Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.08.18
6708 7 Друкувати

Чи можна використовувати бланки касових документів із скороченим визначенням терміну "ЄДРПОУ"?

Реквізити касових документів, визначених у додатках 1-6 до Положення, мають незначні технічні відмінності від затверджених Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637 (далі – Положення № 637), яке втратило чинність.

Зокрема, у Положенні надано повне розшифрування терміну "Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України", який у Положенні № 637 було наведено у скороченому вигляді – "ЄДРПОУ".

При цьому внесеними змінами до Положення, відповідно до постанови Правління НБУ від 24.05.2018 р. № 54 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України", передбачено, що суб’єкти господарювання до 30.06.2018 р. (включно) могли використовувати в своїй діяльності форми відомості на виплату грошей, прибуткового касового ордера, видаткового касового ордера, журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, касової книги, книги обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки та акта про результати інвентаризації наявних коштів, установлені Положенням № 637.

За матеріалами НБУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Оксаначка
22.08.18 10:07

Так не понятно, можно или нельзя?

Відповісти
  • ***
22.08.18 10:24

В случае отсутствия наличия новых бланков  можно ,  если условие будет соблюдаться, кроме других случаев, за исключением всего .
-Дорогая, будешь пить кофе?-Да нет наверное.

Відповісти
  • Наталья
22.08.18 10:54

Лишний раз убеждаюсь в  том, что никогда ничего в государстве не изменится, пока для власти важнее не конфетка, а фантик. В чем суть изменений кассовых бланков? Показать, что в НБУ половина сотрудников ничем не занята, только и способны как в том анекдоте цифру написать буквами. Не важна суть операции, важен бланк.
 И КОНЕЧНО ЖЕ ШТРАФЫ ШТРАФЫ ШТРАФЫ...

Відповісти
  • zoro
22.08.18 12:24

Наталья,похоже,, они даже не знают, что конфетка заворачивается в фантик - "гениальное" добавление номера записи, которое всегда равно 1

Відповісти
  • ***
22.08.18 11:48

Попробуй теперь поганым веником вымести это с Банковой.Они  даже не сомневаются в своём уме и гениальности.
И , главное, они прекрасные исполнители  желаний и деяний панамских патриотов.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
22.08.18 14:19

Прикольно НБУ разъясняетВначале НБУ намудачил и придумал какой-то непонятный "Единый государственный реестр предприятий и организаций Украины" – где такой реестр? Его нет! Может и был когда-то, лет 10 назад. Но Положение ведь "свеженькое", а они просто забыли об этом. Есть "Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" Я задавал вопрос в НБУ: "чи можна використовувати затверджені форми додатків з помилками або можна виправити самостійно ці помилки, або чекати затвердження нових змін?" Как я и предполагал, нацбанк не ответил :) 

Відповісти
  • *
30.03.19 21:33

Криша їде не спіша (с)
Коли буде сутність над формою? Коли перестануть * бухгалтерів через внутрішню документацію? Яке їхнє діло, як я бухоблік, касу, авансові, якщо я дотримуюся всіх реквізитів і операцію можливо ідентифікувати? Коли цей абсурд з хрестиками, нуликами, п/п, єдрпоу вже закінчиться? Де лібералізація? Коли цей бухсовок вже здохне і бухгалтер займеться власне обліком, а не * на "типові" форми?

Відповісти