Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.10.18
17485 13 Друкувати

Який подарунок краще подарувати бухгалтеру?

Сьогодні майже кожен бухгалтерський журнал поспішає порадувати своїх читачів подарунком - дорогим або не дуже, корисним або марним.

Часто буває так, що подарованій речі Ви не завжди можете знайти застосування, а душа бажає зовсім інший презент. Адже кому, як не Вам знати, що насправді потрібно і чого найбільше хочеться.

Тому ми даруємо нашим читачам не «кота в мішку», а кругленьку суму, яку Ви зможете витратити на те, про що давно мріяли!

Вже цілий місяць українські бухгалтери отримують гроші в подарунок! Ми із задоволенням вручаємо грошові сертифікати і отримуємо вдячні відгуки! Отримані сертифікати обмінюють на корисну побутову техніку або новенькі гаджети.

Поспішайте і Ви отримаєте в подарунок кругленьку суму!

Просто оформлюйте передплату на будь-який з журналів «Податки та бухгалтерський облік», «Бухгалтер 911» або «Бухгалтерський тиждень» на 2019 рік у комплекті «Алло, Бухгалтер!»

На що витратите?

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Укр
15.10.18 22:24

Подаруйте СПРАВЖНЮ українську владу.

Відповісти
  • Шурик
17.10.18 14:38

Укр,
"українську владу", а что это ?

Відповісти
  • Вячеслав
16.10.18 09:39

Укр,, например? Фамилия есть?

Відповісти
  • Андрій
16.10.18 10:41

Вячеслав, Артем Семеніхін, мер міста Конотоп

Відповісти
  • Светлана Викторовна
16.10.18 10:40

+ мультиварку!

Відповісти
  • Марийка
16.10.18 13:16

стабильное законодательство

Відповісти
  • Светлана
17.10.18 11:45

Отпуск без интернета, компьютера и на 2 недели!!

Відповісти
  • !!!
18.10.18 10:13

Минутка юмора)
- берешь отпуск
- удаляешь все соц.аккаунты и почты
- покупаешь новую симку
- уезжаешь в другую страну
- садишься на незнакомый автобус
- уезжаешь на дикий пляж
- темной ночью на пляже к тебе волной прибивает бутылку с письмом
- Марія Іванівна, це статистика. А чого це ви півроку назад продали товар нижче ціни придбання? Відповідь потрібна зараз...бо п"ятниця...16:45...а нам потрібно відзвітувати в область...

Відповісти
  • МОРЕ
17.10.18 14:32

РЕАЛЬНОЕ А НЕ ВИРТУАЛЬНОЕ "СПРОЩЕННЯ ВЕДЕНЯ БІЗНЕСУ"

Відповісти
  • Шурик
17.10.18 14:36

Государство для людей, а не против какое есть. - лучший подарок всем а не только бухгалтерам.

Відповісти
  • елена
17.10.18 14:50

Роман ● 18 вересня 2018 р. Мне пришло смс с кодом на бонусные 3000 грн.Если я куплю этот телефон с кодом,сколько он будет стоить?Експерт Вита ● 18 вересня 2018 р.Роман, данными бонусными гривнами Вы можете оплатить только до 30% от стоимости бытовой техники. С перечнем товаров участвующих в акции есть возможность ознакомиться перейдя по ссылке... Читати далі
https://allo.ua/ua/ru/products/mobile/xiaomi-redmi-5-2-16-black.html

Роман, данными бонусными гривнами Вы можете оплатить только до 30% от стоимости бытовой техники. С перечнем товаров участвующих в акции есть возможность ознакомиться перейдя по ссылке.

Відповісти
  • Наталья
17.10.18 15:36

елена, вы что то о другом пишите, о каких то бонусных гривнях. не путайте народ. Подарочный сертификат обменивается 100% на товар, разве что если стоимость товара выше, то можно доплатить!

Відповісти
  • Мира
18.10.18 10:11

Найкращий подарунок-гроші! 
Чим більше, тим краще!

Відповісти