Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.10.18
9244 14 Друкувати

Бюджет-2019: підвищення мінімальної зарплати ще обговорюється

Кабінет міністрів заклав в проект бюджету мінімальну заробітну плату на рівні 4173 грн, але це питання продовжує обговорюватися, повідомляє Укрінформ.

Про це під час «Години запитань до уряду» сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У проекті бюджету на 2019 рік ми зберегли пріоритети фінансування на соцзахист, освіту, охорону здоров'я, культуру та інше. Зростання соціального захисту передбачений на 14,8 млрд. грн. до 301,8 млрд. грн. Мінімальна заробітна плата становитиме 4173 грн. І це питання ще обговорюється ", - сказав Кубів.

Він додав, що уряд також почав процес монетизації субсидій.

Як відомо, в 2017 році мінімальна зарплата була підвищена відразу в два рази: з 1600 до 3200 грн. З початку 2018 року вона зросла ще на 16% і зараз становить 3723 грн.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • злой бух
08.10.18 11:09

а нельзя было округлить минималку до 4180 или 4200 ? Почему именно на 3 заканчивается?

Відповісти
  • Я так думаю
08.10.18 16:48

злой бух, можуть зробити 4174 грн.

Відповісти
  • ***
08.10.18 11:54

Минималку привязали к курсу доллара США.

Відповісти
  • Андрій
08.10.18 11:25

злой бух, Добре, що хоч без копійок

Відповісти
  • Алла
08.10.18 11:21

Магия цифр?

Відповісти
  • **
08.10.18 12:16

Такая цифра , чтобы все думали, что они её долго и тщательно рассчитывали. )))

Відповісти
  • Шурик
08.10.18 13:56

И кто там с кем обсуждает, Порошенко с Петей. Без єтой инфляции они свой бюджет не соберут.

Відповісти
  • tata
08.10.18 14:56

Сумма такая, чтоб удобно было первое полугодие каждые два месяца увеличивать на 1 грн ЗП, чтоб индексацию не считать.

Відповісти
  • Ольга
08.10.18 15:59

4173 = 4+1+7+3=15=1+5=6
3723=3+7+2+3=15=1+5=6
Як Вам таке?)))

Відповісти
  • Я так думаю
08.10.18 16:51

Ольга, наступне тоді буде: 4830=4+8+3+0=15=1+5=6

Відповісти
  • Лілія
10.10.18 09:22

Я так думаю, на 2020 планується 4425=4+4+2+5=15=1+5=6

Відповісти
  • ***
09.10.18 12:36

Так значит нас за "шестёрок"  держат? Таких случайностей не бывает.

Відповісти
  • бабця
09.10.18 10:10

Все вірно, привязують до євро, бо якщо з/пл менше 40 євро робітник нічого не платить, зовсім. Ні податків, ні комуналки. То жо бо Європа, а ми де хіба не там? І хіба наші вище сдячі зможуть коли небудь зрозуміти, як при таких доходах і цінах люди ще досі жевріють. 

Відповісти
  • ***
09.10.18 12:39

Зато к нам нелегалы не лезут! Брезгуют!За такие деньги и негры уже давно  не работают.

Відповісти