Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.10.18
9070 22 Друкувати

Глава Уряду вимагає від контролерів переходу на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу вже до кінця року

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від контролюючих органів вже до кінця року перейти на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу, коли моніторингу підлягатимуть лише галузі або випадки, що вимагають посиленої уваги. Про це Глава Уряду сказав під час ділового форуму «#Перевірок.NET».

Він наголосив, що філософія нагляду має змінитися – в бік повної публічності і прогнозованості, за принципом так званих чек-лістів.

«Кажу всім контролюючим органам: ви маєте працювати в інтересах України і українців. За Урядом не буде ніяких затримок у запровадженні змін. Я буду завжди підтримувати чесний, прозорий бізнес, - зазначив Володимир Гройсман. – Хочу дати чіткий меседж. До кінця року реформа перевірок має бути закінчена. Має бути створена ризикоорієнтована модель. Ми маємо повністю відійти від формалізму».

Одночасно, як зазначив Прем’єр-міністр, бізнес має бути безпечним для громадян і відповідальним по відношенню до держави.

«Наш державний інтерес у тому, щоб кожен бажаючий створив свій конкурентний бізнес, виробляв якісний продукт і розвивав економіку. Все, що виробить економіка, ми інвестуємо у якість життя українців», - додав Глава Уряду.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
18.10.18 08:56

Вау, халва,халва.....

Відповісти
  • Оксаночка
18.10.18 09:00

Вот гад, а почему не до конца этой недели? Че тянуть до конца года?

Відповісти
  • Pyka 3AKOHA
18.10.18 09:16

Рискоориентированная модель... Всё зависит от критериев риска, которые можно выписать так, что каждое предприятие попадёт в "чёрный список".

Відповісти
  • ***
18.10.18 11:01

Чёрного кобеля не отмоешь добела...

Відповісти
  • ГБ (Главбух)
18.10.18 09:18

Бизнеса? Что и своего собственного? Или как обычно всех кроме себя любимых? Кого бы еще ограбить?

Відповісти
  • лллл
18.10.18 09:30

Свой бизнес они не дадут проверить
, они же "белые и пушистые"

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 09:52

Коли буде запроваджена прогнозованість при блокуванні ПН в СЕА ПДВ? Коли буде запроваджена прогнозованість при трактуванні законів нашими совковими держслужбовцями? Та і, коли вже така корумпованість влади, може запровадити прозорі та публічні тарифи на хабарі та відкати?

Відповісти
  • Ольга
18.10.18 10:35

Ігор,в новостях показывали робота Софию, это последняя модель совершенного интеллекта, так вот когда ей задали вопрос про коррупцию в Украине, у нее задергался глаз и она перестала говорить. Профессор приехавший с ней был в шоке от поведения Софии.

Відповісти
  • ***
18.10.18 11:02

Платы валерьянкой протирать надо.

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 10:49

Ольга, Треба розробити та впровадити "Критерії корупційної ризикованості" для держпосад та депутатів.

Відповісти
  • LenaaA
18.10.18 18:05

Ігор,это самое крутое слово - "треба", перевожу его исключительно как "дань". Я уж и забыла слова "сделаем, построим, научим".

Відповісти
  • Светик
18.10.18 09:54

"мониторингу будут подлежать только отрасли"-  за что же такая дискриминация?  Огласите  список  рисковых отраслей! Например конфетная отрасль, или   майонезная, или  металургическая?

Відповісти
  • Руся
18.10.18 10:13

Светик, улыбнуло

Відповісти
  • 111
18.10.18 10:13

тількі ті отраслі які їм не належать і є рисковані

Відповісти
  • Иллюзорная реальность
18.10.18 11:11

"бизнес должен быть безопасным для граждан" .... Он сам-то понял , что сказал ?

Відповісти
  • Юра Г.
18.10.18 16:01

Иллюзорная реальность,  ИЛЛЮЗОРНАЯ РЕАЛЬНОСТЬ.

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 14:02

Підкажіть будь-ласка , як повернути кошти із СЕА на поточний рахунок платника ПДВ за допомогою додатка 4 до декларації. Це взагалі можливо?

Відповісти
  • cari
18.10.18 15:26

Ігор, можливо, якщо сума повернення одночасно  менша ліміту реєстрації та є залишком електронного рахунку після оплати зобовязання по цій декларації

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 15:43

cari, дякую.

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 15:40

cari, я правильно зрозумів ,що якщо на електронному рахунку в СЕА числиться 200 грн.,а реєстраційний ліміт згідно поданої декларації на наступний місяць 150грн.,то 50грн.можна повернути?

Відповісти
  • Мари
18.10.18 19:01

Что такое рискорентировочнын?

Відповісти
  • Гость
20.10.18 19:57

Интересно, а как они нынешнюю модель называют? - ПАЛЬЦЕМ В НЕБО???

Відповісти