Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.04.18
50033 26 Друкувати

Оновлено форму звітності з ПДВ

Наказом Мінфіну від 23.03.2018 року № 381 затверджено зміни до форми податкової декларації з податку на додану вартість та Порядок її заповнення. 

У новій редакції викладено Додатки 1, 5 та 9 до декларації з ПДВ. 

Змінами до Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ передбачено:

1. У таблиці 1 (ДС9) (додаток 9) зазначається обсяг податкових зобов’язань з податку на додану вартість з постачання товарів за результатами діяльності за операціями, визначеними пунктом 161.3 статті 161 Закону України „Про державну підтримку сільського господарства України”, розрахований за даними податкових накладних за відповідний звітний (податковий) період, зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних.”.

2.  Внесено зміни у додаток 5 (Д5). Розділ І додатку доповнено двома новими таблицями:

  • у разі формування суми податкових зобов’язань за звітний (податковий) період на підставі податкових накладних, не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних на дату подання декларації, відомості про такі податкові накладні зазначаються у таблиці 1.1;
  • відомості про суми ПДВ, вказані в податкових накладних, складених з 01 липня 2015 року та не зареєстрованих в ЄРПН на дату подання податкової декларації з ПДВ, включені до суми податкових зобов’язань за минулі звітні (податкові) періоди, зазначаються у таблиці 1.2, крім податкових накладних, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в ЄРПН, що зазначені у таблиці 1.1  (Д5) (додаток 5).

3. Також додаток 1 (Д1) доповнено двома новими таблицями:

  • у разі коригування податкових зобов’язань у зв’язку із збільшенням суми компенсації за звітний (податковий) період на підставі розрахунків коригування, складених у звітному (податковому) періоді та не зареєстрованих в ЄРПН на дату подання декларації, заповнюється таблиця 1.1;
  • відомості про коригування податкових зобов’язань у разі збільшення суми компенсації за минулі звітні (податкові) періоди на підставі розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 01 липня 2015 року та не зареєстрованих в ЄРПН, зазначаються у таблиці 1.2, крім розрахунків коригування, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в ЄРПН, що зазначені у таблиці 1.1 (Д1) (додаток 1).

При цьому передбачено, що відомості до таблиці 1.2 (Д1) (додаток 1) та таблиці 1.2 (Д5) (додаток 5) вносяться одноразово за звітний (податковий) період, за який вперше подається податкова декларація з ПДВ за новою формою. 

Цей наказ набере чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо заповнення оновленої звітності з ПДВ - звертайтеся до експертів Служби Порятунку Бухгалтера.

 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Нюша
26.04.18 16:04

Ну, вот, почалось.....(((((

Відповісти
  • ***
27.04.18 17:35

Даже маты закончились...
Надо что-то новое на  пидрахуев придумать.

Відповісти
  • Ольга
26.04.18 16:27

еще не опубликован?

Відповісти
  • vnkor
27.04.18 07:54

Ольга,
Опубликован:
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0451-18 

Відповісти
  • ппп
27.04.18 10:00

vnkor, а с чего Вы взяли что опубликован
по вашей ссылке
Документ z0451-18, не набрав чинності, поточна редакція — Прийняття від 23.03.2018
Публікації документаНе визначено...

Відповісти
  • vnkor
27.04.18 10:32

ппп, а с чего Вы взяли, что не опубликован. По моей ссылке документ z0451-18 опубликован на сайте Верховной Ради. А официальной публикации в печатных изданиях еще нет. Это точно. Поэтому документ еще и не набрав чинності. Публикация и официальная публикация - это разные вещи.

Відповісти
  • обалдевший бухгалтер
26.04.18 16:49

кручу-верчу запутать хочу

Відповісти
  • Нюша
26.04.18 17:37

Мало нам новшеств...держите еще(

Відповісти
  • Mariya A.
26.04.18 17:55

А почему не сделали в Додатках таблицы 2.1, где можно показать корректировку НК по незарегиным НН/РК?
Слабо, да? Слабо? А? Что, слабо?... 
Слабо-о-о-о-о......

Відповісти
  • Дутф
26.04.18 18:56

Идиоты. Сами с пустографками играются (я в налоговой видела трёхметровую, офигела), теперь и нас заставят - включил-не-включил, единоразово-многоразово, ещёкакось-запишинаполях.

Відповісти
  • Фу
27.04.18 08:02

Реформы

Відповісти
  • Аня
27.04.18 09:17

Фу, нет, реХформы

Відповісти
  • Wonder woman
27.04.18 08:24

Збс

Відповісти
  • мягкий знак
27.04.18 14:36

Wonder woman, хде?????

Відповісти
  • охох
27.04.18 08:42

"реформаторы" .

Відповісти
  • Эля
27.04.18 09:01

Маразм крепчал!

Відповісти
  • Х
27.04.18 10:31

Это для всех измения? По дод. Д1 ничего непонятно, если незарегистрирована корректировка, по дате регистрации ее включаем. Если не успели и есть возможность, то меняем дату на след. отчетный период. Что за бредятина с июля 2015 года все шерстить? Толково можно разъяснить? Вот например вчера отправили нн на регистрацию, из них штук сорок незарегистрированно, просто висят в статусе видправлено. Отправляли в 16-00. Сегодня опять кинули заново, ни ответа, ни привета.Последний рабочий день Когда этот бред закончится? Только сидеть и проверять регистрацию. А не зарегистрируются, штрафы, кому доказывать что десять раз кидал...

Відповісти
  • Марийка
27.04.18 10:45

Опять кровати переставляют, ЗАДОЛБАЛИ!

Відповісти
  • Lora
27.04.18 11:08

А якщо податкова накладна зі статусом "доставлено в ДФС"? Згідно ПКУ якщо протягом операційного дня не надійшла квитанція № 1, то податкова вважається зареєстрованою. А по факту - незареєстрована.
Включати її чи ні в таблицю 1.2?

Відповісти
  • Mariya A.
27.04.18 11:11

Lora, я давно уже не жду квит. №1. Смотрю в кабинете. Если есть, значит зарегистрирована.

Відповісти
  • Лето
27.04.18 11:13

Я не поняла, а нафига этот огород городить с додатком 5? Ну ведь же ж все НН и так они отслеживают вдоль и поперек. Не понятно

Відповісти
  • Mariya A.
27.04.18 11:16

Лето, может они с помощью этих таблиц хотят уйти от уточненок и всяких там "перевищень"? Включаешь все - и зарег. и не зарег. - в отчетный период и у них вроде как все пазлы сложатся???

Відповісти
  • Zefir
27.04.18 11:53

Mariya A., как бы ни так: они на уточненках бюджет наполняют, куда ж уйти от курицы с золотыми яйцами?

Відповісти
  • Юра Г.
27.04.18 12:08

Жду публикации 19, и в свете что 2 квитанция - не гарантия принятия отчета . Всем кто 20 не сдаст по новой форме на штраф.

Відповісти
  • МС
28.04.18 08:41

А разве, даже если до конца апреля опубликуют этот приказ, сдавать по новой форме нужно будет не С ПЕРИОДА ЗА МАЙ? (т.е. в июне за май)?  

Відповісти