Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


28.09.18
18142 14 Друкувати

Фонд соціального страхування планує скасувати звітність за формою Ф4-ФСС з ТВП

27 вересня за участі представників виконавчої дирекції Фонду соцстраху, керівників та спеціалістів управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві відбулася селекторна нарада.

Під час заходу було розглянуто питання щодо набуття чинності з 01.10.2018 р. Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ та реалізації його положень.

За словами в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова, готується на розгляд правління Фонду проект постанови про відміну з 01.01.2019 р. звіту страхувальників за формою Ф4-ФСС з ТВП.

За матеріалами Фонд соціального страхування
Рубрика:
Коментарі
  • c-т
28.09.18 12:35

Я согласна,что отчет надо отменить.Если подается уведомление о выплатах,зачем дублировать информацию. 

Відповісти
  • ^^^
28.09.18 13:00

Ну и правильно, кому он нужен, если ФСС и так все контролирует.

Відповісти
  • 777
28.09.18 13:15

УРА!УРА!УРА!

Відповісти
  • Сергей
28.09.18 13:31

Наконец-то логика превалирует над бюрократией.

Відповісти
  • Rina
28.09.18 14:14

Что-то последнее время отменяют на 2 копейки, а вводят на 100 грн.

Відповісти
  • 911
28.09.18 15:03

з обіду соцстрах всіх із старими зайвками посилає .... "мол простите нам глубоко аср@ть что на дворе 28 число заявки уже не принемаем, а как и когда будем принемать новые не знаем"

Відповісти
  • СОЦСТРАХ
28.09.18 15:30

911,Не пишіть аби що, так, після обіду заявки не приймаємо, бо закрили програму, немає до неї доступу, а з 8,00 в понеділок 01.10.2018заявки будуть прийматись за новими бланками

Відповісти
  • огосан маріно
28.09.18 17:42

СОЦСТРАХ,ви вже до того там охренелі, що мало того що бухгалтера вам все готове на флешці носять щоб ви набираючи ту заявку випадково нігтик не пошкодили, мало того що платіжки вам таскають щоб ви не утруждались перевіряти Сплату ЄСВ, то ви вже перейшли на графік "ХАЧУ РАБОТАЮ-ХАЧУ НЕ РАБОТАЮ"

Відповісти
  • ого
28.09.18 17:37

СОЦСТРАХ,"закрили программа" а ну тоді все зрозуміло - можна я до вас в понеділок прийду скажу що в мене принтер зломався і ви в мене приймете заявку "со слов"?

Відповісти
  • ганьба
28.09.18 17:14

СОЦСТРАХ,да там одна скотобаза сидит,- говорю дайте писменый отказ,        - ну я ж вам говорю  программа не працюэ     -дак внесете когда запрацюэ - когда там же первое число -Дебилы бля

Відповісти
  • я не пишу аби що на дворі 28 вересня робочий час до вас люди приносять ПАПЕ911911
28.09.18 17:10

СОЦСТРАХ, я не пишу аби що на дворі 28.09 - робочий час вам люди приносять ПАПЕРОІ (не електронні) заяви-розрахунки ви маєте їх прийняти і 10 днів розглядати на помилки вносити в программу чи ще кудаи - і це не я придумав так написано у ВАШОПУ гребаному  порядку (буде час перечитайте) - все інше чи працює у вас компютер/программа/мізки нікого не цікавить від слова "зовсім" - робіть СВОЮ РОБОТУ..... алеж ви соцстрах вам тупо пох.... дарма що бухгалтер друкував заявки, підписував їх мерся через місто палив бензин, вам же пох... ви закрилися і пішли вони всі ..... ми ж соцстрах

Відповісти
  • хм
28.09.18 16:14

СОЦСТРАХ,а яке нам діло до вашої програми? ми в соцстрах носимо (носили точніше) заявки в паперовому вигляді, на них ставились відмітки про прийняття, а не про введення в програму. І коли ви там їх вводите нам абсолютно всеодно - хоч відразу при нас, хоч в неділю під церковний дзвін. Ні в одному законі не прописано, що коли не працює програма, то заявки не  приймаються!

Відповісти
  • Ева
28.09.18 16:22

Коллеги, не забывайте, что с 01 октября необходимо подавать Уведомление о выплаченном пособии работнику в течение 30 кал. дней со дня такой выплаты. Я думаю, что в связи с этим и отменяют отчет.

Відповісти
  • ННД
28.09.18 17:02

З 27.07.18 новий бланк протокола. Можливо хтось заповнював розділ "на поховання"- в табл. П.І.Б., № страх. свід. Кого вписувати? Померлу людину, чи того, хто отримує допомогу?
Ніякого роз"яснення.

Відповісти