Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.07.18
16331 21 Друкувати

Нові терміни подання ліквідаційної звітності з ЄСВ фізичними особами - підприємцями

З 1 серпня 2018 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 року №511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», яким внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Оновленим Порядком передбачено, що у разі припинення підприємницької діяльності фізичними особами - підприємцями, такі особи зобов’язані подати самі за себе Звіт із зазначенням типу форми "ліквідаційна", де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Ліквідаційну звітність необхідно надати до ДФС протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буржуй
24.07.18 08:17

И кому это надо? Они и так все видят в годовом отчете и в  єдр. А если я 2 раза за год закрываюсь? Еще дважды бегать?  И допустим закрываюсь 10 декабря, до 10 января я должен подать ликвидационный, причем оплатить могу до 20-го( интересно, примут ли если не будет оплаты), и при этом мне нужно подать еще  до 10 февраля и годовую , т.к. должен отчитаться за полный месяц декабря. Упростители , блин! 

Відповісти
  • Марина
24.07.18 09:04

Буржуй,оплачивать обязательно  до сдачи ликвидационного отчета и это касается не только есв, а зачем сдавать еще и годовой,вы сдаете один раз ликвидационный

Відповісти
  • Буржуй
24.07.18 09:53

Марина, если я закрылся 5 июля то платить мне до 20 авуста. Отчет надо подать до 5 августа. И никакая сила в мире не заставит меня платить раньше, а налоговая обязана принять отчет без оплаты.

Відповісти
  • Буржуй
24.07.18 09:46

Марина, а где написано, что подав ликвидационную , Вы освобождаетесь от сдачи годовой. ? Ткните мне пальцем в строки. Тем более если закрылись в декабре, вы плательщик за полный месяц.

Відповісти
  • НН
24.07.18 08:57

а если подали обычную а не ликвидационную?

Відповісти
  • Nэнси
24.07.18 09:03

Админы можно на примерах рассказать,а то просто "набор " слов.

Відповісти
  • Інна
24.07.18 10:51

Колеги, хтось подавав ліквідаційну ЄСВ через інтернет? Вона підтягується без проблем?  Ніби є така можливість, але чомусь боюсь так робити, а в податкову йти і подавати через віконечко на флешці теж немає бажання 

Відповісти
  • грустьпечальтоска
24.07.18 16:26

Інна,ЕСВ без проблем.

Відповісти
  • бух-бух
24.07.18 13:30

Інна, отправьте почтой с описью вложения

Відповісти
  • Лариса
24.07.18 11:22

Інна, всегда подаю в електронном виде, сначала заплатить налог , потом сдать ликвидационный

Відповісти
  • Аля-ля
24.07.18 11:07

Інна, я ліквідаційну подавала у 2017 році через МЕ-док,в наступний день після реєстрації припинення у реєстратора. Звіт підтягнувся без проблем. Причому річний вже не подавала.

Відповісти
  • Буржуй
24.07.18 12:54

Аля-ля, в момент и день получения от регистратора данных о прекращении фоп налоговики отключают электроннку. Как вам удалось на следующий день подать-не представляю.

Відповісти
  • Інна
24.07.18 11:43

Аля-ля, дякую дуже за відповіді. Бо мені тут в місцевій податковій разказують (Вінницька область), що ліквідаційний тільки приносити вручну, бо електронкою  не підтягується

Відповісти
  • Буржуй
24.07.18 12:55

Інна, налоговики сказали правду.

Відповісти
  • Аля-ля
24.07.18 11:10

Колеги, хто знає? Чи може податкова застосовувати штрафи за невчасну сплату ЄСВ, якщо підприємець закрився у 2017, а невчасна сплата була у 2014?

Відповісти
  • Інна
24.07.18 11:44

Аля-ля, можуть, там немає строку давності. При перевірці якщо знайдуть, то можуть -  штраф і пеня за дні просрочки. Адмінки скоріш за все тільки не зможуть нарахувати

Відповісти
  • Лариса
24.07.18 11:24

Аля-ля, Если будет проведенна проверка, при закрытии, то могут начислить

Відповісти
  • Ірина
24.07.18 21:36

А хіба раніше було не так

Відповісти
  • ок
25.07.18 07:57

Ірина, раньше, если закрылся в течение года, есв подавали по общим срокам до 9 февраля следующего года.Дека майнова последний год или два стала 30 дней после закрытия. Теперь и отчет по ЕСВ с таким же сроком 

Відповісти
  • Ірина
25.07.18 19:22

ок, Дякую! Але в "нас" я звітувала по ЄСВ на протязі 30 днів.

Відповісти
  • ок
25.07.18 23:38

Ірина, это было Ваше право, требовать налоговая не имела права, хотя таки да, от знакомых слышала, что некоторые требовали сразу отчетность. Но все таки права штрафовать у них не было, т.к. не было законом установленного срока 30 дней, а теперь есть. 

Відповісти