Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.07.19
2529 5 Друкувати

23 липня регламентні роботи в СЕА РП та СЕ

Державна фіскальна служба України повідомляє, що 23.07.2019 будуть проводитися регламентні роботи в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, пов’язані з тим, що з дня опублікування (Офіційний вісник України від 23.07.2019 – 2019 р., № 55) набуває чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.06.2019 № 262 «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 липня 2019 року за номером 753/33724.

За матеріалами ДФС
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Александр
23.07.19 12:59

Прям неожиданно!

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Марина
23.07.19 15:24

Если допущена ошибка в дате формирование АН при распределении топлива по акцизнім складам? что в таком случае делать? ДФС не дает разьяснений. 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Наталія
23.07.19 16:39

Марина,я тоже лох, из трех одну пульнула текущей датой, вместо 01.07. Пробую сдать корректировку.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Oleg7
23.07.19 16:24

Марина,
можно попробовать РК к акцизной накладной составить (обнулить).
Но есть сомнения, адекватно ли программное обеспечение ГФСУ воспримет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Евгения
25.07.19 11:40

У кого то прошла рега по рк к акцизной накладной?
У меня пишет
"Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів - код: J1203301. Форма не введена в дію"Как это понимать то?

Відповісти