Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


08.08.17
4078 5 Друкувати

Оновлено форми статзвітів по сільськогосподарській діяльності

Держстат оновив форми статзвітності, які подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, що провадять сільськогосподарську діяльність.

Затверджено форми статзвітів:

  • № 2-ферм (річна) «Звіт про витрати на виробництво продукції сільського господарства (робіт, послуг)», що вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2017 рік;
  • № 21-заг (місячна) «Звіт про реалізацію продукції сільського господарства», що вводиться в дію, починаючи зі звіту за січень 2018 року;
  • № 21-заг (річна) «Звіт про реалізацію продукції сільського господарства», що вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2018 рік;
  • № 29-сг (річна) «Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду», що вводиться в дію, починаючи зі звіту станом на 01 грудня 2017 року.

Накази Держстату від 12.07.2017 р. № 165,
від 17.07.2017 р. № 170,
від 21.07.2017 р. № 193

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Коментарі
  • 111
08.08.17 10:42

блин, опять запятую перенесут - і ЗМІНИ

Відповісти
  • Ирина
08.08.17 12:15

111, та лучше пусть "запятую переносят", чем полностью новая форма, жди потом от них разьяснений. Старые формы считаю очень хорошими и 100% применимыми к нашему предприятию. Ни количество реализованных голов, ни тем более, их вес от формы отчетности ну никак не изменится!

Відповісти
  • 111
08.08.17 15:14

Ирина, ну, может, для вашего предприятия удобоваримая форма. А мы выращиваем 2-3 культуры, соответственно столько же граф и заполнено, а распечатать надо 12 листов....Я понимаю, что унифицированная форма, но потом все 12 листов с прочерками надо отсканировать поставщикам, чтобы оформить продажу...

Відповісти
  • Лика
09.08.17 12:20

Я вообще не понимаю кому нужна наша стат отчетность, например 4 мтп каждый месяц, где указывается остатки ГСМ ? И таких примеров можно привести очень много. Для меня было очень интересно что исправить ошибку в стат отчетности можно в течении трех дней, после окончательного срока подачи. И все. А по налоговой можно в течении нескольких лет, сдавая уточняющий расчет. Сама столкнулась с такой ситуацией. Так там налоги и штрафы, а здесь стат отчетность...

Відповісти
  • Лика
09.08.17 12:24

Надо же хоть за что то платить им зарплату. Вот вам и новые формы, создавание видимости работы.

Відповісти