛ ПОЛНЫЙ!!!

Відповісти
  • бух2016
20.07.17 09:22

Мара81, Вашу электронку дайте, плиз.

Відповісти
  • Aks
19.07.17 15:09

911 , просьба комментарии бухгалтеров к подобным шедеврам ДФС, пересылать премьеру.....тупо поржать....

Відповісти
  • Т.М.
19.07.17 16:46

Aks, По каждой налоговой бежать в суд. НАМ теперь надо юристов, которые согласятся работать бесплатно. КТО С налоговой БУДЕТ ХОДИТЬ В СУД. СКОЛЬКО ДЛЯ ЭТОГО ЕЩЕ НУЖНО держслужбовців.Які ще види штрафів нам додадуть????

Відповісти
  • Бусяка
19.07.17 15:15

На сумму заблок.НН уменьшили лимит регистрации согласно декларации...А куда идут эти деньги, снятые с лимита?А как же: "Тут слід пам’ятати про те, що ліміт реєстрації (∑Накл) можуть зменшувати видані зареєстровані податкові накладні (п. 2001.3 ПКУ). Якщо податкова накладна заблокована, це означає, що вона не зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних. Тобто така податкова накладна не зменшує ліміту реєстрації" Где правда?А если разблокируют,то у меня под них уже лимит есть, получается? Или опять будут снимать с текущего лимита на дату разблокировки? Это сколько раз нас "обдирают"? Или я чего-то не понимаю?

Відповісти
  • Евгения
19.07.17 16:53

Бусяка, Возможно, Вам разблокировали НН и, следовательно, списали лимит, а Вы и не в курсе. Проверьте движения в электронном кабинете.

Відповісти
  • Марина
19.07.17 21:51

Евгения, лимит списывается сразу после подачи декларации, если в декларацию включены н/н, которые еще (по разным причинам) не зарегистрированы.

Відповісти
  • Бусяка
19.07.17 17:17

Евгения, ах,если бы,ах если бы-не жизнь была б,а песня бы...Я на разблокировку 1 Нн 5 раз отправляла док.и глухо.А в заблокир.у меня 23шт.

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 15:19

911, я представляю как тупо начнут ржать бенефициары 28 июля при уплате в бюджет двойного НДС. И через месяц вся страна останется без ЗП и не будет средств на хлеб, если у производителя останутся средства на его производство(хлеба).

Відповісти
  • ОТ
19.07.17 15:43

бух2016, все очень просто, все производство, торговля, услуги будут закладывать в цену риски, связанные с отказом в регистрации накладных. Взлетит все и не на 20%, а больше. Экономисты хреновые, неужели нельзя подсчитать, чем выльются такие мансы?

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 15:55

ОТ, хоть 100% закладывай если тебе или тебя блоканули, много Вы наработаете?

Відповісти
  • Olenka
19.07.17 15:27

Исчерпывающая статья по этому поводу "Чудаки из Минфина: система кошмара для бизнеса через остановку налоговых накладных подтвердила свою коррупционность (ДОКУМЕНТ)" http://hubs.ua/authority/chudaki-iz-minfina-sistema-koshmara-dlya-biznesa-cherez-ostanovku-nalogovy-h-nakladny-h-podtverdila-svoyu-korruptsionnost-dokument-112513.html

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 15:27

Вот тогда все и поржут.

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 15:36

911, прошу прощения, это я Aks отвечала.

Відповісти
  • борачка
19.07.17 15:43

для Марины - подайте нову звитну - уберите из своих обязательств заблокированную НН - они вернут вам ваш лемит - успейте 20-е завтра

Відповісти
  • Ольга, Киев
19.07.17 16:42

Xperience Kirosieiz Premier

Відповісти
  • Марина
19.07.17 16:03

борачка, Лимит вернут, но регистрация-то если и будет, то нескоро, а в декларации будут занижены НО (т.е.штраф), н/н ведь уже в ДФС, я же её отправила на регистрацию и она принята, но призупинена.

Відповісти
  • Константин
19.07.17 15:44

Друзья, поддержите петицию про отмену первого события по НДС:https://petition.president.gov.ua/petition/38564

Відповісти
  • Тетяна
19.07.17 15:44

Маразм, не то слово!! В мене обласна ДФС всі доки одобрила,висновки написала на розблокування в Київ..... а сьогодні, просто триндець. Прийшло рішення від голови чи члена на відмову, що не достатньо їм документів!! Хоса подавала все по інструкції,кму,рекомендаціям !! Область стоїть на вухах, бо получать по шапці за такий прокол, а мені лишається тільки з ними судитися! Реально, не працює це розблокування, здається,що приймають рішення під настрій чи що??? Петицію підписати нереально, викидає постійно. НАРОД!! Куди писати чи стукати ще?

Відповісти
  • Т.М.
19.07.17 16:36

Тетяна, У меня такая же ситуация. Нам заплатили аванс, но голови чи член приняли решение об отказе в регистрации НН. Наши покупатели ждали от нас НДС.Это просто ужас. Я боюсь отправлять на регистрацию остальные налоговые. КАРАУЛ!!!!!!!

Відповісти
  • Константин
19.07.17 15:44

Друзья, поддержите петицию про отмену первого события по НДС:https://petition.president.gov.ua/petition/38564

Відповісти
  • т.м.
19.07.17 16:19

Константин, решаете вопрос по НДС и радуетесь за 1С.По НДС поддерживаем, а по отмене 1С( у нас 7-ка)-против.Перепишите петицию,ПОДПИШЕМ!!!. у У нас тоже по авансовым платежам пришли решения с отказами.

Відповісти
  • *_*
19.07.17 16:09

Константин, почитала ваше творение, удивилась: "Варто сказати, що нова система оцінки ризику і електронного адміністрування ПДВ, що запроваджена в цьому році, мінімізує будь-які ризики неотримання (недоотримання) ПДВ." Смеетесь?????

Відповісти
  • *_*
19.07.17 16:11

напишите, что эта система добивает бухгалтеров, помрем от сердечных приступов задолго до пенсии, некому будет пф пополнять

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 16:00

Константин, зачем наводить тень на плетень???? Причем тут первое собые, когда блокировка???!!! Это спецом делается, чтобы всех запутать???

Відповісти
  • Тетяна
19.07.17 15:46

Може об"єднатися і зробити МАЙДАН БУХГАЛТЕРІВ? За 20 років такого ідеотизму ще не було, пережили голодовку, тепер що ізобіліє маємо пережити?

Відповісти
  • Валя
20.07.17 13:35

Тетяна, только своими заморочками ОНИ нам время не дают на сборы........... А так я не против! Хоть загорю и воздухом подышу)))

Відповісти
  • Вот-так
19.07.17 16:09

Тетяна, это когда же вы пережили голодовку?

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 15:57

Тетяна, я бы назвала финансовый.

Відповісти
  • бух2016
19.07.17 16:06

Константин, петиция написана грамотно, но ощущение что для фейка. Уже почти 20 лет этому факту. Проснулись! Если бы этот текст да к петиции по отмене блокировки НН, я бы подписала. Под этой - нет.

Відповісти
  • борачка
19.07.17 16:12

для Марины - согласна с Вами, но после разблокировки у Вас будут деньги для регистрации вашей НН и вы сможете подать уточняющую ( правда с 3-мя % штрафа- все же меньше чем весь НДС по заблокированной)

Відповісти
  • Евгения
19.07.17 17:03

Бусяка, Возможно, Вам разблокировали НН и, следовательно, списали лимит, а Вы и не в курсе. Проверьте движения в электронном кабинете.

Відповісти
  • Бусяка
19.07.17 17:25

Евгения, Евгения, ах,если бы,ах если бы-не жизнь была ,а песня бы...Я на разблокировку 1 Нн 5 раз отправляла док.и глухо.А в заблокир.у меня 23шт.

Відповісти
  • ТАТЬЯНА-ДНЕПР
19.07.17 17:30

борачка, девочки, учитывайте тот факт, что деньги по уточненке + 3% штрафа идут на лицевой счет ндс (старый), а по Декларации - на спец.счет, вы ничего не выигрываете. подумайте.

Відповісти
  • ТАТЬЯНА-ДНЕПР
19.07.17 17:40

Уточнение: по уточненке штраф на лицевой, а сумма НДС на спецсчет. Но, оплата НДС - обязательна, иначе уточненка не сядет. Пусть у Вас и лимит будет, и сумма оплаті попадет в переплату. Но деньги в перед..

Відповісти
  • Бусяка
19.07.17 19:26

Штрафы за несвоевременную регистрацию заблокированных НН никто не отменял.Не начисляется штраф, только на период рассмотрения комиссией документов на разблокировку (5дней). И никого не волнует, что документы не принимают в связи "с нарушением целостности пакета". Штраф тикает. В декларации не показать заблокированные НН мы НЕ МОЖЕМ (ответ налоговиков) и сразу уменьшается рег.лимит на сумму заблокир.НН (для того,чтобы система поняла,когда вам разблокируют июньские НН в августе, например) и,типа,тогда лимит восстановится

Відповісти
  • бух
19.07.17 21:18

Бусяка, "и сразу уменьшается рег.лимит на сумму заблокир.НН (для того,чтобы система поняла,когда вам разблокируют июньские НН в августе, например) и,типа,тогда лимит восстановится" - это что-то ну очень бредовое. У меня в блоке 80 НН, сумма НДС по ним больше 30 тыс, еще в блоке 20 РК (минусовых на возврат), сумма НДС -8 тыс. Рег.лимит не уменьшили и не увеличили на эти суммы. Лицевой счет = тому, что мы зарегили, если на калькуляторы проверить суммы рег лимита- все сходится. Если уменьшился рег.лимит - значит НН зарегины.

Відповісти
  • Марина
19.07.17 22:02

бух, Проверка на калькуляторе сходится только ДО подачи декларации, в которую включены незарегистрированные н/н !!! После этого, лимит автоматом уменьшается на ВСЮ сумму незарегиных, но включенных в отчет !!!!

Відповісти
  • Буржуй
19.07.17 21:27

Нет такого , что не тикает штраф на 5 дней. Штрафы по 120-1.1 не применяется до принятия решения о "відновленни" регистрации таких НН. И если мне отказала комиссия то я могу обратиться суд. И пока суд не примет решения штрафа не должно быть. Не разводите панику.

Відповісти
  • Бусяка
20.07.17 11:26

Буржуй,да в том то и дело, что я тоже думала,что с момента остановки регистрации штрафы не начисляются, но в ОГНИ меня проконсультировали по полной программе на эту тему.Да, и недавно была консультация на 911 вот как раз на эту тему https://buhgalter911.com/uk/news/news-1030317.html

Відповісти
  • ааа
20.07.17 11:15

Буржуй,а контрагентам тоже панику не раводить? - кредит не получат -гони на налоги живые деньги пока вы по судам будете шастать

Відповісти
  • Оля
20.07.17 02:28

А сестри, сестри горе Вам - над вами знущаються ,а ми терпимо,а чому так та тому ,що ми теж люди так давайте вставайте,блокуйте тих тупіц що прийняли такі закони .Це закони на знищення бізнесу на вижимання останіх соків, вони нас цими штрафами і хочуть знищити так не терпім , Ми хочемо жити нормально нічого брати приклад з себе і нас мати за злодіїв.

Відповісти
  • Галя
20.07.17 02:35

Я полностю поддерживаю про отмену по первому собитию

Відповісти
  • Елена
20.07.17 08:57

А что будет за несвоевременную подачу деки по НДС? Я не хочу, чтобы по приостановленным НН снялся лимит в результате подачи декларации. Вдруг чудо произойдет и они все-таки зарегистрируются? Если подождать и потом подать деку?

Відповісти
  • Алёна
20.07.17 09:12

Елена, штраф 170 грн.

Відповісти
  • ольга
20.07.17 09:28

Смысл таких задержек в регистрации- что бы контрагент не получил налоговый кредит? Электронный счет пополнился, но не списался + головная боль у трех сторон: инспектор допзагружен и претензию от контрагента еще можно получить. Штраф за не вовремя зарегистрированную нн как будет расчитываться- поясните???

Відповісти
  • Елена
20.07.17 09:33

Вот я и рассуждаю: чтобы 2 раза лимит не снимался по приостановленным НН, подождать, а потом сдать деку с опозданием и заплатить 170 грн. за несвоевременную подачу декларации

Відповісти
  • злой бух
20.07.17 10:09

вибачте за мій англійський, але WTF? Кабінет зранку не працює, реєстрація ПН не проходить, не можна "зловити" - хто зареєстрував ПН, а хто ні? Як звітувати?

Відповісти
  • Евгения
20.07.17 10:16

Хотелось бы понять: если поставщиком НН зарег. 17числа (за июнь)-это вовремя, то в отчет какого периода ее можна вставить июнь, или уже июль?

Відповісти
  • бух2016
20.07.17 10:21

Евгения, это не вовремя, у вас она пойдет в деку июЛя.

Відповісти
  • Юлія
20.07.17 10:18

консультація ні про що, всі бухгалтери вже напам'ять вивчили нормативні документи.

Відповісти
  • Евгения
20.07.17 10:40

если НН зарегистрирована вовремя, учитываем ее в декларации за период выписки НН. Если зарегистрирована с нарушением срока – за период ее регистрации. Мы понимаем замысел законодателя таким образом - дабы не платить лишнего за июнь, вводится норма, что июньские НН, зарегистрированные в июле, не считаются зарегистрированными с нарушением срока. Соответственно им дорога в июньскую декларацию. Нюанс лишь в том, что пока этот закон не вступил в силу - предпринимать мы ничего не можем.

Відповісти
  • Евгения
20.07.17 10:41

Закон подписан-есть инфо о продлении регистр.НН до 30 июля?

Відповісти
  • Юлия
20.07.17 10:45

Мы производители- пришел ответ , что таблица данных врахована, НН не разблокированы. Что дальше?

Відповісти
  • бух2016
20.07.17 10:54

Юлия, дальше жалоба им в 10-и дневный срок. Они на Вашу ответ тоже в 10-и дневный. А вообще, бизнес проснется когда в эту ситуации попадет каждый второй-третий. Карточный домик ложится. Ждать этого финала недолго.

Відповісти
  • бух2016
20.07.17 10:56

https://www.youtube.com/watch?v=3-aJcAlieK0

Відповісти
  • nadee
20.07.17 11:10

Мое мнение, чтобы не уменьшился рег.лимит при подаче декларации по НДС на сумму не зарег.налог.накладных, надо подать декларацию по НДС не включив в обязательства не зарег. налог.накладные, при этом уменьшить налоговый кредит на эту же сумму. А потом, когда налог.накладные зарегистрируются, подать уточненку - в итоге будет 0 - обязательства по уплате НДС не будут занижены и соотвественно штраф платить не с чего. Вот так я для себя придумала ))))

Відповісти
  • Бусяка
22.07.17 18:30

nadee, а как суммы совпадут по обязательствам и кредиту?

Відповісти
  • Ольга
20.07.17 17:12

nadee, Дякую за ідею. Цей місяць я "викарабкалась". деку здала по-чесному, все прийшло. все моє зареєструвалося. А на наступний місяць підписуємо непоганий договір підряду (ми будівельники). то, судячи з коментарів, будуть проблеми.

Відповісти
  • Юлия
20.07.17 11:51

nadee, а потом штраф до подачи УФ на сумму НО

Відповісти
  • злой бух
20.07.17 12:33

Юлия, почему штраф, если результат к уплате будет 0 ?

Відповісти
  • Юлия
20.07.17 12:47

Извините не дочитала про НК. Тогда ОК

Відповісти
  • Вайбер присоединяйтесь
20.07.17 17:36

0503880815

Відповісти
  • Вайбер присоединяйтесь
20.07.17 17:36

0503880815

Відповісти
  • Вайбер присоединяйтесь
20.07.17 17:36

0503880815

Відповісти
  • 00
20.07.17 17:54

Подала таблицу с кодами, пришла квит№2 Виявлені помилки:Документ не прийнято. Перевірте правильність даних ПідписантаКто что делал с такой ошибкой?

Відповісти
  • Марі
21.07.17 08:39

00, Первірте, скрізь, і всередині документа і ЕЦП має бути директор+печатка.

Відповісти
  • 00
21.07.17 11:46

Марі, везде все верно, дир+печать, первая квитанция пришла без ошибок, а вот второй похоже меня динамят из местной ДФС

Відповісти
  • Марія
06.08.17 10:54

Нетратьте куми сили спускайтеся на дно. так іми перенервували дехто і поплакав ,але ми сильні ми маємо побороти згуртуймося і теж вийдімо на Майдан адже скільки полягло майдпнівців а скільки в АТО іце за те ,щоб над нами знущалися, щоб обкрадари до ниточки,щобнагло крали з електроних рахунків ,щоб обкп\ладали штрафами і наживалися виведіть на майдан злодіїю банду . ,і працюймо чесно.

Відповісти