Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


31.07.17
7705 20 Друкувати

Фіскальна служба Києва консультує з приводу зупинення реєстрації ПН/РК

У зв’язку з численними питаннями щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних, з понеділка – 31 липня 2017 року Головне управління ДФС у м. Києві запроваджує в Центрі обслуговування платників (м. Київ, вул Шолуденка 33/19) надання роз’яснень із зазначеної теми.

Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години фахівці ГУ ДФС у м. Києві будуть надавати інформаційну допомогу платникам у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.    

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Vv
31.07.17 08:05

А в Херсоне кто консультирует?

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Элла
31.07.17 08:18

" Главное управление ГФС в г. Киеве вводит ... предоставление разъяснений по указанной теме" А в других городах бухгалтера пусть сами выплывают как хотят?

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Аленка
31.07.17 08:44

Мне интересно, а в какой еще стране такой маразм применяется- спец,счет по НДС и блокировка налоговых накладных?

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 0
  • Брестская Крепость
01.08.17 11:07

Аленка, к сожелению у Украины очень много эксклюзива...типа 3 тур през выборов в 2005 году, АТО длящееся три года, минимальная пенсия в два раза меньше з/платы...так что всЁ хАрАшЁ прекрасная маркиза!

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Аленка
31.07.17 08:46

Коллеги- бухгалтера, мне для всеобщего кругозора интересно, в какой еще стране мира применяется такая система учета НДС? Кто знает?

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Марина.
31.07.17 17:02

Аленка, такое только у нас. Система регистрации НДС с применением лимита в очень приблизительно схожем виде была в Болгарии. Страна медленно и уверено скатывалась в яму. Там здравый смысл, в конце концов победил. После нескольких лет мучений, система была признана неэффективной и отменена.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • NATALIIA
31.07.17 08:55

Такого маразма нет ни в одной стране мира. Только в Украине не всё как у людей.

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • ОК
31.07.17 10:07

Коллеги! Подскажите, кто уже разобрался, как контролируют по кодам товар на входе и на выходе-по колличеству или по сумме? Если, к примеру на начало года были предоплаты оплаченные и там же зарег-е НН без кодов, а получ-е и продажа - уже в этом году, как то колличество засчитать в этот год? Не понимаю!!

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Светлана
31.07.17 10:11

Не понятно вообще,КАК??? оно работает. У меня производство,до 500тыс. зарегестрировалось,потом часть прошла, а часть заблокирована.Код один и тот же,отправлено в одно время,КАК оно работает???

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Марія
31.07.17 11:06

Я теж не розумію де ще єтакий дибилізм. Що ви добєтеся цією блокіровкою . взбудоражили всю Україну. Уряд нерозібравшись,що хтось таке придумав і Що це за грабіж зняття коштів з електроних рахунківвикликає велику недовіру до себе . Як П.Порошенко,Гройсман, і інші.Я нерозумію такий грабіж з електроних рахунків знімають кошти нікого про це не попередивши за що і яку суму. Мабуть і дпя того ввели електронні рахунки Чому не працювати як положено от вийшло до сплати ПДВ певна сума і заплатим вчасно а ні то принмайте санції ви те вміете . Так це зпдля того і прийняли епектронні рахунки ,щоб обкрадати І куда ті кошти попадають..

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • борачка
31.07.17 12:07

"Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю з 15:45 до 16:45 години"- СПАСИБО РОДНОЙ ДФС КИЕВА !!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • ***
31.07.17 12:49

И звоните в рельсу, БО "ВСІ СПЕЦІАЛІСТИ ЗАЙНЯТІ"!А вообще в стране вокруг НДС возмущения больше, чем от продолжающейся войны. МАРАЗМ!

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Кто это придумал?
31.07.17 13:16

В штаны наложили, затем консультации...А нельзя наоборот было ....А что делать зоне АТО , бизнес сравняли с землей, налоговые заблокировали - ехать в киев на консультацию с деньгами, научат кому и сколько в карман набить, А может Вы к нам окопы рыть......

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Ирина
31.07.17 14:38

в м.Миколаєві телефон ДФС не відповідає вже третю добу, дзвоню кожні пів-години!!!! - тихо, як на кладовищі, це просто 3,15здець якийсь!!!!!!!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • ОК
31.07.17 16:20

Марія31.07.17 11:06"Я теж не розумію де ще єтакий дибилізм. Що ви добєтеся цією блокіровкою . взбудоражили всю Україну. Уряд нерозібравшись,що хтось таке придумав і Що це за грабіж зняття коштів з електроних рахунківвикликає велику недовіру до себе . Як П.Порошенко,Гройсман, і інші.Я нерозумію такий грабіж з електроних рахунків знімають кошти нікого про це не попередивши за що і яку суму. Мабуть і дпя того ввели електронні рахунки Чому не працювати як положено от вийшло до сплати ПДВ певна сума і заплатим вчасно а ні то принмайте санції ви те вміете . Так це зпдля того і прийняли епектронні рахунки ,щоб обкрадати І куда ті кошти попадають.." - Ви ще не зрозуміли, навіщо блокування і електронні рахунки - то поцікавтесь, хто і які суми відшкодування ПДВ регулярно отримує з бюджету (до речі, блокування їх не стосується)...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 123123
31.07.17 17:12

"ПОДДЕРЖИТЕ ВСЕУКРАИНСКУЮ АКЦИЮ ПРОТЕСТА ПРОТИВ ПРОИЗВОЛА ВЛАСТЕЙ - "НЕТ БЛОКИРОВКЕ НАЛОГОВЫХ НАКЛАДНЫХ И РУЧНОМУ РЕГУЛИРОВАНИЮ БИЗНЕСА"Следите за анонсами в нашей группе в ФБ: https://www.facebook.com/groups/1395272653890726/

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ива
31.07.17 22:30

Коллеги подскажите кто сталкивался какое ФИО начальника ставить чтобы заключить договор о признании електронных документов в ДФС ПЕЧЕРСКОГО р-на, поставили Нечипорук О.А., пришла квитанция что не верная фамилия, хотя в дфс ее сказаали.

Відповісти