Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.11.17
16775 5 Друкувати

У яких випадках малі підприємства можуть обирати, за якими формами звітувати

Мінфін роз’яснив, за якими формами звітувати госпсуб’єктам, які посеред року втратили ознаки малого підприємства та стали відповідати ознакам мікропідприємства.

За таких умов мінфінівці право вибору залишили за підприємством. Тобто подавати фінзітність за звітний період, у якому відбувся такий перехід, можна як за формами № 1-м та № 2-м, так і за формами № 1-мс та № 2-мс. А ось уже з наступного року таке мікропідприємство повинно подавати суто Спрощений фінзвіт суб'єкта малого підприємництва (ф. № 1-мс і ф. № 2-мс).

 Лист Мінфіну України «Щодо складання фінансової звітності суб'єктами малого підприємництва» від 12.06.2017 р. № 35210-07-10/15486

За матеріалами ВоБУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • леля
17.11.17 12:26

так дайте уж и определение малого- и микро- предприятия! пожалуйста!

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • леля
17.11.17 12:26

напомните хотя бы

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • я
17.11.17 13:47

до 10 чел и до 350 000 Е,считается микро.Но я сама всегда не могла до конца разобраться из за несоответствия в законах.Всегда сдаю 1,2м,тем более,что разница с мс не велика,претензий не было.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 2
  • Виолетта
20.11.17 18:19

я, а тут что? Тут хозкодес по старому пока, до 10чел и до 2 млн евро

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • економіст
21.11.17 12:01

Остання редакція Закону про бухгалтерський облік. Там є визначення всіх категорій: мікро, малі, середні та великі. В залежності від критеріїв: а)чисельності, б)валюти балансу, в)об`ємів реалізації стр.2000 форми 2 (потрібно щоб співпало як мінімум два критерії для визначення підприємства.

Відповісти