Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.03.18
32697 40 Друкувати

Порядок подання таблиці даних платника ПДВ у разі зупинення реєстрації податкової накладної

Постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 117 затверджено Порядки з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Постанова набирає чинності через п’ятнадцять днів з дня її опублікування (опублікована в «Урядовому кур'єрі» 07.03.2018 р. № 46). Тобто дата набрання чинності Постанови КМУ № 117 - 22 березня 2018 року.

Платник податку має право подати до ДФС таблицю даних платника податку за встановленою формою згідно з додатком 3 до Постанови №117.

Таблиця даних платника податку подається платником ПДВ в електронній формі засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.

Відомості щодо засобів електронного зв'язку ДФС, якими може подаватися таблиця , розміщуватимуться на офіційному веб-сайті ДФС.

У таблиці даних платника податку зазначаються:

- види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);

- коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;

- коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.

Таблиця даних платника податку подається із поясненням, в якому зазначається діяльність, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку, яка розглядається комісіями регіонального рівня протягом п'яти робочих днів після дня її отримання.

Комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке протягом операційного дня стає доступним платнику податку в електронному кабінеті.

У рішенні про неврахування таблиці даних платника податку в обов'язковому порядку зазначається причина такого неврахування.

При цьому, Таблиця даних платника податку враховується ДФС в автоматичному режимі, якщо така таблиця подається:

- платниками ПДВ - сільськогосподарськими товаровиробниками, що внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації;

- платниками ПДВ, у яких значення показників D і P, розрахованих у порядку, встановленому пунктом 3 цього Порядку, мають такі розміри: D > 0,02, P < P м х 1,4 та обсяг постачання товарів/послуг у податкових накладних та/або розрахунках коригування, складених за останні 12 календарних місяців в Реєстрі, зазначених в таблиці даних платника податку, становить більше 25% загального обсягу операцій з постачання за останні 12 календарних місяців.

Якщо таблиця даних платника податку була врахована в автоматичному режимі на вищезазначених підставах, після прийняття комісією регіонального рівня рішення про неврахування цієї таблиці така таблиця в подальшому підлягає розгляду протягом п'яти робочих днів після дня її отримання.

Якщо таблиця даних платника податку врахована ДФС з 1 липня 2017 р., в подальшому реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі з операцій, зазначених у таблиці даних платника податку, не підлягає зупиненню.

Тобто, для платників, які вже подавали таблицю даних платника податку і яку ДФС було враховано з 01.07.2017, в подальшому реєстрація податкових накладних/ розрахунків коригування з операцій, зазначених у цій таблиці, не підлягає зупиненню.

За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юля
28.03.18 09:37

21.12.17 подала таблицу, приняли ее, но нн все равно блокировали. посмотрим, что будет на этот раз

Відповісти
  • Вита
28.03.18 09:56

А підскажіть, які документи прикріплювати до таблиці?

Відповісти
  • оксана
28.03.18 10:15

Вита, ну   тут же все  "пояснили" , чи здавать на перед чи тільки після блокування?, що прикріплювать до таблиці?, що робить с/г виробнику  з  більше чим 200 га землі  щоб автоматично приймалися ?  Залишились одні питання 

Відповісти
  • Вита
28.03.18 10:42

оксана, запитання: які документи прикріпляти до файлу таблці "в котором отмечается деятельность, с возможной ссылкой на налоговую и иную отчетность налогоплательщика", яка це звітніть, конкретно?

Відповісти
  • оксана
28.03.18 10:48

Вита, до грудня 17р для с/г це була декларація 4 групи, стат звітність про збір урожаю,про посівні площі    ,ітоді  було що повинна табличка прийнятися автоматом . що зараз робить незрозуміло.  я попиталась здать табличку - пише непринято 

Відповісти
  • Вита
28.03.18 11:31

оксана, дякую))

Відповісти
  • Юля
28.03.18 10:16

Подскажите, это та табл в которой можно указать остатки на складах которые были до 01,01,17?

Відповісти
  • Крист
28.03.18 10:56

а если никогда не блокировали НН, а сейчас объемы пошли большие, может перестраховаться и подать заранее таблицу с кодами. Подскажите пожалуйста.

Відповісти
  • оксана
28.03.18 11:42

Крист,   у мене також перевалило за 500тис  то вчора кинула табличку -то непринято 

Відповісти
  • Крист
28.03.18 11:49

оксана, через медок, и что вы прикрепляли в документе довільного формату , и писать туда что????? 

Відповісти
  • Марі
28.03.18 11:09

Крист,
Зараз теоретично можна. Практично - ще вчора сервер їх не приймав. Можливо сьогодні і налаштували (кабінет таки запустили). І реєстрація потихеньку пішла.

Відповісти
  • Крист
28.03.18 11:46

в ТАБЛИЦЕ. код придбання код постачання, Код поставки понятно, я вписываю код по которому собираюсь продать. А в каких случаях заполнять код придбання??? я на большую сумму покупаю у НЕ плательщика НДС товар , и продаю с НДС. Как мне перестраховаться для регистрации НН, ведь входного кода они не увидят. Заполнить таблицу с графой код постачання ?????

Відповісти
  • Марі
28.03.18 12:45

Крист,
Ну взагалі-то моніторяться Ваші вихідні ПН і УКД у них. Тож врахування таблички тільки з вихідними УКД має допомогти. Восени враховували...

Відповісти
  • Крист
28.03.18 13:04

Марі, Документ довільного формату,что они тут хотят видеть и что им нужно прикрепить. Что за ДОКУМЕНТА

Відповісти
  • Марі
28.03.18 15:26

Крист,
Відсканований у PDF форматі лист за підписом директора, у якому міститься короткий опис діяльності підприємства: основні види діяльності, наявність основних засобів власних чи орендованих, облікова чисельність працівників, наявність землі, виробничих потужностей, залишки товарів на складах (було станом на 01.01.17, зараз - не знаю), дохід за минулий рік (з балансу) і інша інформація, яка підтверджує реальність Вашого підприємства.
Так було у 2017 році.

Відповісти
  • Крист
29.03.18 10:00

Марі,спасибо

Відповісти
  • )))
28.03.18 12:18

такое впечатление, что сумасшедшие захватили компьютер и полностью автоматизировали свой навязчивый бред)))). Через пол года они закричат, что в бюджете опять нет денег на возмещение НДС.

Відповісти
  • грустьпечальтоска
28.03.18 12:51

кто-то сдал новую таблицу?

Відповісти
  • Юля
28.03.18 13:55

Я так понимаю эта талб для производителей, если код один и тот же в двух графах табл не примут, я покупаю оптом, продаю розницу мне она не поможет.

Відповісти
  • Марі
28.03.18 15:27

Юля,
У мене оптова торгівля. Таблицю враховано. Після врахування блоків не було. Щомісячні обсяги близько 1 000 000 грн.

Відповісти
  • Юля
28.03.18 15:43

Марі, как вы ее заполняли, у меня кодов 40шт, одни и тежи в двух графах? 

Відповісти
  • Марі
28.03.18 16:54

Юля,
У таблиці заповнюється у одному рядку КВЕД+Вхідний УКД або КВЕД+Вихідний УКД.
На форумі є тема "Блокування ПН/РК (частина 2)". Після прочитання перших 3-5 сторінок у ній переважна більшість питань відпадає.
 

Відповісти
  • Светлана
28.03.18 18:10

Марі, киньте ссылку на тему, о которой Вы пишете. Я ее не нашла:)))))

Відповісти
  • Марі
29.03.18 08:05

Светлана,
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst39579.aspx

Відповісти
  • Анастасия!
01.04.18 14:54

Марі, подскажите, пожалуйста, таблица подается  в ГФС центрального или регионального уровня?
просто по вашей ссылке информация описывается до принятия порядка 117!

Відповісти
  • Марі
02.04.18 08:28

Анастасия!,
Я вважаю, що на Вашу обласну ДФС, як і було до прийняття порядку 117. А зараз, коли остаточне рішення приймає саме вона - то і поготів. У вас же сума у одній ПН менше 30 млн.грн?

Відповісти
  • Анастасия!
02.04.18 12:30

Марі, да я хочу подать таблицу до блокировки НН!

Відповісти
  • грустьпечальтоска
28.03.18 14:03

откуда такая информация? В смысле если код один то не примут? Да у меня есть одинаковые коды на входе и входе, но еще и услуги есть, т.ч. я буду подавать. Меня больше вопрос с количеством строк волнует...

Відповісти
  • Юля
28.03.18 15:11

грустьпечальтоска, напишите если примут, по моей информации нет

Відповісти
  • грустьпечальтоска
28.03.18 17:17

Юля,ок

Відповісти
  • ГОЛОВА В ТУМАНІ
28.03.18 16:28

Коллеги, разъясните тому кто в танке.....ПЛИИИИЗ!!!!  Разработка и изготовление энного изделия в кол-ве 10 шт.,  Услуга, НО  ед. измерения - штуки. 
В ПН заполняем  кол.3.3  по ДКПП и кол.4 - шт. "ПОСЛУГА" не пишем.  Правильно или нет? ПЛИИИИЗ!

Відповісти
  • грустьпечальтоска
28.03.18 16:30

нет не правильно, у вас ОДНА услуга по разработке 10 шт изделия

Відповісти
  • ГОЛОВА В ТУМАНІ
28.03.18 16:57

грустьпечальтоска, Спасибо. Но, а как же "cлучае если стоимость yслуги определяется c применением eдиниц учета, кoторые отражаются в пeрвичных документах, pегистрах бухгалтерского учета, тo в гpафах 5.1 и 5.2 налоговой нaкладной указываются единицы измерения (условное обозначение и код) cогласно КСОЕИУ. B случае, eсли предоставляемая услуга нe имеет единицы учета, в гpафе 5.1 yказывается «послуга», a графа 5.2 нe заполняется" ?

Відповісти
  • ГОЛОВА В ТУМАНІ
28.03.18 17:00

ГОЛОВА В ТУМАНІ, и еще У разі якщо товар/послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, у графі 4 зазначається умовне позначення одиниці вимірювання таких товарів/послуг, що використовується для обліку та відображається у первинних документах

Відповісти
  • Утомленная солнцем
28.03.18 17:45

ГОЛОВА В ТУМАНІ, может поможет письмо ДФС от 18.05.2017 № 272/6/99-99-15-03-0315/ІПК  "....Щодо правильності заповнення граф 4 та 5 - "одиниця виміру товарів/послуг" податкової накладної повідомляємо, що відповідно до підпункту 3 пункту 16 Порядку N 1307 зазначені графи заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (далі - КСПОВО), чинного на дату складання податкової накладної:у графі 4 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у КСПОВО...... якщо товар/послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, у графі 4 зазначається умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, яке використовується для обліку та відображається у первинних документах"

Відповісти
  • грустьпечальтоска
28.03.18 17:15

слушайте, при услуге, я так и пишу послуга кол. 4, кол 5 пусто, кол.6 - 1. А то что вы цитируете, просто мрак))))

Відповісти
  • ГОЛОВА В ТУМАНЕ
28.03.18 17:36

грустьпечальтоска, еще раз спасибо. Но, "я так и пишу...." и "слушайте..." это не консультация или совет, это категоричность, а спрашиваю совета / консультации.

Відповісти
  • Утомленная солнцем
28.03.18 17:28

Кстати, у меня тоже всегда вопрос по этому поводу. В свое время рекомендовали не злоупотреблять "УСЛУГОЙ", если ту самую услугу можно измерить ед.измерения согласно справочника. Пример: покраска стены - это услуга, а выражается она в метрах. И то, что цитирует ГОЛОВА В ТУМАНЕ это письмо ДФС. И по этой теме немало споров. Увы!

Відповісти
  • Татиана
28.03.18 21:17

Я тоже  пишу   в кол. 4 : "послуга";       в кол. 5: пусто;     в кол. 6 : 1

Відповісти
  • Ольга
04.09.18 22:20

Подскажите пожалуйста, у нас новая фирма будем делать бетон, на входе код один на выходе другой. Таблицу не приняли. Как правильно подать таблицу и останавливаю не если до 500 тис?

Відповісти