Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.07.18
2893 11 Друкувати

Глава Уряду ініціює масштабні перевірки лісгоспів на предмет контрабанди лісу

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, звернувся до Генеральної прокуратури із вимогою перевірки фактів такої контрабанди, а також звернувся до партнерів з Євросоюзу з проханням надати інформацію про продукцію ліспрому, яка перетинає державний кордон. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду.

«У нас є різні види контрабанди. Один з них – контрабанда лісу. Маємо звіти міжнародних організацій. Факти жахливі, - сказав Володимир Гройсман. - Я підписав звернення до Генеральної прокуратури з наявною інформацією про правопорушення і сьогодні пропоную прийняти рішення Уряду, аби Державна аудитслужба, ДФС, Національна поліція, Держгеокадастр почали ретельні перевірки всіх лісгоспів країни з даними про накладні, хто підписував, хто відвантажував, хто оформлював, де проходила продукція».

Глава Уряду наголосив, що всі, хто має відношення до незаконних вирубок, до незаконного вивезення та ввезення лісу, понесуть відповідальність.

«Ми зупиняємо нелегальний потік товарів. Наша робота дає свої перші паростки. Я буду і далі викривати всі тіньові схеми, які є. І буду боротися з тим, аби таких схем не було. Боротьба буде результативною, - сказав Володимир Гройсман. – Я не буду закривати очі на жодну схему, яка робить Україну біднішою. Прошу всіх правоохоронців - давайте об’єднаємося і вдаримо по всіх цих схемах. Давайте покажемо людям результат цієї боротьби».

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • SHADOW
19.07.18 09:31

видимо не поделились, как же так, мимо его утекают деньжата.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
19.07.18 18:39

https://www.youtube.com/watch?v=BirWu1PrSDc Булгаков. "Мастер и Маргарита" – сцена разоблачения что-то сильно напоминает...

Відповісти
  • SHADOW
19.07.18 09:33

«...Я буду и дальше разоблачать все теневые схемы, которые есть. И буду бороться с тем, чтобы таких схем не было. ...»
не можешь остановить, надо возглавить

Відповісти
  • ***
19.07.18 10:43

А они и возглавляют,они таким проверками стоимость своих трудов поднимут-аппетит поднялся.

Відповісти
  • тала
19.07.18 10:57

Все, что нужно уже вывезли. Теперь и с контрабандой можно побороться.

Відповісти
  • Ксюша
19.07.18 11:22

 Прошу всех правоохранителей - давайте объединимся и ударим по всем этим схемам. Давайте покажем людям результат этой борьбы».

Я так понимаю сейчас  все правоохранители заживут еще лучше.

Відповісти
  • лена
19.07.18 12:35

Івано-Франківська обл. с. Бистриця (Буковель не там) Після 22-00 год вечора лісовози їздять (я російськомовна, тож вибачте за мову) "сплошной поток" а хто колись їздив на Крим, то має памятати поворот перед Кирилівкою. Стояли годинами, щоби потрапитити в  поворот

Відповісти
  • ТАНЯ
19.07.18 16:21

лена,Получается пока наши депутаты рвали тельняшку заботясь об Украине, блокируя закон о экспорте леса -кругляка, а лес уже тю-тю. Как всегда все ушло в свисток. И когда этот цирк закончится Сколько еще нас будут держать за лохов?

Відповісти
  • ***
19.07.18 12:51

Это как с янтарём. Одни по пояс в воде добывают,  а сотрудники МВД наблюдают. Потом  показательная  единичная конфискация типа в пользу государства. Леса и почву изорудовали на сотни лет.
Бла. бла . бла и ничего не меняется.

Відповісти
  • Инесса
19.07.18 13:32

Ну,да! Контрабанду янтаря уже успешно побороли,пора лес "спасать".

Відповісти
  • Нина1
19.07.18 16:39

А то они не знали что творится с кругляком или никогда не видели лысых карпатских гор. Или не видели-не слышали как по ТВ журналисты и наши общественники уже давно об этом трубят. Сами возглавили этот промысел и денежные потоки. И фиг бы начали бороться с контрабандой, если бы международные организации не ткнули бы под нос свои отчеты. И кстати, эти отчеты сделаны на цифрах своих таможен сколько леса ввезено в Европу. Тошнит уже от игры наших актеров-государственников на публику. Фу! Брезгливо!

Відповісти