Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.11.17
8305 18 Друкувати

​Мінфін пропонує удосконалити форму рішень щодо зупинення реєстрації податкових накладних

Мінфін удосконалює форму прийняття рішень комісією ДФС щодо зупинення реєстрації податкових накладних.

У чому суть?

Мінфін проаналізував судові рішення по позовах платників податків стосовно оскарження рішень Комісії ДФС про відмову у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. В більшості судових рішень зазначалося, що у рішеннях комісії ДФС були відсутні чіткі причини відмови. Зокрема, не було вказано, які документи не подані, які документи складені з порушенням законодавства, яких документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію або зупинення податкових накладних.

Що зроблено?

Для більшої ефективності та прозорості взаємодії ДФС та платників податків Мінфін розробив проект наказу щодо удосконалення форми рішення комісії ДФС, передбачивши зазначення у ньому детальних висновків щодо результатів розгляду документів платника податків та причини відмови у їх прийнятті.

Що це дає?

Підвищиться якість прийнятих рішень. Тобто платник отримуватиме вмотивовані висновки у разі відмови реєстрації податкових накладних.
Окрім того, це убезпечить платників податків від прийняття не вмотивованих рішень про відмову у реєстрації податкових накладних.

Ознайомитися з проектом наказу можна нижче.

Проект наказу Міністерства фінансів "Про внесення змін до Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації"

Зміни до Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації

Додаток

За матеріалами Мінфін
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
16.11.17 05:37

Працюють, з темряви до темряви безперестанно.

Відповісти
  • Паламея
16.11.17 08:30

Такое впечатление, что из дурдома сбежали пациенты и захватили власть... и теперь не знают что делать с этой властью..Ставят разные эксперементы, развлекаются как могут и пока не добьют Украину не успокоятся!

Відповісти
  • Wonder woman
16.11.17 09:19

Да даже если и изменят эту форму, все равно будут принимать "не мотивированные решения", потому что обжаловать весь этот бред можно только в суде, а в суд не каждый пойдет, тем более, у нас реформа судебная шикарная прошла и президент новых судей класснючих понабирал.

Відповісти
  • Машуня
16.11.17 09:57

Минфин - просто сборище чокнутых ПДВ-фетишистов. Скажені збоченці !

Відповісти
  • 7
17.11.17 21:05

Машуня, скоріше скажені покращувателі))

Відповісти
  • Таки да
16.11.17 10:05

Не усовершенствовать надо, а отменить эту херню нафик! И быстро.

Відповісти
  • Паламея
16.11.17 10:08

Таки да, дня можновладцев це не "херня", а отличный дополнительный заработок...

Відповісти
  • Таки да
16.11.17 11:08

Паламея, а можновладцев всех в Биробиджан! Со всеми буфетчиками, шоферами и лорами. И быстро.

Відповісти
  • 7
17.11.17 21:06

Таки да, т.е. в РФ?! )))

Відповісти
  • Мурка
16.11.17 10:15

Свежо предание, да верится с трудом

Відповісти
  • masha
16.11.17 12:23

а пока до них доперло, сколько нервов, денег потеряли предприятия. как эти долбодятлы надоели со своими заморочками. ПРИЗНАЙТЕ СИСТЕМА НЕ РАБОТАЕТ. Отмените , доработайте и тогда принимайте решение возобновить эту байду. У предприятия заблок. НН, потому что на входе не увидели товар, а мы его уже и продали, а продавец только зарег НН. это же до сих пор никак не учтено, и приобретение у неплательщиков и продажа старых ОС, да много чего не учтено. Так что еще экспериментов

Відповісти
  • Ирина
16.11.17 13:14

А налоговые по предоплате??? это вообще капец какой-то, я понимаю, что документов не много для подтверждения, но это все реально отвлекает от текущей работы

Відповісти
  • Галага
16.11.17 17:27

Система работает совершенно!! То есть совершенно все наши деньги отбирает в бюджет (карман).

Відповісти
  • Rieka
17.11.17 00:27

Интересно что они курят.Этот бред с нерегистрацией НН отпугивает клиентов.А иностранцы просто в шоке.И когда же это издевательство над нами закончится.Просто не хочется работать.Вот люди и уезжают работать куда угодно только не у себя на родине.ДОЖИЛИСЬ......

Відповісти
  • 111
17.11.17 07:36

Так главное идут в Европу 25 декабря у нас выходной и другие требования выполняем, а вот отмена НДС никак

Відповісти
  • Фу
17.11.17 08:22

Сколько возни вокруг налога , который в бюджет не приносит ничего, а только пополняет карманы бизнеса приближенных к власти.

Відповісти
  • Фу
17.11.17 08:22

Сколько возни вокруг налога , который в бюджет не приносит ничего, а только пополняет карманы бизнеса приближенных к власти.

Відповісти