Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


04.10.17
5074 6 Друкувати

ВРУ прийняла судову реформу

Прийнято Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (базовий законопроект №6232).

Законодавчим актом викладено в новій редакції Господарський процесуальний кодекс, Цивільний процесуальний кодекс, Кодекс адміністративного судочинства України, Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із прийняттям Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України», доповнено зазначені акти відповідними прикінцевими та перехідними положеннями.

Внесення змін спрямоване на подолання процесуальних проблем, які перешкоджають ефективному судовому захисту в Україні, удосконалення принципів судочинства (змагальності, диспозитивності, пропорційності) та процесуальних механізмів (розгляд справ, запобігання зловживанню правами, впровадження «електронного суду» тощо).

Законопроект прийнято з урахуванням пропозиції Комітету з питань правової політики та правосуддя.

За матеріалами ВРУ
Теги:
Коментарі
  • Polly
04.10.17 10:03

Диктаторские законы, говорите...

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • данет
04.10.17 12:11

это судебная реформа закрепляющая беззаконие и невозможность рядовых граждан найти правду в суде.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • 4444
04.10.17 12:53

Це ж як треба ненавидіти українців та не боятися Бога, щоб так цинічно і брутально знущатися над народом. Завтра побачу, скільки під ВР збереться представників бізнесу в підтримку законопроекту 7115. Рабство нам і нашим діятм вже гарантовано. Диктаторські закони 11.01.14 поряд з судовою реформою виглядають як дитячий лєпєт.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • бурундук
04.10.17 14:28

4444, о каком Боге вы говорите?...Кто бояться?Вся страна-безропотная фабрика Рошен

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 1
  • Алла
04.10.17 14:46

бурундук, Ви щось пропонуєте?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Юра Г.
04.10.17 19:12

Алла, дядя Вернадский описал влияние сознания на процессы. Если одновременно многие подумают о одном и том же то мысль непременно материализуются. Я жду материализации.

Відповісти