Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


14.12.17
10655 15 Друкувати

У платника ПДВ змінилась назва вулиці: що робити?

Оскільки в результаті перейменування назви вулиці, міста, селища, зміни поштового індексу тощо вносяться зміни у відомості про місцезнаходження юридичної особи та місце проживання фізичної особи – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), то це є підставою для здіснення перереєстрації платника ПДВ шляхом подання реєстраційної заяви за формою № 1–ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

Пунктом 45.2 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі - ПКУ) визначено, що податковою адресою юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) є місцезнаходження такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі.

Відповідно до п. 45.1 ПКУ податковою адресою платника податків  - фізичної особи визначається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

Згідно з п. 183.15 ПКУ та пунктів 4.1. і 4.2 розділу IV Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіна від 14.11.2014 р. № 1130 (далі – Положення № 1130), у разі зміни даних про місцезнаходження (місце проживання) платника ПДВ проводиться перереєстрація такого платника. Для цього платнику ПДВ необхідно подати додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ. У реєстраційній заяві платник ПДВ зазначає дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ згідно з розділом V «Податок на додану вартість» ПКУ.                                                                                          

 

За матеріалами ГУ ДФС у Житомирській області
Теги:
Коментарі
  • NN
14.12.17 01:01

Подскажите, может кто-то сталкивался. Если не подали своевременно заявление на перерегистрацию (при смене юр. адреса), какая ответственность, что делать, подавать с опозданием?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Y
14.12.17 07:42

NN, ответственность не предусмотрена, конечно подавайте. Можете позвонить на гарячую линию, Вам должны ответить аналогично. Ещё 1-ПДВ можно подавать в электронном виде.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Таня
14.12.17 09:49

А если еще не подавали изменения в Единый государственный реестре юридических лиц на изменение улицы? Ведь нужно сначала сделать Устав в новой редакции. 1-ПДВ подавать только после того, как внесем изменения? До сегодняшнего дня пишем старое название.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Елена1
14.12.17 10:11

Таня, Специально менять название улицы в Уставе в связи с переименованием, закон не требует. Вот если вы будете вносить какие-либо изменения в гос реестр по своему предприятию, то тогда нужно сделать новую редакцию Устава и все зарегистрировать. Т.к. гос регистратор уже не выдаст вам Вытяг со старым названием улицы.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Буржуй
14.12.17 10:43

Елена1, ничего подобного. Если физик или юрик зарегистрирован на домашем адресе то менять надо только тогда когда новое название появится в паспорте. Есле аренда то только когда в договоре и праве собственности арендадателя будут изменения. Не ищите себе лишней работы. Я не обязан бежать менять прописку после смены названия улицы.

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Таня
14.12.17 10:40

Елена1, спасибо большое.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Таня
14.12.17 10:42

Елена1, еще одно уточнение можно. Мне продолжать писать старое название города и улицы при подаче отчетности?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Буржуй
14.12.17 10:45

Таня, Вы пише то что у Вас в Выписке.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • старий бух
14.12.17 10:48

не собираюсь менять название улицы, хоть переименование произошло. Все доки оформляем с юр.адресом- по Уставу, на ковертах пишем в скобкахновый. Как представлю, что потянет за собой переоформление: госрегистратор, налоговая, банк, медок и последствия: отчеты, регистрация нн,сроки(((

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • SHADOW
14.12.17 10:56

старий бух, мне контрагенты тоже кричат город меняйте. я им отвечаю что на печати и в уставных значится так и идите лесом. вот когда государство выделит деньги на перерегистрацию, тогда и поменяю(может быть).

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Буржуй
14.12.17 11:31

SHADOW, госпошлина внести изменения в устав 480 грн плюс протокол нотариально и устав ( или переходи на модельный.) Знаю точно в Днепре у Фопа при регистрации пишут -Днепр-и улицу строго по паспорту. У ТОВ если стоит старый адрес то как хотят. А в РРО вообще строго по договору аренды. У меня 2 кассовых стоят в Караване один по адресу с.м.т. Юбилейное а другой с.м.т. Слобожанский. И ничего.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Галина_smil
14.12.17 11:42

Вибачте не по темі, чат працює чи не працює?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 2222222222
14.12.17 15:22

Галина_smil, добрий день, чат не працює, адмін писав, що технічна помилка

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Грудень
14.12.17 12:02

А якщо змінилася назва району в місті? Це ж не обов'язковий пункт в адресі? Зовсім не перейматися?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бурундук
14.12.17 16:50

Грудень, а где в адресе нужно писать район города??

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
13820 17
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд