Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.05.18
17204 19 Друкувати

Оновлено порядок формування плану-графіка планових перевірок ДФС

«Вісник. Офіційно про податки»

У Мін’юсті України 18.04.2018 р. за № 465/31917 зареєстровано наказ Мінфіну України, яким внесено зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого власним наказом від 02.06.2015 р. № 524, виклавши його в новій редакції.

Зокрема, передбачено, що річний план-графік для документальних планових перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства України, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, складається відповідно до вимог ст. 77 Податкового кодексу.

План-графік документальних планових перевірок щодо дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, у тому числі своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів, складається з квартальних планів-графіків відповідно до вимог ст. 346 Митного кодексу.

План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому проводимуться такі документальні планові перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюється у разі його коригування.

Також порядком визначено:

структуру плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків;

порядок відбору до плану-графіка платників податків — юридичних осіб, фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів; платників податків — фізичних осіб; платників податків — юридичних осіб щодо правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Наказ набирає чинності з дня його опублікування.

(Наказ Мінфіну України від 26.03.2018 р. № 386)

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
23.05.18 06:01

С чего они взяли что сервисная фикальная служба контролирующий орган. В Конституции совсем противоположное написано - Народ-Власть.

Відповісти
  • Светлик
23.05.18 10:14

Шурик,  картина маслом- швондер и ко  вламываются в кабинеты... и поливают "слуг" народа  зеленкой...перед  расстрелом.
Я-за!  чиновникам- ревизоров  по их  уровню  развития!

Відповісти
  • Студент
23.05.18 07:30

" Обновление годового плана-графика осуществляется в случае его корректировки."   А как часто?

Відповісти
  • МС
23.05.18 23:25

Студент, то же самое хотела процитировать - тогда какой же это план? Плану обычно следуют, а не корректируют его

Відповісти
  • ТАНЯ
23.05.18 17:00

Студент,Как надо . Сам себе режиссер.

Відповісти
  • иришка
23.05.18 07:55

Студент,как показывает практика-ежемесячно ((((

Відповісти
  • бух
23.05.18 08:42

а судя по этим критериям туда попадет любая компания. Вот просто любая, которая хоть как-то пытается барахтаться в этом всем.

Відповісти
  • НН
23.05.18 08:46

вот и придумали как яко-бы узаконить ежемесячное изменение графика проверок

Відповісти
  • Одесситка
23.05.18 11:26

НН, конечно надо узаконить. А то есть такие ушлые , как мы, которые подали в суд за перенос проверки!

Відповісти
  • ***
23.05.18 09:45

А прокладки для месячных обн продаваться будут?

Відповісти
  • ***
23.05.18 09:28

Бесконечный сериал Санта Барбара...Даже не сомневаюсь, что в мае-июне будет опять обн график или очередное покращення приказа Минфина по составлению графика.

Відповісти
  • Mariya A.
23.05.18 09:35

Ничё-ничё, скоро втянемся, привыкнем и... обновления станут платными :)

Відповісти
  • ОК
23.05.18 10:54

Опять очередная страшилка - чтоб не расслаблялись!!!!

Відповісти
  • Виктория
23.05.18 10:58

Эти д.... будут каждый месяц план-график составлять? Создают видимость работы за наши деньги.

Відповісти
  • Жожоба
23.05.18 11:25

Виктория,но среднию ЗП 9000,00 грн им же надо отрабатывать

Відповісти
  • татьяна
23.05.18 11:07

очень жаль,что проверять будут нас ... а  не их!

Відповісти
  • Wonder woman
23.05.18 13:02

Там Иво Бобул в президенты собрался... Заживем, народ) Обновления плана-графика будут загружаться только после прослушивания песен президента)

Відповісти