Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.02.19
7087 15 Друкувати

У Кабміні пояснили, кого зачепить посилення правил для фізосіб-підприємців

Гройсман пообіцяв широке обговорення законопроекту Мінсоцполітики про обмеження використання ФОП для виконання роботи повноцінних працівників, повідомляє УНІАН.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв провести широке обговорення законопроекту Міністерства соціальної політики, яким планується обмежити використання фізичних осіб - підприємців (ФОП) для виконання робіт або надання послуг як повноцінних співробітників.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

«Добре, що у них (Мінсоцполітики - УНІАН) виникла ідея, вони її відпрацювали, повісили на сайт для обговорення. Уряд жодних рішень з цього приводу не приймав, парламент - тим більше. Тому буде розумний підхід, обговорення широке. Висловляться асоціації, скажуть, що добре, що ні, що зараз не на часі. І ми готові до цієї дискусії. Наш уряд є відкритим», - сказав Гройсман.

За словами прем'єра, потрібно поставити в рівні умови з іншими тих, хто зловживає використанням праці фізичних осіб - підприємців для мінімізації своїх податків.

«Мій уряд, я як прем'єр-міністр ніколи не дозволю нікому нашкодити малим підприємцям в Україні», - додав він.

Присутній на ефірі міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що ініціатива його міністерства спрямована на роботодавців, які хочуть мінімізувати свої податкові виплати, використовуючи державні інструменти з підтримки малого бізнесу.

«Я хочу заспокоїти: про фізичних осіб - підприємців не йдеться, вони як працювали, так і працюватимуть. Але ті, хто намагається використовувати ці державні механізми для мінімізації своїх платежів до бюджету, з ними ми будемо боротися - що б вони там про нас не говорили», - сказав він.

Як приклади зловживань міністр назвав послуги працівників деяких супермаркетів, спортивних залів, закладів громадського харчування, які оформлені як ФОП.

«Мільярди гривень вони розтягують по кишенях, не бажаючи платити податки в нашу казну», - зазначив Рева.

Як повідомляв УНІАН, Мінсоцполітики пропонує жорстко обмежити використання фізичних осіб - приватних підприємців, праця яких використовується замість повноцінного найму на роботу.

Про це сказано в проекті закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників і протидії застосуванню незадекларованої праці», який оприлюднений на сайті міністерства.

Серед іншого Мінсоцполітики визначає сім ознак, збіг за трьома з яких дає підставу вважати відносини трудовими.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Аудитор
20.02.19 07:44

«Миллиарды гривень они растаскивают по карманам, не желая платить налоги в нашу казну» - КТО ОНИ-ТО? ЛЮДИ? Растаскивают по карманам, вместо того чтобы платить в ВАШУ казну? Интересно, это уже дно, или снизу еще постучат?

Відповісти
  • Буржуй
20.02.19 07:59

- " Пацаки!  Почему не в намордниках?! Приказ господина ПЖ - всем пацакам надеть намордники. И радоваться.....-  " Вот потому, что вы говорите то, что не думаете, и думаете то, что не думаете, вот в клетках и сидите. И вообще весь этот горький катаклизм, который я тут наблюдаю... и Владимир Николаевич тоже...."

Відповісти
  • СержК
20.02.19 08:34

В качестве жеста доброй воли уравняйте шансы всех предпринимателей (ну, типа, как по Конституции) и введите налог на вывод в оффшоры в размере 19,5% + 22%, а так же полностью уберите верхнюю планку взимания налогов. А еще - всех госслужащих, у кого зп превышает 10 минимальных - платить налоги и сборы из своего кармана (нехер жировать за счет налогоплательщиков)

Відповісти
  • Мария
20.02.19 09:47

«Миллиарды гривень они растаскивают по карманам, не желая платить налоги в нашу казну», - отметил Рева.
Лукавит господин Рева. Наверное хотел сказать ".... в наши карманы"!

Відповісти
  • Павел
20.02.19 10:10

ФОПов, которые суть не ФОПы, следует "отрудовить", т.е. вернуть в прежнее положение - работников с нормальной зарплатой и полной соцзащитой.

Відповісти
  • @@@
20.02.19 10:37

Павел,при определении того кто ""которые суть не ФОПы"" будут массовые злоупотребления

Відповісти
  • ок
20.02.19 10:38

Павел! А что Вы имеете в виду под "нормальной" зарплатой? - Пресловутую минималку, которую практически все предприятия показывают по-белому? Т.е. - на словах - идем в Европу, а на деле - всех обратно в стойло и работать на олигархов за харчи? Когда в 90-х им нужно было пополнить бюджет, они разрешили регистрацию единоналожников и тут же получили сверхпоступления, в т.ч. ПФ. А сегодня единоналожники, много лет проплатившие все установленные законом налоги бьются как рыба об лед, чтобы получить минимальную пенсию, у многих не хватает стажа и они вынуждены доплачивать в ПФ нехилые деньги! А разве по своей воле в 90-х полстраны оказалось выброшенными на улицу и выживали, кто как мог? А как выживают сегодня те, кому осталось несколько лет до пенсии и работы найти практически невозможно?!!! Где и кто их "отрудовит"?

Відповісти
  • Оксаночка
20.02.19 10:39

«Мільярди гривень вони розтягують по кишенях, не бажаючи платити податки в нашу казну», - зазначив Рева.
имелось ввиду в наш карман......
Скорей бы выборы и изгнание этих гройсманов, ревов и т.д.
Достали

Відповісти
  • 2002
20.02.19 10:57

Оксаночка, из кого ж выбирать? Кто там белый и пушистый?


Відповісти
  • Алла
20.02.19 16:17

2002, Смотрю на Смешко

Відповісти
  • Оксаночка
20.02.19 16:01

2002, токо вот не надо негатива

Відповісти
  • 19.02.19
20.02.19 14:04

пока не будет ответственности за содеянное, так и будет

Відповісти
  • я
20.02.19 16:04

И чего они добьются? Всех переведут на минималку, а остальное - в конверте.

Відповісти