Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.09.18
13184 13 Друкувати

День виплати зарплати припав на вихідний: чи змінюють надалі строки виплати

Лист Мінсоцполітики від 23.07.2018 р. № 1305/0/101-18/28.

Зарплату виплачують не рідше ніж двічі на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, і не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який її виплачують. Тож підприємство може виплачувати зарплату і тричі на місяць.

Першою половиною місяця вважають 15 календарних днів із 1-го по 15-те число. Друга половина — із 16-го по 30-те (31-ше) число. Тобто зарплату за першу половину місяця виплачують не пізніше ніж із 16-го по 22-ге число, а за другу половину — з 1-го по 7-ме число наступного місяця. Конкретні терміни виплати заробітної плати встановлюють у колдоговорі або іншому нормативному акті роботодавця. Якщо день виплати зарплати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітну плату виплачують напередодні. Наступну виплату проводять у визначені дні.

За матеріалами Головбух

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СержК
10.09.18 08:27

могут и трижды... а давайте - десять раз в месяц... банки просто очпуеют...

Відповісти
  • бух555
10.09.18 08:51

СержК, и бухгалтер вместе с ними...

Відповісти
  • Оксаночка
10.09.18 09:28

А где написано, что первой половиной месяца считается 15 календарных дней?

Відповісти
  • Оксана
10.09.18 15:45

Оксаночка, https://www.profiwins.com.ua/letters-and-orders/ministry-of-labor-and-social-policy/1509-912.html

Відповісти
  • оа
10.09.18 11:40

Оксаночка, а у Вас какой вариант?

Відповісти
  • Катюша
10.09.18 16:43

оа, если 31 день / 2 = 15,5 по правилам округления 16 дней, а письмо это не документ.

Відповісти
  • бух
10.09.18 09:29

а ответ на вопрос какой? переносят или не переносят? фразу "Следующую выплату проводят в определенные дни" не понимаю.

Відповісти
  • Мурзик
10.09.18 10:21

бух, "Если день выплаты зарплаты совпадает с выходным, праздничным или нерабочим днем, заработная плата выплачивается накануне."

Відповісти
  • Оксаночка
10.09.18 09:36

бух, я так поняла, если не больше 16 дней между выплатами, то не переносят.
А вообще бред с этими днями, такие ограничения, прям конец света, если 17 дней будет.....

Відповісти
  • Бух2
10.09.18 11:04

Оксаночка, "Наступну виплату проводять у визначені =Колдоговором чи наказом= дні." В такому випадку перевищення 16дн. на день чи 2 не буде вважатися перевищенням.

Відповісти
  • Михаил
10.09.18 09:51

При цьому наступна виплата заробітної плати буде проводитись у дні, визначені колективним договором або іншим нормативним актом підприємства.
письмо не о чемя считаю, что сроки не переносятся, поскольку это спецнорма в КЗоТе
т.е. дальше платите по указанным срокам в документах

Відповісти
  • Бух2
10.09.18 11:06

Треба давно скорегувати ці драконовські норми і розписати усі нюанси.

Відповісти