Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.12.17
27996 23 Друкувати

Зміни до Податкового кодексу підписано та опубліковано

Президентом України підписано Закон від 07.12.2017 № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (законопроект №6776-д). Про це повідомила Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна

Закон опубліковано 30 грудня 2017 року в газеті "Голос України" № 246-247.

Прийнятим Законом передбачено, зокрема, тимчасове зупинення системи блокування податкових накладних, підвищення ставок екоподатку, рентної плати та акцизу на тютюнові вироби , а також ряд інших змін, з якими ми вас ознайомимо в наступних матеріалах. Стежте за оновленням новин. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анастасія
30.12.17 12:14

А что там с обещанным мораторием на проверки?

Відповісти
  • Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас
31.12.17 13:06

Анастасія, мораторий на проверки есть, а списка госорганов нет! )

Відповісти
  • loyaltone
02.01.18 22:29

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас,уже давно опубликовали списки))

Відповісти
  • Бесит налоговая
30.12.17 14:05

Відповісти
  • Ололошка
30.12.17 14:11

 

Відповісти
  • 111
30.12.17 16:05

че радоваться то? 2 месяца передышки и вжарят новым "перлом" теперь вопрос как будет дружить старая и новая еще не придуманная  формулы, и набирать ли штатную единицу (единицы) "бухгалтер по подаче док-в на разблокировку", т.к. совмещать бухгалтерию с этим идиотизмом просто нет времени. И очень мутный момент  "подают подтверждения по заблок.НН по законодательству действовавшему до принятия этого закона" : почему выделили дату с 01.12.2017 а не с 01.07.2017, это очередной "кидок"?  а как тогда подается с 01.07-30.11.17? никак?

Відповісти
  • Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас
31.12.17 12:38

111, не факт, что передышка будет целых 2 месяца, т.к. в законе формулировка "в течении 2х месяцев"! "а как тогда подается с 01.07-30.11.17? никак?" - подается в общем порядке.

Відповісти
  • Иван
01.01.18 21:38

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас, а какой общий порядок? Разве про него что-то теперь сказано? Общий порядок только по тем, что заблокированы в декабре.

Відповісти
  • Юра Г.
30.12.17 16:09

Відповісти
  • 111
30.12.17 16:27

... "Податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких у Єдиному реєстрі податкових накладних зупинено відповідно до пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу з 01.12.2017 року до набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році ” та по яких платником податку після 01.12.2017 року подані пояснення і копії документів відповідно до підпункту 201.16.2 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу реєструються у Єдиному реєстрі податкових накладених у порядку, що діяв до набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році” щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних. У разі, якщо протягом 5 робочих днів не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, реєстрація таких накладних здійснюється на наступний робочий день, за днем закінчення терміну розгляду пояснень і документів платника податку.


Відповісти
  • Вика
30.12.17 21:22

А как быть тем, чьи НН заблокированы в декабре? Последние 2а дня все НН заблочили.

Відповісти
  • Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас
31.12.17 12:29

Вика, к сожалению, в таком случае работают общие правила разблокировки!

Відповісти
  • Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас
31.12.17 12:41

возможно, для кого-то будет полезен анализ "разблокировочных" норм нового закона https://buhgalter911.com/uk/news/news-1034469.html

Відповісти
  • бух
31.12.17 14:46

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас,огромное спасибо, информация очень полезна. но у меня возникает вопрос по поводу нового срока регистрации РК - 15 дней от даты получения. и что, теперь эту дату подтверждать как-то надо? прикладывать сообщения о доставке? квитанций-то ведь нет.. интересно, зачем это было кому-то нужно.

Відповісти
  • Иван
01.01.18 21:41

бух, может скрин? В программе вроде видно когда зашел РК

Відповісти
  • Бух
02.01.18 07:52

А в деку какого периода поставщику теперь это включать?

Відповісти
  • Злой бух
02.01.18 09:14

А когда же Бухгалтер 911 новую редакцию предоставит со всеми изменениями,а то невозможно читать

Відповісти
  • Ирина
03.01.18 06:42

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас, а если 28.12.17 пришел отказ в регистрации - обжалование только в суд? или можно сначала в ДФС скаргу?

Відповісти
  • FNN
03.01.18 18:51

Кому-нибудь разблокировали НН 2.01.2018 . Четыре налоговые висят без изменения, уже 3 января, куда звонить, кому и как доказывать

Відповісти
  • Валентина
04.01.18 11:21

FNN, У меня документы на разблокировку поданы еще 22 декабря, все возможные сроки прошли и по старому порядку и по новому. Глухо, как в танке. В департамент ДФС пытаюсь дозвониться второй день- впечатление, что тупо поставили автоответчик- "всі працівники зайняті-зателефонуйте пізніше". Кроме всего прочего  еще и не принимают повідомлення на подачу документов на разблокировку. Кто-то хоть здесь что-то знает?     

Відповісти
  • Юлия
04.01.18 09:46

у меня без изменения, как висели в блоке октябрьские, так и висят

Відповісти
  • Оль
04.01.18 10:14

тоже все висит заблоченое.....ну ПОЧЕМУ, если система признана нерабочей нельзя взять и разблокировать ВСЕ?????????что такое 01,12???? можно подумать до 01,12 система работала идеально?????????????????

Відповісти
  • Юлия
04.01.18 17:37

Налоговый адвокат Андрей Тамошюнас, а что  с теми заблоченными налоговыми по которым не успели кинуть "Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК" их в квитан№1 непринято на центральном уровне согласно вступившего закона 7 грудня №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» Повідомлення не прийнято.
Как их подать на разблокировку???

Відповісти